Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hammarby IF FF 23 grön Leonard Liu 0703500018 0703500018 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 30 grön Pernilla Kapell Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 4 grön Stefan Sandström 0705880653 0705880653 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 5 Stefan Lindblom 0703165966 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 Björn Olof Jouchims 0761247038 Blå/Blå/Blå
IFK Haninge 14 IFK Haninge(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Stockholm FK Röd Anneli Nyman Röd/Blå/Vit
IFK Tumba FK Blå Joakim Berg 0790159923 Vit/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Segeltorps IF 2 Anna Heimersson Blåvitt/blå/blå
Sörskogens IF 1 Lena Stålö 0709640080 Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stefan Jigell Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF 10 Johan Olsson 0735215621 vit/blå/vita
Örby IS P10 33 Oskar Kalmaru 0736330749 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Älvsjö AIK FF 10 - Huddinge IF 5 Älvsjö IP 4
2020-04-18 11:15 IFK Tumba FK Blå - IFK Haninge 14 Storvretens BP 21
2020-04-18 12:00 Sörskogens IF 1 - Hammarby IF FF 30 grön Sörskogens BP 11
2020-04-18 12:45 IFK Stockholm FK Röd - Segeltorps IF 2 Vårbergs IP 22
2020-04-19 12:45 Hammarby IF FF 4 grön - Örby IS P10 33 Kärrtorps IP 31
2020-04-19 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll rosa - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Bredängs BP 11
2020-04-19 14:30 Hammarby IF FF 23 grön - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-04-25 10:15 Örby IS P10 33 - Sörskogens IF 1 Örby BP 1
2020-04-25 12:15 IFK Haninge 14 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Torvalla IP 31
2020-04-25 14:00 Huddinge IF 5 - IFK Tumba FK Blå Källbrinks IP 2
2020-04-26 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 - IFK Stockholm FK Röd Västberga IP 12
2020-04-26 12:30 Segeltorps IF 2 - Älvsjö AIK FF 10 Segeltorps IP 2
2020-04-26 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hammarby IF FF 4 grön Brantbrinks IP 22
2020-04-26 15:45 Hammarby IF FF 30 grön - Hammarby IF FF 23 grön Hammarbyhöjdens BP 12
Maj
2020-05-02 11:15 IFK Tumba FK Blå - Segeltorps IF 2 Storvretens BP 21
2020-05-02 11:30 Huddinge IF 5 - IFK Haninge 14 Källbrinks IP 2
2020-05-02 14:45 Sörskogens IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 11
2020-05-03 10:15 IFK Stockholm FK Röd - Hammarby IF FF 30 grön Vårbergs IP 22
2020-05-03 11:30 Hammarby IF FF 4 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Kärrtorps IP 31
2020-05-03 14:30 Hammarby IF FF 23 grön - Örby IS P10 33 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-05-03 18:15 Älvsjö AIK FF 10 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 Älvsjö IP 4
2020-05-09 09:00 Örby IS P10 33 - IFK Stockholm FK Röd Örby BP 1
2020-05-09 12:15 IFK Haninge 14 - Hammarby IF FF 4 grön Torvalla IP 31
2020-05-10 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 - IFK Tumba FK Blå Västberga IP 12
2020-05-10 12:30 Segeltorps IF 2 - Huddinge IF 5 Segeltorps IP 2
2020-05-10 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll rosa - Sörskogens IF 1 Bredängs BP 11
2020-05-10 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hammarby IF FF 23 grön Brantbrinks IP 22
2020-05-10 15:45 Hammarby IF FF 30 grön - Älvsjö AIK FF 10 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-05-16 09:00 Älvsjö AIK FF 10 - Örby IS P10 33 Älvsjö IP 4
2020-05-16 11:15 IFK Tumba FK Blå - Hammarby IF FF 30 grön Storvretens BP 21
2020-05-16 12:00 Sörskogens IF 1 - Hammarby IF FF 4 grön Sörskogens BP 11
2020-05-16 12:45 IFK Stockholm FK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Vårbergs IP 22
2020-05-16 14:00 Huddinge IF 5 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 Källbrinks IP 2
2020-05-17 10:00 Segeltorps IF 2 - IFK Haninge 14 Segeltorps IP 2
2020-05-17 14:30 Hammarby IF FF 23 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Hammarbyhöjdens BP 12
2020-05-30 09:00 Örby IS P10 33 - IFK Tumba FK Blå Örby BP 1
2020-05-30 12:15 IFK Haninge 14 - Sörskogens IF 1 Torvalla IP 31
2020-05-30 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF 10 Brantbrinks IP 22
2020-05-31 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 - Segeltorps IF 2 Västberga IP 12
2020-05-31 11:30 Hammarby IF FF 4 grön - Hammarby IF FF 23 grön Kärrtorps IP 31
2020-05-31 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll rosa - IFK Stockholm FK Röd Bredängs BP 11
2020-05-31 14:30 Hammarby IF FF 30 grön - Huddinge IF 5 Hammarbyhöjdens BP 12
Juni
2020-06-05 19:15 Segeltorps IF 2 - Hammarby IF FF 30 grön Segeltorps IP 2
2020-06-06 09:00 Älvsjö AIK FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Långbro BP 1
2020-06-06 11:15 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Storvretens BP 21
2020-06-06 12:45 IFK Stockholm FK Röd - Hammarby IF FF 4 grön Vårbergs IP 22
2020-06-06 14:00 Huddinge IF 5 - Örby IS P10 33 Källbrinks IP 2
2020-06-07 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 - IFK Haninge 14 Västberga IP 12
2020-06-07 15:15 Hammarby IF FF 23 grön - Sörskogens IF 1 Hammarbyhöjdens BP 12
Augusti
2020-08-22 09:00 Örby IS P10 33 - Segeltorps IF 2 Örby BP 1
2020-08-22 12:00 Sörskogens IF 1 - IFK Stockholm FK Röd Sörskogens BP 11
2020-08-23 09:30 IFK Haninge 14 - Hammarby IF FF 23 grön Torvalla IP 31
2020-08-23 11:30 Hammarby IF FF 4 grön - Älvsjö AIK FF 10 Kärrtorps IP 31
2020-08-23 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll rosa - IFK Tumba FK Blå Bredängs BP 11
2020-08-23 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 5 Brantbrinks IP 22
2020-08-23 14:30 Hammarby IF FF 30 grön - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-08-29 11:15 IFK Tumba FK Blå - Hammarby IF FF 4 grön Storvretens BP 21
2020-08-29 14:00 Huddinge IF 5 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Källbrinks IP 2
2020-08-30 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 - Örby IS P10 33 Västberga IP 12
2020-08-30 10:00 Segeltorps IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Segeltorps IP 2
2020-08-30 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Hammarby IF FF 23 grön Vårbergs IP 22
2020-08-30 12:00 Älvsjö AIK FF 10 - Sörskogens IF 1 Älvsjö IP 4
2020-08-30 14:00 Hammarby IF FF 30 grön - IFK Haninge 14 Hammarbyhöjdens BP 12
September
2020-09-05 09:00 Örby IS P10 33 - Hammarby IF FF 30 grön Örby BP 1
2020-09-05 12:00 Sörskogens IF 1 - IFK Tumba FK Blå Sörskogens BP 11
2020-09-05 13:30 IFK Haninge 14 - IFK Stockholm FK Röd Torvalla IP 31
2020-09-06 11:30 Hammarby IF FF 4 grön - Huddinge IF 5 Kärrtorps IP 31
2020-09-06 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll rosa - Segeltorps IF 2 Bredängs BP 11
2020-09-06 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 Brantbrinks IP 22
2020-09-06 14:30 Hammarby IF FF 23 grön - Älvsjö AIK FF 10 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-09-11 19:15 Segeltorps IF 2 - Hammarby IF FF 4 grön Segeltorps IP 2
2020-09-12 09:00 Älvsjö AIK FF 10 - IFK Stockholm FK Röd Älvsjö IP 4
2020-09-12 11:15 IFK Tumba FK Blå - Hammarby IF FF 23 grön Storvretens BP 21
2020-09-12 15:15 Huddinge IF 5 - Sörskogens IF 1 Källbrinks IP 2
2020-09-13 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Västberga IP 12
2020-09-13 13:30 Örby IS P10 33 - IFK Haninge 14 Örby BP 1
2020-09-13 15:15 Hammarby IF FF 30 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Hammarbyhöjdens BP 12
2020-09-19 11:30 IFK Stockholm FK Röd - IFK Tumba FK Blå Vårbergs IP 22
2020-09-19 12:00 Sörskogens IF 1 - Segeltorps IF 2 Sörskogens BP 11
2020-09-19 13:30 IFK Haninge 14 - Älvsjö AIK FF 10 Torvalla IP 31
2020-09-20 12:45 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 Kärrtorps IP 31
2020-09-20 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll rosa - Hammarby IF FF 30 grön Bredängs BP 11
2020-09-20 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Örby IS P10 33 Brantbrinks IP 22
2020-09-20 14:30 Hammarby IF FF 23 grön - Huddinge IF 5 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-09-26 11:15 IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF 10 Storvretens BP 21
2020-09-26 14:00 Huddinge IF 5 - IFK Stockholm FK Röd Källbrinks IP 2
2020-09-27 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2 - Sörskogens IF 1 Västberga IP 12
2020-09-27 10:00 Segeltorps IF 2 - Hammarby IF FF 23 grön Segeltorps IP 2
2020-09-27 13:30 Örby IS P10 33 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa Örby BP 1
2020-09-27 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Haninge 14 Brantbrinks IP 22
2020-09-27 14:30 Hammarby IF FF 30 grön - Hammarby IF FF 4 grön Hammarbyhöjdens BP 12

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info