Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Futsal Pojkar 12-3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Markus Olov Lundin 0707943861 Svarta, svarta, röda
Hammarby IF FF Mark Jenkinson 0704418357 Vit, Grön, Vit
Huddinge IF Patrik Landin 0707547025 0707547025 Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
IFK Aspudden-Tellus Hanna Bergander 0709992986 Blå, Blå, Blå
IFK Stockholm FK Marcelo Soto Röd, Blå, Röd
Reymersholms IK Niclas Mesterton Grön, Vit, Grön
Stureby SK Morgan Windahl 0702925601 Blå, Vit, Blå
Stuvsta IF Stefan Johansson 0706262617 Grön/svart randig, Svart, Svart
Sörskogens IF Rasmus Malmborg 0707987130 Vit, Röd, Vit
Årsta FF Agnes Blomqvist +46704603611 +4670463611 Vit, Svart, Svart
Älvsjö AIK FF Johan Lönn 0701616093 vit, blå, vita
Örby IS Fredrik Bergström 0725035110 Röd/Blå, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-11-11 14:00 Enskede IK - Hammarby IF FF Gubbängshallen
2018-11-11 15:00 IFK Aspudden-Tellus - Sörskogens IF Gubbängshallen
2018-11-11 16:00 Årsta FF - Stuvsta IF Gubbängshallen
2018-11-11 17:00 Örby IS - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2018-11-11 20:00 Huddinge IF - IFK Stockholm FK Storängshallen
Omgång 2
2018-11-18 08:00 Stuvsta IF - Reymersholms IK Stuvstahallen
2018-11-18 14:00 Stureby SK - Örby IS Gubbängshallen
2018-11-18 15:00 Älvsjö AIK FF - Årsta FF Gubbängshallen
2018-11-18 16:00 Hammarby IF FF - Huddinge IF Gubbängshallen
2018-11-18 20:00 Sörskogens IF - Enskede IK Storängshallen
Omgång 3
2018-11-25 09:00 Årsta FF - Stureby SK Gubbängshallen
2018-11-25 10:00 Reymersholms IK - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2018-11-25 11:00 IFK Aspudden-Tellus - Stuvsta IF Gubbängshallen
2018-11-25 12:00 Örby IS - IFK Stockholm FK Gubbängshallen
2018-11-25 20:00 Sörskogens IF - Hammarby IF FF Storängshallen
Omgång 4
2018-12-02 10:00 Stuvsta IF - Enskede IK Stuvstahallen
2018-12-02 11:00 IFK Stockholm FK - Årsta FF Gubbängshallen
2018-12-02 12:00 Stureby SK - Reymersholms IK Gubbängshallen
2018-12-02 13:00 Älvsjö AIK FF - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2018-12-02 20:00 Huddinge IF - Örby IS Storängshallen
Omgång 5
2018-12-09 12:00 Enskede IK - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2018-12-09 13:00 IFK Aspudden-Tellus - Stureby SK Gubbängshallen
2018-12-09 14:00 Reymersholms IK - IFK Stockholm FK Gubbängshallen
2018-12-09 15:00 Årsta FF - Huddinge IF Gubbängshallen
2018-12-09 20:00 Sörskogens IF - Stuvsta IF Storängshallen
Omgång 6
2018-12-16 10:00 Hammarby IF FF - Örby IS Gubbängshallen
2018-12-16 11:00 Stureby SK - Enskede IK Gubbängshallen
2018-12-16 12:00 Älvsjö AIK FF - Sörskogens IF Gubbängshallen
2018-12-16 13:00 IFK Stockholm FK - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2018-12-16 20:00 Huddinge IF - Reymersholms IK Storängshallen
Omgång 7
2019-01-06 11:00 Stuvsta IF - Hammarby IF FF Stuvstahallen
2019-01-06 16:00 Enskede IK - IFK Stockholm FK Gubbängshallen
2019-01-06 17:00 IFK Aspudden-Tellus - Huddinge IF Gubbängshallen
2019-01-06 18:00 Årsta FF - Örby IS Gubbängshallen
2019-01-06 20:00 Sörskogens IF - Stureby SK Storängshallen
Omgång 8
2019-01-13 11:00 Örby IS - Reymersholms IK Gubbängshallen
2019-01-13 12:00 IFK Stockholm FK - Sörskogens IF Gubbängshallen
2019-01-13 13:00 Älvsjö AIK FF - Stuvsta IF Gubbängshallen
2019-01-13 14:00 Hammarby IF FF - Årsta FF Gubbängshallen
2019-01-13 20:00 Huddinge IF - Enskede IK Storängshallen
Omgång 9
2019-01-19 16:30 Sörskogens IF - Huddinge IF Edbohallen
2019-01-20 09:00 Reymersholms IK - Årsta FF Gubbängshallen
2019-01-20 09:00 Stuvsta IF - Stureby SK Stuvstahallen
2019-01-20 10:00 Älvsjö AIK FF - Hammarby IF FF Gubbängshallen
2019-01-20 11:00 IFK Aspudden-Tellus - Örby IS Gubbängshallen
Omgång 10
2019-01-27 09:00 Örby IS - Enskede IK Gubbängshallen
2019-01-27 10:00 Stureby SK - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2019-01-27 11:00 Hammarby IF FF - Reymersholms IK Gubbängshallen
2019-01-27 12:00 Årsta FF - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2019-01-27 20:00 IFK Stockholm FK - Stuvsta IF Gubbängshallen
Omgång 11
2019-02-02 17:30 Stuvsta IF - Huddinge IF Edbohallen
2019-02-03 09:00 Stureby SK - Hammarby IF FF Gubbängshallen
2019-02-03 10:00 Älvsjö AIK FF - IFK Stockholm FK Gubbängshallen
2019-02-03 11:00 Enskede IK - Årsta FF Gubbängshallen
2019-02-03 12:00 IFK Aspudden-Tellus - Reymersholms IK Gubbängshallen
2019-02-03 20:00 Sörskogens IF - Örby IS Storängshallen
Omgång 12
2019-02-10 09:00 Hammarby IF FF - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2019-02-10 10:00 IFK Stockholm FK - Stureby SK Gubbängshallen
2019-02-10 11:00 Årsta FF - Sörskogens IF Gubbängshallen
2019-02-10 12:00 Reymersholms IK - Enskede IK Gubbängshallen
2019-02-10 20:00 Huddinge IF - Älvsjö AIK FF Storängshallen
Omgång 13
2019-02-16 17:00 IFK Stockholm FK - Hammarby IF FF Liljeholmshallen 1
2019-02-17 09:00 Stuvsta IF - Örby IS Stuvstahallen
2019-02-17 19:00 Enskede IK - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2019-02-17 20:00 Stureby SK - Huddinge IF Gubbängshallen
2019-02-17 20:00 Sörskogens IF - Reymersholms IK Storängshallen

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info