Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-27

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Fittja IF 1 Kerem Corum 0729121316 Vit/Vit/Vit
Huddinge IF 4 Annelie Hollén 0736145431 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 Henrik Videnö Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Röd Mustafa-Gabriel Mahmoud Yamani Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Marie Ramsay Röd/Vit/Röd
Norsborgs IF 1 Bülent Yücel 0704143214 Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll Röd Daniel Carlberg 0705320171 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Jenny Roos 0722167159 Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 3 Lina Einarsson 0736239839 Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 1 Tommy Fagerberg 0707961056 VIT/VIT/VIT
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Peter Duhlin Grön/Grön/Grön
Vårby Gårds IF Blå Vårby Gårds IF(Föreningen) Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Röd 2 Edvard Harald Schéele vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Fittja IF 1 - Huddinge IF 4 Fittja BP 12
2020-04-18 10:00 Norsborgs IF 1 - Vårby Gårds IF Blå Brunna IP 21
2020-04-18 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 Sätra BP 12
2020-04-18 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rönninge Salem Fotboll Röd Bredängs BP 12
2020-04-18 15:00 Segeltorps IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Segeltorps IP 2
2020-04-19 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stuvsta IF 3 Brantbrinks IP 21
2020-04-25 09:45 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Aspuddens IP 12
2020-04-25 10:15 Stuvsta IF 3 - Norsborgs IF 1 Stuvsta IP 11
2020-04-25 12:30 Rönninge Salem Fotboll Röd - Segeltorps IF 1 Salemsvallen 2
2020-04-26 09:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Älvsjö IP 4
2020-04-26 10:15 Huddinge IF 4 - IFK Stockholm FK Röd Källbrinks IP 2
2020-04-26 15:00 Vårby Gårds IF Blå - Fittja IF 1 Vårbyparkens BP 12
Maj
2020-05-02 10:00 Fittja IF 1 - Stuvsta IF 3 Fittja BP 12
2020-05-02 11:15 Norsborgs IF 1 - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 Brunna IP 21
2020-05-02 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Vårby Gårds IF Blå Vårbergs IP 22
2020-05-02 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Rönninge Salem Fotboll Röd Sätra BP 12
2020-05-02 16:15 Segeltorps IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Segeltorps IP 2
2020-05-03 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Älvsjö AIK FF Röd 2 Brantbrinks IP 21
2020-05-09 09:00 Stuvsta IF 3 - IFK Stockholm FK Röd Stuvsta IP 11
2020-05-09 10:15 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 - Fittja IF 1 Aspuddens IP 12
2020-05-09 12:30 Rönninge Salem Fotboll Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Salemsvallen 2
2020-05-09 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Norsborgs IF 1 Älvsjö IP 4
2020-05-10 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Bredängs BP 12
2020-05-10 15:00 Vårby Gårds IF Blå - Huddinge IF 4 Vårbyparkens BP 12
2020-05-16 10:15 IFK Stockholm FK Röd - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 Vårbergs IP 22
2020-05-16 11:15 Norsborgs IF 1 - Rönninge Salem Fotboll Röd Brunna IP 21
2020-05-16 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Segeltorps IF 1 Sätra BP 12
2020-05-17 09:00 Fittja IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Fittja BP 12
2020-05-17 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Brantbrinks IP 21
2020-05-17 10:15 Huddinge IF 4 - Stuvsta IF 3 Källbrinks IP 2
2020-05-30 09:45 Stuvsta IF 3 - Vårby Gårds IF Blå Stuvsta IP 11
2020-05-30 10:15 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 - Huddinge IF 4 Aspuddens IP 12
2020-05-30 12:30 Rönninge Salem Fotboll Röd - Fittja IF 1 Salemsvallen 2
2020-05-30 16:15 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Segeltorps IP 2
2020-05-30 16:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - IFK Stockholm FK Röd Älvsjö IP 4
2020-05-31 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Norsborgs IF 1 Bredängs BP 12
Juni
2020-06-06 10:15 IFK Stockholm FK Röd - Rönninge Salem Fotboll Röd Vårbergs IP 22
2020-06-06 11:15 Norsborgs IF 1 - Segeltorps IF 1 Brunna IP 21
2020-06-07 09:00 Fittja IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Fittja BP 12
2020-06-07 10:15 Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Källbrinks IP 2
2020-06-07 15:00 Vårby Gårds IF Blå - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 Vårbyparkens BP 12
2020-06-07 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Svensk-Palestinska FF 1 Brantbrinks IP 21
Augusti
2020-08-21 19:15 Segeltorps IF 1 - Fittja IF 1 Segeltorps IP 2
2020-08-22 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Norsborgs IF 1 Sätra BP 12
2020-08-22 10:15 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 - Stuvsta IF 3 Aspuddens IP 12
2020-08-22 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IFK Stockholm FK Röd Bredängs BP 12
2020-08-22 12:30 Rönninge Salem Fotboll Röd - Huddinge IF 4 Salemsvallen 2
2020-08-22 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Vårby Gårds IF Blå Älvsjö IP 4
2020-08-29 09:00 Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Stuvsta IP 11
2020-08-29 10:00 Norsborgs IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Brunna IP 21
2020-08-29 11:15 Fittja IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Fittja BP 12
2020-08-29 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Segeltorps IF 1 Vårbergs IP 22
2020-08-29 12:15 Vårby Gårds IF Blå - Rönninge Salem Fotboll Röd Vårbyparkens BP 12
2020-08-30 10:15 Huddinge IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Källbrinks IP 2
September
2020-09-04 18:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 4 Segeltorps IP 2
2020-09-05 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Stockholm FK Röd Sätra BP 12
2020-09-05 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Vårby Gårds IF Blå Bredängs BP 12
2020-09-05 12:30 Rönninge Salem Fotboll Röd - Stuvsta IF 3 Salemsvallen 2
2020-09-05 15:15 Älvsjö AIK FF Röd 2 - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 Älvsjö IP 4
2020-09-06 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Fittja IF 1 Brantbrinks IP 21
2020-09-12 09:00 Stuvsta IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stuvsta IP 11
2020-09-12 10:15 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 - Rönninge Salem Fotboll Röd Aspuddens IP 12
2020-09-12 11:15 Fittja IF 1 - Norsborgs IF 1 Fittja BP 12
2020-09-12 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Vårbergs IP 22
2020-09-12 12:15 Vårby Gårds IF Blå - Segeltorps IF 1 Vårbyparkens BP 12
2020-09-13 11:30 Huddinge IF 4 - Svensk-Palestinska FF 1 Källbrinks IP 2
2020-09-18 18:00 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 3 Segeltorps IP 2
2020-09-19 10:00 Norsborgs IF 1 - IFK Stockholm FK Röd Brunna IP 21
2020-09-19 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Vårby Gårds IF Blå Sätra BP 12
2020-09-19 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 Bredängs BP 12
2020-09-19 12:30 Rönninge Salem Fotboll Röd - Älvsjö AIK FF Röd 2 Salemsvallen 2
2020-09-20 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF 4 Brantbrinks IP 21
2020-09-26 10:15 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd2 - Segeltorps IF 1 Aspuddens IP 12
2020-09-26 11:30 Stuvsta IF 3 - Svensk-Palestinska FF 1 Stuvsta IP 11
2020-09-26 12:15 Vårby Gårds IF Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Vårbyparkens BP 12
2020-09-26 12:45 IFK Stockholm FK Röd - Fittja IF 1 Vårbergs IP 22
2020-09-27 10:15 Huddinge IF 4 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 2
2020-09-27 10:45 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Älvsjö IP 4

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info