Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-41

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF Gul Martin Shahho Gul/Röd/Röd/Röd
FC Rönninge FC Rönninge(Föreningen) Svartrödrandig tröja, svarta shorts, svarta strumpor
Fittja IF 1 Hüseyin Güzel Vit/Vit/Vit
Huddinge IF 5 Andreas Rydqvist Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Röd Robin Törnstrand Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Björn Turesson 0704460164 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Vit Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Norsborg FC Alan Yesilgül 0735000254 Ljusblå, Vit, Vit
Rönninge Salem Fotboll 1 Aleksandar Djorovic Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 4 Alexander Passaportis 0703288700 Blåvitt/blå/blå
Stockholm Södra FF 2 Christer Keryakes vit
Svensk-Palestinska FF 1 Mazen El-Sayeh 0738733333 0738733333 VIT/VIT/VIT
Vårby Gårds IF Blå Chrisye Sophian Zain 0707904868 Vinröd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-15 17:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 - Segeltorps IF 4 Aspuddens IP 116
2020-04-18 11:00 Vårby Gårds IF Blå - FC Rönninge Vårbyparkens BP 126
2020-04-18 11:00 IFK Stockholm FK Vit - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbergs IP 216
2020-04-18 11:00 Norsborg FC - Hägersten SK Röd Kärsby IP 125
2020-04-18 11:00 Fittja IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Fittja BP 115
2020-04-18 11:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Huddinge IF 5 Brunna IP 3
2020-04-19 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Stockholm Södra FF 2 Alby BP 125
2020-04-25 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Norsborg FC Berga IP 126
2020-04-25 11:00 Stockholm Södra FF 2 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Kärsby IP 125
2020-04-25 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Vårby Gårds IF Blå Sätra BP 21
2020-04-25 14:00 Segeltorps IF 4 - IFK Stockholm FK Vit Segeltorps IP 3
2020-04-25 15:30 FC Rönninge - Arameisk-Syrianska IF Gul Salemsvallen 25
2020-04-26 12:00 Huddinge IF 5 - Fittja IF 1 Glömstaskolans BP 15
2020-04-26 12:00 Hägersten SK Röd - Konyaspor Kultur och IF Hägerstensåsens BP 25
2020-04-29 17:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 - Hägersten SK Röd Aspuddens IP 116
Maj
2020-05-02 10:00 Norsborg FC - Huddinge IF 5 Kärsby IP 125
2020-05-02 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Segeltorps IF 4 Vårbyparkens BP 126
2020-05-02 11:00 IFK Stockholm FK Vit - Stockholm Södra FF 2 Vårbergs IP 216
2020-05-02 11:00 Fittja IF 1 - Arameisk-Syrianska IF Gul Fittja BP 115
2020-05-02 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - FC Rönninge Sätra BP 21
2020-05-03 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Rönninge Salem Fotboll 1 Alby BP 125
2020-05-08 18:00 Segeltorps IF 4 - Svensk-Palestinska FF 1 Segeltorps IP 3
2020-05-09 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Berga IP 126
2020-05-09 11:00 Stockholm Södra FF 2 - Vårby Gårds IF Blå Kärsby IP 125
2020-05-09 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Norsborg FC Brunna IP 3
2020-05-09 15:30 FC Rönninge - Fittja IF 1 Salemsvallen 25
2020-05-10 12:00 Huddinge IF 5 - Konyaspor Kultur och IF Glömstaskolans BP 15
2020-05-10 12:00 Hägersten SK Röd - IFK Stockholm FK Vit Hägerstensåsens BP 25
2020-05-13 19:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 - Huddinge IF 5 Aspuddens IP 116
2020-05-15 19:00 Segeltorps IF 4 - FC Rönninge Segeltorps IP 3
2020-05-16 09:00 IFK Stockholm FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Vårbergs IP 216
2020-05-16 10:00 Norsborg FC - Fittja IF 1 Kärsby IP 125
2020-05-16 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Hägersten SK Röd Vårbyparkens BP 126
2020-05-16 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Stockholm Södra FF 2 Sätra BP 21
2020-05-17 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Arameisk-Syrianska IF Gul Alby BP 125
2020-05-30 11:00 Fittja IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Fittja BP 115
2020-05-30 11:00 Stockholm Södra FF 2 - Segeltorps IF 4 Kärsby IP 125
2020-05-30 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Brunna IP 3
2020-05-30 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Vårby Gårds IF Blå Berga IP 126
2020-05-30 15:30 FC Rönninge - Norsborg FC Salemsvallen 25
2020-05-31 12:00 Huddinge IF 5 - IFK Stockholm FK Vit Glömstaskolans BP 15
2020-05-31 12:00 Hägersten SK Röd - Svensk-Palestinska FF 1 Hägerstensåsens BP 25
Juni
2020-06-03 19:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 - Fittja IF 1 Aspuddens IP 116
2020-06-05 18:00 Segeltorps IF 4 - Hägersten SK Röd Segeltorps IP 3
2020-06-06 09:00 IFK Stockholm FK Vit - Arameisk-Syrianska IF Gul Vårbergs IP 216
2020-06-06 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Huddinge IF 5 Vårbyparkens BP 126
2020-06-06 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sätra BP 21
2020-06-07 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Norsborg FC Alby BP 125
2020-06-07 13:30 Stockholm Södra FF 2 - FC Rönninge Kärsby IP 125
Augusti
2020-08-22 10:00 Norsborg FC - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Kärsby IP 125
2020-08-22 11:00 Fittja IF 1 - IFK Stockholm FK Vit Fittja BP 115
2020-08-22 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 4 Berga IP 126
2020-08-22 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Vårby Gårds IF Blå Brunna IP 3
2020-08-22 15:30 FC Rönninge - Konyaspor Kultur och IF Salemsvallen 25
2020-08-23 12:00 Hägersten SK Röd - Stockholm Södra FF 2 Hägerstensåsens BP 25
2020-08-23 13:00 Huddinge IF 5 - Svensk-Palestinska FF 1 Glömstaskolans BP 15
2020-08-26 17:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 - Konyaspor Kultur och IF Aspuddens IP 116
2020-08-29 09:00 IFK Stockholm FK Vit - Norsborg FC Vårbergs IP 215
2020-08-29 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Fittja IF 1 Vårbyparkens BP 126
2020-08-29 11:00 Stockholm Södra FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Kärsby IP 125
2020-08-29 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Arameisk-Syrianska IF Gul Sätra BP 21
2020-08-29 14:00 Segeltorps IF 4 - Huddinge IF 5 Segeltorps IP 3
2020-08-30 12:00 Hägersten SK Röd - FC Rönninge Hägerstensåsens BP 25
September
2020-09-05 11:00 Norsborg FC - Vårby Gårds IF Blå Kärsby IP 125
2020-09-05 11:00 Fittja IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Fittja BP 115
2020-09-05 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Segeltorps IF 4 Brunna IP 3
2020-09-05 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hägersten SK Röd Berga IP 126
2020-09-05 15:30 FC Rönninge - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Salemsvallen 25
2020-09-06 10:00 Konyaspor Kultur och IF - IFK Stockholm FK Vit Alby BP 125
2020-09-06 13:00 Huddinge IF 5 - Stockholm Södra FF 2 Glömstaskolans BP 15
2020-09-12 09:00 IFK Stockholm FK Vit - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Vårbergs IP 216
2020-09-12 09:00 Segeltorps IF 4 - Fittja IF 1 Segeltorps IP 3
2020-09-12 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - FC Rönninge Berga IP 126
2020-09-12 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Konyaspor Kultur och IF Vårbyparkens BP 126
2020-09-12 11:00 Stockholm Södra FF 2 - Arameisk-Syrianska IF Gul Kärsby IP 125
2020-09-12 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Norsborg FC Sätra BP 21
2020-09-13 12:00 Hägersten SK Röd - Huddinge IF 5 Hägerstensåsens BP 25
2020-09-16 17:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 - Vårby Gårds IF Blå Aspuddens IP 116
2020-09-19 10:00 Norsborg FC - Segeltorps IF 4 Kärsby IP 125
2020-09-19 11:00 Fittja IF 1 - Stockholm Södra FF 2 Fittja BP 115
2020-09-19 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Hägersten SK Röd Brunna IP 3
2020-09-19 15:30 FC Rönninge - IFK Stockholm FK Vit Salemsvallen 25
2020-09-20 10:00 Konyaspor Kultur och IF - Svensk-Palestinska FF 1 Alby BP 125
2020-09-20 13:00 Huddinge IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 1 Glömstaskolans BP 15
2020-09-26 09:00 Segeltorps IF 4 - Konyaspor Kultur och IF Segeltorps IP 3
2020-09-26 11:00 Vårby Gårds IF Blå - IFK Stockholm FK Vit Vårbyparkens BP 126
2020-09-26 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Arameisk-Syrianska IF Gul Berga IP 126
2020-09-26 11:00 Stockholm Södra FF 2 - Norsborg FC Kärsby IP 125
2020-09-26 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd4 Sätra BP 21
2020-09-27 12:00 Huddinge IF 5 - FC Rönninge Glömstaskolans BP 15
2020-09-27 12:00 Hägersten SK Röd - Fittja IF 1 Hägerstensåsens BP 25

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info