Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-39

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Huddinge IF 3 Alexander Vestberg Graneborg 087711748 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Huddinge IF 6 Farid Hafsia 087117454 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Svart Malin Flemström Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 Björn Turesson 0704460164 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Röd Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
IFK Tumba FK Gul Sedat Mert 0735615974 Vit/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll röd Fredrik Hibell Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 4 Klas Hultén Gul/Svart/Gul
Stureby SK 2 Fredrik Jerhammar Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Damir Zadravec Mörk 0723698233 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge BK 2 Per Franzén Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Martin Hasselqvist 0707140560 0707140560 Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Grön 1 Nicholas Aylott 0762471398 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:00 Stureby SK 2 - Tullinge BK 2 Stureby Skola BP 126
2020-04-18 11:00 IFK Tumba FK Gul - Huddinge IF 3 Storvretens BP 225
2020-04-18 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Berga IP 126
2020-04-19 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 Brantbrinks IP 226
2020-04-19 12:00 Hägersten SK Svart - IFK Stockholm FK Röd Hägerstensåsens BP 25
2020-04-19 13:00 Huddinge IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Glömstaskolans BP 15
2020-04-25 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 1 Vårbergs IP 216
2020-04-25 11:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 - IFK Tumba FK Gul Västberga IP 116
2020-04-25 14:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Älvsjö IP 51
2020-04-25 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Stureby SK 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-26 11:00 Huddinge IF 3 - Hägersten SK Svart Källbrinksskolans IP 2
2020-04-26 12:00 Tullinge BK 2 - Rönninge Salem Fotboll 4 Trädgårdsstadsskolans BP 15
Maj
2020-05-02 11:00 IFK Tumba FK Gul - Älvsjö AIK FF Grön 1 Storvretens BP 225
2020-05-02 14:00 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 3 Stuvsta IP 2
2020-05-02 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Tullinge BK 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-03 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 4 Brantbrinks IP 226
2020-05-03 12:00 Hägersten SK Svart - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 Hägerstensåsens BP 25
2020-05-03 13:00 Huddinge IF 6 - IFK Stockholm FK Röd Glömstaskolans BP 15
2020-05-09 09:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 - Stuvsta IF 1 Västberga IP 116
2020-05-09 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Stureby SK 2 Vårbergs IP 216
2020-05-09 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - IFK Tumba FK Gul Berga IP 126
2020-05-09 16:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Hägersten SK Svart Älvsjö IP 51
2020-05-10 10:00 Huddinge IF 3 - Huddinge IF 6 Källbrinksskolans IP 2
2020-05-10 12:00 Tullinge BK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-05-16 11:00 Stureby SK 2 - Huddinge IF 3 Stureby Skola BP 126
2020-05-16 11:00 IFK Tumba FK Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Storvretens BP 225
2020-05-16 14:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Stuvsta IP 2
2020-05-16 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - IFK Stockholm FK Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-17 12:00 Hägersten SK Svart - Rönninge Salem Fotboll 4 Hägerstensåsens BP 25
2020-05-17 13:00 Huddinge IF 6 - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 Glömstaskolans BP 15
2020-05-30 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Stuvsta IF 1 Berga IP 126
2020-05-30 11:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 - Stureby SK 2 Västberga IP 116
2020-05-30 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Hägersten SK Svart Brantbrinks IP 226
2020-05-30 16:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Huddinge IF 6 Älvsjö IP 51
2020-05-31 11:00 Huddinge IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Källbrinksskolans IP 2
2020-05-31 12:00 Tullinge BK 2 - IFK Tumba FK Gul Trädgårdsstadsskolans BP 15
Juni
2020-06-05 19:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Stuvsta IP 2
2020-06-06 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Tullinge BK 2 Vårbergs IP 215
2020-06-06 15:00 Stureby SK 2 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Stureby Skola BP 126
2020-06-06 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-06-07 12:00 Huddinge IF 6 - Rönninge Salem Fotboll 4 Glömstaskolans BP 15
2020-06-07 12:00 Hägersten SK Svart - IFK Tumba FK Gul Hägerstensåsens BP 25
Augusti
2020-08-22 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Stureby SK 2 Berga IP 126
2020-08-22 11:00 IFK Tumba FK Gul - Stuvsta IF 1 Storvretens BP 225
2020-08-22 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Älvsjö IP 52
2020-08-23 10:00 Huddinge IF 3 - IFK Stockholm FK Röd Källbrinksskolans IP 2
2020-08-23 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Huddinge IF 6 Brantbrinks IP 226
2020-08-23 12:00 Tullinge BK 2 - Hägersten SK Svart Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-08-29 09:00 IFK Stockholm FK Röd - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 Vårbergs IP 216
2020-08-29 09:15 Stureby SK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Stureby Skola BP 126
2020-08-29 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Rönninge Salem Fotboll 4 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-29 15:00 Stuvsta IF 1 - Hägersten SK Svart Stuvsta IP 2
2020-08-30 12:00 Huddinge IF 6 - IFK Tumba FK Gul Glömstaskolans BP 15
2020-08-30 12:00 Huddinge IF 3 - Tullinge BK 2 Källbrinksskolans IP 2
September
2020-09-05 11:00 IFK Tumba FK Gul - Stureby SK 2 Storvretens BP 225
2020-09-05 11:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 - Huddinge IF 3 Västberga IP 116
2020-09-05 16:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - IFK Stockholm FK Röd Älvsjö IP 51
2020-09-06 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Brantbrinks IP 226
2020-09-06 12:00 Hägersten SK Svart - Huddinge IF 6 Hägerstensåsens BP 25
2020-09-06 12:00 Tullinge BK 2 - Stuvsta IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-09-12 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 4 Vårbergs IP 215
2020-09-12 10:00 Stureby SK 2 - Hägersten SK Svart Stureby Skola BP 126
2020-09-12 11:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 - Tullinge BK 2 Västberga IP 116
2020-09-12 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - IFK Tumba FK Gul Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-13 12:00 Huddinge IF 6 - Stuvsta IF 1 Glömstaskolans BP 15
2020-09-13 12:00 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Källbrinksskolans IP 2
2020-09-18 18:00 Stuvsta IF 1 - Stureby SK 2 Stuvsta IP 2
2020-09-19 09:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 Älvsjö IP 51
2020-09-19 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Huddinge IF 3 Berga IP 126
2020-09-20 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - IFK Stockholm FK Röd Brantbrinks IP 226
2020-09-20 12:00 Hägersten SK Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll röd Hägerstensåsens BP 25
2020-09-20 12:00 Tullinge BK 2 - Huddinge IF 6 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-09-26 09:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Tullinge BK 2 Älvsjö IP 51
2020-09-26 09:00 IFK Stockholm FK Röd - IFK Tumba FK Gul Vårbergs IP 215
2020-09-26 10:00 Stureby SK 2 - Huddinge IF 6 Stureby Skola BP 126
2020-09-26 11:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul2 - Rönninge Salem Fotboll 4 Västberga IP 116
2020-09-26 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll röd - Stuvsta IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-27 11:00 Huddinge IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinksskolans IP 2

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info