Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2012-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FoC Farsta FF Röd Frida Hemstad Ericsson Röd/Svart/Svart
Hägersten SK Hannu Ojakangas Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 Björn Turesson 0704460164 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Alexandra Borgstrand Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF Grön Maria Berglund Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Sebastian Strand 0733542317 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 2 Ylva Brännström Almquist 0706014114 Blåvitt/blå/blå
Solberga BK Rickard Gahn Jansson 08936937 0739895521 Orange/svart/Svart/Orange
Stuvsta IF 1 Stefan Granath 0704185758 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sätra SK Stephanie Forsberg Andersson 0702009648 orange/Svart/orange
Sörskogens IF 1 Patrik Andersson Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Johan Malmgren Grön/Grön/Grön
Örby IS Blå Johan Anders Setréus 0707258550 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 19:00 Sörskogens IF 1 - Segeltorps IF 2 Sörskogens BP 126
2020-04-18 10:00 IFK Stockholm FK - Örby IS Blå Vårbergs IP 216
2020-04-18 11:00 Solberga BK - Rågsveds IF Grön Solberga BP 125
2020-04-18 11:00 Sätra SK - Rönninge Salem Fotboll 2 Sätra BP 21
2020-04-19 10:00 FoC Farsta FF Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Farsta IP 115
2020-04-19 11:00 Hägersten SK - IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 Hägerstensåsens BP 25
2020-04-19 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 225
2020-04-25 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sörskogens IF 1 Berga IP 126
2020-04-25 11:00 IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 - FoC Farsta FF Röd Västberga IP 115
2020-04-25 12:00 Rågsveds IF Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Rågsveds BP 16
2020-04-25 13:00 Segeltorps IF 2 - Solberga BK Segeltorps IP 3
2020-04-25 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Stockholm FK Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-25 14:00 Stuvsta IF 1 - Hägersten SK Stuvsta IP 2
2020-04-26 10:00 Örby IS Blå - Sätra SK Örby BP 16
Maj
2020-05-02 10:00 IFK Stockholm FK - IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 Vårbergs IP 216
2020-05-02 11:00 Solberga BK - Rönninge Salem Fotboll 2 Solberga BP 125
2020-05-02 11:00 Sörskogens IF 1 - Sätra SK Sörskogens BP 125
2020-05-02 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Örby IS Blå Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-03 10:00 FoC Farsta FF Röd - Stuvsta IF 1 Farsta IP 115
2020-05-03 11:00 Hägersten SK - Rågsveds IF Grön Hägerstensåsens BP 25
2020-05-03 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Segeltorps IF 2 Brantbrinks IP 225
2020-05-09 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Berga IP 126
2020-05-09 11:00 Sätra SK - Solberga BK Sätra BP 21
2020-05-09 11:00 Rågsveds IF Grön - FoC Farsta FF Röd Rågsveds BP 16
2020-05-09 11:00 IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Västberga IP 115
2020-05-09 13:00 Segeltorps IF 2 - Hägersten SK Segeltorps IP 3
2020-05-09 14:00 Stuvsta IF 1 - IFK Stockholm FK Stuvsta IP 2
2020-05-10 10:00 Örby IS Blå - Sörskogens IF 1 Örby BP 16
2020-05-16 09:00 IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 - Örby IS Blå Västberga IP 115
2020-05-16 10:00 IFK Stockholm FK - Rågsveds IF Grön Vårbergs IP 216
2020-05-16 11:00 Solberga BK - Sörskogens IF 1 Solberga BP 125
2020-05-16 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-17 10:00 FoC Farsta FF Röd - Segeltorps IF 2 Farsta IP 115
2020-05-17 11:00 Hägersten SK - Rönninge Salem Fotboll 2 Hägerstensåsens BP 25
2020-05-17 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Sätra SK Brantbrinks IP 225
2020-05-29 19:00 Sörskogens IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 126
2020-05-30 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - FoC Farsta FF Röd Berga IP 126
2020-05-30 11:00 Sätra SK - Hägersten SK Sätra BP 21
2020-05-30 11:00 Rågsveds IF Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Rågsveds BP 16
2020-05-30 13:00 Segeltorps IF 2 - IFK Stockholm FK Segeltorps IP 3
2020-05-30 14:00 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 Stuvsta IP 2
2020-05-31 10:00 Örby IS Blå - Solberga BK Örby BP 16
Juni
2020-06-06 09:00 IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 - Rågsveds IF Grön Västberga IP 115
2020-06-06 10:00 IFK Stockholm FK - Rönninge Salem Fotboll 2 Vårbergs IP 216
2020-06-06 13:00 Stuvsta IF 1 - Örby IS Blå Stuvsta IP 2
2020-06-06 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Segeltorps IF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-06-07 10:00 FoC Farsta FF Röd - Sätra SK Farsta IP 115
2020-06-07 11:00 Hägersten SK - Sörskogens IF 1 Hägerstensåsens BP 25
2020-06-07 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Solberga BK Brantbrinks IP 225
Augusti
2020-08-21 19:00 Sörskogens IF 1 - FoC Farsta FF Röd Sörskogens BP 126
2020-08-22 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Berga IP 126
2020-08-22 10:00 Solberga BK - Hägersten SK Solberga BP 125
2020-08-22 11:00 Sätra SK - IFK Stockholm FK Sätra BP 21
2020-08-22 11:00 Rågsveds IF Grön - Stuvsta IF 1 Rågsveds BP 16
2020-08-22 14:00 Segeltorps IF 2 - IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 Segeltorps IP 3
2020-08-23 10:00 Örby IS Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Örby BP 16
2020-08-29 09:00 IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Västberga IP 115
2020-08-29 10:00 IFK Stockholm FK - Sörskogens IF 1 Vårbergs IP 216
2020-08-29 12:00 Rågsveds IF Grön - Örby IS Blå Rågsveds BP 16
2020-08-29 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sätra SK Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-29 14:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 2 Stuvsta IP 2
2020-08-30 10:00 FoC Farsta FF Röd - Solberga BK Farsta IP 115
2020-08-30 11:00 Hägersten SK - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Hägerstensåsens BP 25
September
2020-09-04 19:00 Sörskogens IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Sörskogens BP 126
2020-09-05 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 1 Berga IP 126
2020-09-05 10:00 Solberga BK - IFK Stockholm FK Solberga BP 125
2020-09-05 11:00 Sätra SK - IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 Sätra BP 21
2020-09-05 14:00 Segeltorps IF 2 - Rågsveds IF Grön Segeltorps IP 3
2020-09-06 10:00 Örby IS Blå - Hägersten SK Örby BP 16
2020-09-06 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - FoC Farsta FF Röd Brantbrinks IP 225
2020-09-12 09:00 IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 - Sörskogens IF 1 Västberga IP 115
2020-09-12 10:00 IFK Stockholm FK - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Vårbergs IP 216
2020-09-12 12:00 Rågsveds IF Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Rågsveds BP 16
2020-09-12 13:00 Segeltorps IF 2 - Örby IS Blå Segeltorps IP 3
2020-09-12 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Solberga BK Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-12 14:00 Stuvsta IF 1 - Sätra SK Stuvsta IP 2
2020-09-13 10:00 FoC Farsta FF Röd - Hägersten SK Farsta IP 115
2020-09-18 19:00 Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 126
2020-09-19 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF 2 Berga IP 126
2020-09-19 10:00 Solberga BK - IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 Solberga BP 125
2020-09-19 11:00 Sätra SK - Rågsveds IF Grön Sätra BP 21
2020-09-20 11:00 Hägersten SK - IFK Stockholm FK Hägerstensåsens BP 25
2020-09-20 11:00 Örby IS Blå - FoC Farsta FF Röd Örby BP 16
2020-09-20 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Brantbrinks IP 225
2020-09-26 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Örby IS Blå Berga IP 126
2020-09-26 09:00 IFK Aspudden-Tellus F8 Gul1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Västberga IP 115
2020-09-26 10:00 IFK Stockholm FK - FoC Farsta FF Röd Vårbergs IP 216
2020-09-26 12:00 Rågsveds IF Grön - Sörskogens IF 1 Rågsveds BP 16
2020-09-26 13:00 Segeltorps IF 2 - Sätra SK Segeltorps IP 3
2020-09-26 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hägersten SK Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-26 14:00 Stuvsta IF 1 - Solberga BK Stuvsta IP 2

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info