Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Huddinge IF 1 Axel Björneke Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Gul Filip Carlsson Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus F9-2 Erlend Kristoffersen Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll röd Louise Zettergren 0704850667 Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 2 Åsa Talo Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Lars Hallman 086465132 0706966769 Blåvitt/blå/blå
Solberga BK F11 Magnus Lundgren 0734612509 Orange/svart/Svart/Orange
Stureby SK Vit Martin Jensen Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Henrik Tylestam 0703241036 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sätra SK Anna Östman 0727059619 orange/Svart/Orange
Sörskogens IF 2 Sara Fredriksson Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Beatrice Blylod 0702725495 Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Blå Henrik Grankvist vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-15 18:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus F9-2 - Hägersten SK Gul Aspuddens IP 115
2020-04-18 09:00 Stuvsta IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Stuvsta IP 2
2020-04-18 10:00 Segeltorps IF 1 - Sörskogens IF 2 Segeltorps IP 3
2020-04-18 10:00 IFK Stockholm FK - Stureby SK Vit Vårbergs IP 215
2020-04-18 10:00 Älvsjö AIK FF Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 51
2020-04-19 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Solberga BK F11 Brantbrinks IP 225
2020-04-19 11:00 Huddinge IF 1 - Sätra SK Glömstaskolans BP 15
2020-04-24 18:00 Sörskogens IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå Sörskogens BP 126
2020-04-25 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - IFK Stockholm FK Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-25 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Aspudden-Tellus F9-2 Berga IP 125
2020-04-25 10:00 Sätra SK - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sätra BP 21
2020-04-25 11:00 Solberga BK F11 - Stuvsta IF 1 Solberga BP 125
2020-04-25 13:00 Stureby SK Vit - Segeltorps IF 1 Stureby Skola BP 125
2020-04-26 10:00 Hägersten SK Gul - Huddinge IF 1 Hägerstensåsens BP 25
2020-04-29 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-2 - Älvsjö AIK FF Blå Aspuddens IP 115
Maj
2020-05-02 09:00 Stuvsta IF 1 - Sätra SK Stuvsta IP 2
2020-05-02 10:00 Segeltorps IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Segeltorps IP 3
2020-05-02 10:00 IFK Stockholm FK - Solberga BK F11 Vårbergs IP 215
2020-05-02 12:00 Stureby SK Vit - Sörskogens IF 2 Stureby Skola BP 125
2020-05-03 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hägersten SK Gul Brantbrinks IP 225
2020-05-03 10:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Glömstaskolans BP 15
2020-05-08 18:00 Sörskogens IF 2 - IFK Aspudden-Tellus F9-2 Sörskogens BP 126
2020-05-09 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Stureby SK Vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-09 10:00 Älvsjö AIK FF Blå - Huddinge IF 1 Älvsjö IP 51
2020-05-09 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Berga IP 125
2020-05-09 10:00 Sätra SK - IFK Stockholm FK Sätra BP 21
2020-05-09 11:00 Solberga BK F11 - Segeltorps IF 1 Solberga BP 125
2020-05-10 10:00 Hägersten SK Gul - Stuvsta IF 1 Hägerstensåsens BP 25
2020-05-16 09:00 Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 2
2020-05-16 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Sörskogens IF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-16 10:00 Segeltorps IF 1 - Sätra SK Segeltorps IP 3
2020-05-16 10:00 IFK Stockholm FK - Hägersten SK Gul Vårbergs IP 215
2020-05-16 12:00 Stureby SK Vit - Solberga BK F11 Stureby Skola BP 125
2020-05-17 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF Blå Brantbrinks IP 225
2020-05-17 11:00 Huddinge IF 1 - IFK Aspudden-Tellus F9-2 Glömstaskolans BP 15
2020-05-27 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Aspuddens IP 115
2020-05-29 18:00 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 1 Sörskogens BP 126
2020-05-30 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Stockholm FK Berga IP 125
2020-05-30 10:00 Älvsjö AIK FF Blå - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 51
2020-05-30 10:00 Sätra SK - Stureby SK Vit Sätra BP 21
2020-05-30 11:00 Solberga BK F11 - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Solberga BP 125
2020-05-31 10:00 Hägersten SK Gul - Segeltorps IF 1 Hägerstensåsens BP 25
Juni
2020-06-06 09:00 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus F9-2 Stuvsta IP 2
2020-06-06 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Sätra SK Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-06-06 10:00 Segeltorps IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 3
2020-06-06 10:00 IFK Stockholm FK - Älvsjö AIK FF Blå Vårbergs IP 215
2020-06-06 14:00 Stureby SK Vit - Hägersten SK Gul Stureby Skola BP 125
2020-06-07 09:00 Solberga BK F11 - Sörskogens IF 2 Solberga BP 126
2020-06-07 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 1 Brantbrinks IP 225
Augusti
2020-08-19 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-2 - IFK Stockholm FK Aspuddens IP 115
2020-08-21 18:00 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 126
2020-08-22 10:00 Älvsjö AIK FF Blå - Segeltorps IF 1 Älvsjö IP 51
2020-08-22 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stureby SK Vit Berga IP 125
2020-08-22 10:00 Sätra SK - Solberga BK F11 Sätra BP 21
2020-08-23 10:00 Hägersten SK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Hägerstensåsens BP 25
2020-08-23 11:00 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 Glömstaskolans BP 15
2020-08-29 09:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stuvsta IP 2
2020-08-29 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Rönninge Salem Fotboll 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-29 10:00 Segeltorps IF 1 - IFK Aspudden-Tellus F9-2 Segeltorps IP 3
2020-08-29 10:00 IFK Stockholm FK - Huddinge IF 1 Vårbergs IP 215
2020-08-29 10:00 Sätra SK - Sörskogens IF 2 Sätra BP 21
2020-08-29 10:15 Stureby SK Vit - Älvsjö AIK FF Blå Stureby Skola BP 125
2020-08-29 11:00 Solberga BK F11 - Hägersten SK Gul Solberga BP 125
September
2020-09-02 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-2 - Stureby SK Vit Aspuddens IP 115
2020-09-04 18:00 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 126
2020-09-05 10:00 Älvsjö AIK FF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Älvsjö IP 51
2020-09-05 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Solberga BK F11 Berga IP 125
2020-09-06 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Stockholm FK Brantbrinks IP 225
2020-09-06 10:00 Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 1 Glömstaskolans BP 15
2020-09-06 10:00 Hägersten SK Gul - Sätra SK Hägerstensåsens BP 25
2020-09-12 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - IFK Aspudden-Tellus F9-2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-12 10:00 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Segeltorps IP 3
2020-09-12 10:00 IFK Stockholm FK - Stuvsta IF 1 Vårbergs IP 215
2020-09-12 10:00 Sätra SK - Rönninge Salem Fotboll 2 Sätra BP 21
2020-09-12 11:00 Solberga BK F11 - Älvsjö AIK FF Blå Solberga BP 125
2020-09-12 11:00 Stureby SK Vit - Huddinge IF 1 Stureby Skola BP 125
2020-09-13 10:00 Hägersten SK Gul - Sörskogens IF 2 Hägerstensåsens BP 25
2020-09-16 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-2 - Solberga BK F11 Aspuddens IP 115
2020-09-18 18:00 Sörskogens IF 2 - IFK Stockholm FK Sörskogens BP 126
2020-09-19 09:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 1 Stuvsta IP 2
2020-09-19 10:00 Älvsjö AIK FF Blå - Sätra SK Älvsjö IP 51
2020-09-19 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Hägersten SK Gul Berga IP 125
2020-09-20 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stureby SK Vit Brantbrinks IP 225
2020-09-20 11:00 Huddinge IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Glömstaskolans BP 15
2020-09-26 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-26 10:00 Segeltorps IF 1 - IFK Stockholm FK Segeltorps IP 3
2020-09-26 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sörskogens IF 2 Berga IP 125
2020-09-26 10:00 Sätra SK - IFK Aspudden-Tellus F9-2 Sätra BP 21
2020-09-26 11:00 Solberga BK F11 - Huddinge IF 1 Solberga BP 125
2020-09-26 12:00 Stureby SK Vit - Stuvsta IF 1 Stureby Skola BP 125
2020-09-27 10:00 Hägersten SK Gul - Älvsjö AIK FF Blå Hägerstensåsens BP 25

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info