Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-40

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF Röd Martin Shahho Gul/Röd/Röd/Röd
Huddinge IF 2 Andreas Björkman 087661953 0739533453 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Blå Mattias Nylund Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Björn Turesson 0704460164 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
IFK Tumba FK Blå Sedat Mert 0735615974 Vit/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll svart Fredrik Hibell Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 6 Izla Shabo Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Pär Norberg Blåvitt/blå/blå
Stockholm Södra FF 1 Christer Keryakes vit
Stuvsta IF 2 Ian Brooks 0707337999 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Martin Hasselqvist 0707140560 0707140560 Grön/Grön/Grön
Vårby Gårds IF Gul Chrisye Sophian Zain 0707904868 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Röd Henrik Lundberg 087490647 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 - Arameisk-Syrianska IF Röd Västberga IP 116
2020-04-18 09:00 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 2 Segeltorps IP 3
2020-04-18 10:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Berga IP 126
2020-04-18 10:00 Stockholm Södra FF 1 - Hägersten SK Blå Kärsby IP 125
2020-04-18 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - IFK Stockholm FK Blå Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-18 16:00 Älvsjö AIK FF Röd - Vårby Gårds IF Gul Älvsjö IP 52
2020-04-19 12:00 Huddinge IF 2 - IFK Tumba FK Blå Källbrinksskolans IP 2
2020-04-24 19:00 Stuvsta IF 2 - Stockholm Södra FF 1 Stuvsta IP 2
2020-04-25 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Segeltorps IF 1 Vårbergs IP 216
2020-04-25 11:00 IFK Tumba FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 6 Storvretens BP 225
2020-04-25 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Vårbyparkens BP 125
2020-04-25 12:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Älvsjö AIK FF Röd Brunna IP 3
2020-04-26 11:00 Hägersten SK Blå - Huddinge IF 2 Hägerstensåsens BP 26
2020-04-26 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Brantbrinks IP 226
Maj
2020-05-02 10:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 - IFK Tumba FK Blå Västberga IP 116
2020-05-02 11:00 Stockholm Södra FF 1 - IFK Stockholm FK Blå Kärsby IP 125
2020-05-02 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Vårby Gårds IF Gul Brunna IP 3
2020-05-02 12:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Hägersten SK Blå Berga IP 126
2020-05-02 16:00 Älvsjö AIK FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Älvsjö IP 52
2020-05-02 16:00 Segeltorps IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Segeltorps IP 3
2020-05-03 11:00 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2020-05-08 19:00 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 6 Stuvsta IP 2
2020-05-09 10:00 IFK Stockholm FK Blå - Huddinge IF 2 Vårbergs IP 216
2020-05-09 11:00 IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF Röd Storvretens BP 225
2020-05-09 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Segeltorps IF 1 Vårbyparkens BP 125
2020-05-09 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Stockholm Södra FF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-10 11:00 Hägersten SK Blå - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Hägerstensåsens BP 26
2020-05-10 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Arameisk-Syrianska IF Röd Brantbrinks IP 226
2020-05-16 10:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 - Stuvsta IF 2 Västberga IP 116
2020-05-16 10:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - IFK Stockholm FK Blå Berga IP 126
2020-05-16 11:00 Stockholm Södra FF 1 - Segeltorps IF 1 Kärsby IP 125
2020-05-16 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - IFK Tumba FK Blå Brunna IP 3
2020-05-16 16:00 Älvsjö AIK FF Röd - Hägersten SK Blå Älvsjö IP 52
2020-05-17 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Vårby Gårds IF Gul Brantbrinks IP 226
2020-05-17 12:00 Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Källbrinksskolans IP 2
2020-05-29 18:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 2 Segeltorps IP 3
2020-05-29 19:00 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd Stuvsta IP 2
2020-05-30 11:00 IFK Stockholm FK Blå - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Vårbergs IP 216
2020-05-30 11:00 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Storvretens BP 225
2020-05-30 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Stockholm Södra FF 1 Vårbyparkens BP 125
2020-05-30 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Rönninge Salem Fotboll 6 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-31 12:00 Hägersten SK Blå - Arameisk-Syrianska IF Röd Hägerstensåsens BP 26
Juni
2020-06-06 10:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Västberga IP 116
2020-06-06 10:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Segeltorps IF 1 Berga IP 126
2020-06-06 10:00 IFK Tumba FK Blå - Vårby Gårds IF Gul Storvretens BP 225
2020-06-06 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Stuvsta IF 2 Brunna IP 3
2020-06-06 16:00 Älvsjö AIK FF Röd - IFK Stockholm FK Blå Älvsjö IP 52
2020-06-07 11:00 Huddinge IF 2 - Stockholm Södra FF 1 Källbrinksskolans IP 2
2020-06-07 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Hägersten SK Blå Brantbrinks IP 226
Augusti
2020-08-21 18:00 Segeltorps IF 1 - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Segeltorps IP 3
2020-08-22 10:00 IFK Stockholm FK Blå - Arameisk-Syrianska IF Röd Vårbergs IP 216
2020-08-22 11:00 Stockholm Södra FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 6 Kärsby IP 125
2020-08-22 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Huddinge IF 2 Vårbyparkens BP 125
2020-08-22 15:00 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stuvsta IP 2
2020-08-22 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Älvsjö AIK FF Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-23 11:00 Hägersten SK Blå - IFK Tumba FK Blå Hägerstensåsens BP 26
2020-08-29 09:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 - Stockholm Södra FF 1 Västberga IP 116
2020-08-29 10:00 IFK Tumba FK Blå - Stuvsta IF 2 Storvretens BP 225
2020-08-29 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Brunna IP 3
2020-08-29 12:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Huddinge IF 2 Berga IP 126
2020-08-29 17:00 Älvsjö AIK FF Röd - Segeltorps IF 1 Älvsjö IP 52
2020-08-30 11:00 Hägersten SK Blå - Vårby Gårds IF Gul Hägerstensåsens BP 26
2020-08-30 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - IFK Stockholm FK Blå Brantbrinks IP 226
September
2020-09-04 18:00 Stuvsta IF 2 - Hägersten SK Blå Stuvsta IP 2
2020-09-04 19:00 Segeltorps IF 1 - Arameisk-Syrianska IF Röd Segeltorps IP 3
2020-09-05 10:00 Stockholm Södra FF 1 - Älvsjö AIK FF Röd Kärsby IP 125
2020-09-05 10:00 IFK Stockholm FK Blå - IFK Tumba FK Blå Vårbergs IP 216
2020-09-05 11:00 Vårby Gårds IF Gul - Rönninge Salem Fotboll 6 Vårbyparkens BP 125
2020-09-05 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-06 10:00 Huddinge IF 2 - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Källbrinksskolans IP 2
2020-09-11 18:00 Stuvsta IF 2 - Vårby Gårds IF Gul Stuvsta IP 2
2020-09-12 10:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 - Rönninge Salem Fotboll 6 Västberga IP 116
2020-09-12 11:00 IFK Tumba FK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Storvretens BP 225
2020-09-12 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Stockholm Södra FF 1 Brunna IP 3
2020-09-12 17:00 Älvsjö AIK FF Röd - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 52
2020-09-13 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Segeltorps IF 1 Brantbrinks IP 226
2020-09-13 12:00 Hägersten SK Blå - IFK Stockholm FK Blå Hägerstensåsens BP 26
2020-09-18 19:00 Segeltorps IF 1 - IFK Tumba FK Blå Segeltorps IP 3
2020-09-19 10:00 IFK Stockholm FK Blå - Stuvsta IF 2 Vårbergs IP 216
2020-09-19 11:00 Stockholm Södra FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Kärsby IP 125
2020-09-19 11:00 Vårby Gårds IF Gul - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Vårbyparkens BP 125
2020-09-19 12:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Älvsjö AIK FF Röd Berga IP 126
2020-09-19 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Hägersten SK Blå Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-20 11:00 Huddinge IF 2 - Arameisk-Syrianska IF Röd Källbrinksskolans IP 2
2020-09-25 18:00 Stuvsta IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Stuvsta IP 2
2020-09-26 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Vårby Gårds IF Gul Vårbergs IP 216
2020-09-26 11:00 IFK Tumba FK Blå - Stockholm Södra FF 1 Storvretens BP 225
2020-09-26 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Rönninge Salem Fotboll 6 Brunna IP 3
2020-09-26 17:00 Älvsjö AIK FF Röd - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul3 Älvsjö IP 52
2020-09-27 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Huddinge IF 2 Brantbrinks IP 226
2020-09-27 12:00 Hägersten SK Blå - Segeltorps IF 1 Hägerstensåsens BP 26

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info