Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011-13

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:45 (Inst.) Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Svart 1 Broängsplan 12
2021-04-24 11:15 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 2 - Enskede IK Orange Prästboda BP 115
2021-04-24 12:45 (Inst.) Stuvsta IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Stuvsta IP 12
2021-04-24 13:30 (Inst.) Sörskogens IF 1 - Huddinge IF F11-2 Sörskogens BP 12
2021-04-25 10:15 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus 2 - FoC Farsta FF Blå Aspuddens IP 11
2021-04-25 13:30 (Inst.) Örby IS Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Örby BP 1
2021-04-30 18:45 (Inst.) Enskede IK Orange - Sörskogens IF 1 Enskede IP 4
Maj
2021-05-01 12:15 (Inst.) Huddinge IF F11-2 - Stuvsta IF 1 Glömstaskolans BP
2021-05-01 14:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 4
2021-05-02 11:30 (Inst.) Mälarhöjdens IK Fotboll vit - IFK Aspudden-Tellus 2 Bredängs BP 11
2021-05-02 11:30 (Inst.) FoC Farsta FF Blå - Stureby SK Blå Farsta IP 12
2021-05-02 16:45 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Grödinge SK Grön Brantbrinks IP 22
2021-05-08 10:45 Grödinge SK Grön - Örby IS Blå Broängsplan 12
2021-05-08 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Prästboda BP 115
2021-05-08 14:00 Stureby SK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Stureby Skola BP 11
2021-05-09 09:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Huddinge IF F11-2 Aspuddens IP 11
2021-05-09 10:00 Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Sörskogens BP 12
2021-05-09 12:30 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Orange Glömstaskolans BP
2021-05-21 20:00 Enskede IK Orange - IFK Aspudden-Tellus 2 Enskede IP 4
2021-05-22 09:00 Örby IS Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Örby BP 1
2021-05-22 11:30 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 4
2021-05-22 12:15 Huddinge IF F11-2 - Stureby SK Blå Glömstaskolans BP
2021-05-23 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - FoC Farsta FF Blå Bredängs BP 11
2021-05-23 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Sörskogens IF 1 Brantbrinks IP 22
2021-05-29 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Grödinge SK Grön Prästboda BP 115
2021-05-29 12:45 Stureby SK Blå - Enskede IK Orange Stureby Skola BP 11
2021-05-29 12:45 IFK Aspudden-Tellus 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Aspuddens IP 11
2021-05-29 13:30 Sörskogens IF 1 - Örby IS Blå Sörskogens BP 12
2021-05-30 09:00 FoC Farsta FF Blå - Huddinge IF F11-2 Farsta IP 12
2021-05-30 13:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Stuvsta IP 12
Juni
2021-06-04 18:45 Enskede IK Orange - FoC Farsta FF Blå Enskede IP 4
2021-06-05 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - IFK Aspudden-Tellus 2 Brantbrinks IP 22
2021-06-05 10:45 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 1 Broängsplan 12
2021-06-05 11:30 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Stureby SK Blå Älvsjö IP 4
2021-06-05 13:30 Huddinge IF F11-2 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Glömstaskolans BP
2021-06-06 13:30 Örby IS Blå - Stuvsta IF 1 Örby BP 1
2021-06-12 12:45 Stureby SK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Stureby Skola BP 11
2021-06-12 14:45 Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Grön Glömstaskolans BP
2021-06-13 10:00 Sörskogens IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Sörskogens BP 12
2021-06-13 10:15 IFK Aspudden-Tellus 2 - Örby IS Blå Aspuddens IP 11
2021-06-13 11:30 FoC Farsta FF Blå - Älvsjö AIK FF Svart 1 Farsta IP 12
2021-06-13 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Enskede IK Orange Bredängs BP 11
Augusti
2021-08-27 18:45 Enskede IK Orange - Huddinge IF F11-2 Enskede IP 4
2021-08-28 09:00 Örby IS Blå - Stureby SK Blå Örby BP 1
2021-08-28 09:30 Grödinge SK Grön - IFK Aspudden-Tellus 2 Broängsplan 12
2021-08-28 10:15 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Älvsjö IP 4
2021-08-28 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 1 Prästboda BP 115
2021-08-29 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - FoC Farsta FF Blå Brantbrinks IP 22
September
2021-09-03 18:45 Stuvsta IF 1 - Sörskogens IF 1 Stuvsta IP 11
2021-09-04 09:00 Stureby SK Blå - Grödinge SK Grön Stureby Skola BP 11
2021-09-04 12:15 Huddinge IF F11-2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Glömstaskolans BP
2021-09-05 09:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Aspuddens IP 11
2021-09-05 10:15 FoC Farsta FF Blå - Örby IS Blå Farsta IP 12
2021-09-05 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Bredängs BP 11
2021-09-11 09:30 Grödinge SK Grön - FoC Farsta FF Blå Broängsplan 12
2021-09-11 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stureby SK Blå Prästboda BP 115
2021-09-11 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Enskede IK Orange Älvsjö IP 4
2021-09-12 11:00 Sörskogens IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 2 Glömstaskolans BP
2021-09-12 13:30 Örby IS Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Örby BP 1
2021-09-12 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF F11-2 Brantbrinks IP 22
2021-09-18 11:30 Stureby SK Blå - Sörskogens IF 1 Stureby Skola BP 11
2021-09-18 12:15 Huddinge IF F11-2 - Örby IS Blå Glömstaskolans BP
2021-09-19 09:00 FoC Farsta FF Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Farsta IP 12
2021-09-19 10:15 IFK Aspudden-Tellus 2 - Stuvsta IF 1 Aspuddens IP 11
2021-09-19 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Grödinge SK Grön Bredängs BP 11
2021-09-19 17:45 Enskede IK Orange - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Enskede IP 4
2021-09-24 17:30 Stuvsta IF 1 - Stureby SK Blå Stuvsta IP 11
2021-09-25 09:30 Grödinge SK Grön - Huddinge IF F11-2 Broängsplan 12
2021-09-25 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Prästboda BP 115
2021-09-25 13:30 Sörskogens IF 1 - FoC Farsta FF Blå Sörskogens BP 12
2021-09-26 13:30 Örby IS Blå - Enskede IK Orange Örby BP 1
2021-09-26 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Älvsjö AIK FF Svart 1 Brantbrinks IP 22
Oktober
2021-10-02 11:30 Stureby SK Blå - IFK Aspudden-Tellus 2 Stureby Skola BP 11
2021-10-02 12:15 Huddinge IF F11-2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Glömstaskolans BP
2021-10-02 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Örby IS Blå Älvsjö IP 4
2021-10-03 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Sörskogens IF 1 Bredängs BP 11
2021-10-03 11:30 FoC Farsta FF Blå - Stuvsta IF 1 Farsta IP 12
2021-10-03 17:45 Enskede IK Orange - Grödinge SK Grön Enskede IP 4

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info