Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2010-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hanvikens SK Gul Viktoria Sammland 0736295678 Röd/Röd/Vita
Hägersten SK Svart Johan Flygare 0707721222 Gul/Svart/Svart
Nynäshamns IF FK 2 Jenny Måhlgren Blå tröja/Blå byxa/Vita strumpor
Solberga BK F10 Tomas Fasth 0704742371 Orange/svart/Svart/Orange
Stuvsta IF 1 Pontus Forsell 0704979724 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sätra SK Anna Östman 0727059619 Orange/Svart/Orange
Sörskogens IF Röd Linda Cecilia Johnsson 0730555148 Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Gustav Ohlén Grön/Grön/Grön
Tungelsta IF 1 Caroline Schenning +46730327034 Orange/Svart/Svart
Årsta FF 1 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Vit 1 Susanne Wikström vit/marinblå/vita
Ösmo GIF FK Therese Edenborg 0707205982 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-24 11:30 (Inst.) Sätra SK - Tungelsta IF 1 Sätra BP 12
2021-04-24 11:30 (Inst.) Nynäshamns IF FK 2 - Årsta FF 1 Kvarnängens IP 21
2021-04-24 12:45 (Inst.) Stuvsta IF 1 - Solberga BK F10 Stuvsta IP 11
2021-04-25 11:30 (Inst.) Hanvikens SK Gul - Älvsjö AIK FF Vit 1 Trollbäckens IP 3
2021-04-25 12:45 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hägersten SK Svart Brantbrinks IP 21
Omgång 2
2021-05-01 10:15 (Inst.) Solberga BK F10 - Sörskogens IF Röd Solberga BP 11
2021-05-01 12:45 (Inst.) Hägersten SK Svart - Nynäshamns IF FK 2 Hägerstensåsens BP 2
2021-05-01 12:45 (Inst.) Tungelsta IF 1 - Ösmo GIF FK Tungelsta IP 11
2021-05-02 10:45 (Inst.) Älvsjö AIK FF Vit 1 - Sätra SK Älvsjö IP 4
2021-05-02 13:20 (Inst.) Årsta FF 1 - Stuvsta IF 1 Årstagårdens BP 116
Omgång 3
2021-05-08 11:00 Sörskogens IF Röd - Årsta FF 1 Sörskogens BP 12
2021-05-08 16:00 Stuvsta IF 1 - Hägersten SK Svart Glömstaskolans BP
2021-05-09 10:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Tungelsta IF 1 Älvsjö IP 4
2021-05-09 11:30 Hanvikens SK Gul - Solberga BK F10 Trollbäckens IP 3
2021-05-09 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Ösmo GIF FK Brantbrinks IP 21
Omgång 4
2021-05-22 10:15 Hägersten SK Svart - Sörskogens IF Röd Hägerstensåsens BP 2
2021-05-22 10:15 Solberga BK F10 - Sätra SK Solberga BP 11
2021-05-22 11:30 Ösmo GIF FK - Nynäshamns IF FK 2 Ösmo IP 11
2021-05-22 12:45 Tungelsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Tungelsta IP 11
2021-05-23 13:20 Årsta FF 1 - Hanvikens SK Gul Årstagårdens BP 116
Omgång 5
2021-05-28 17:30 Stuvsta IF 1 - Ösmo GIF FK Stuvsta IP 11
2021-05-29 11:30 Sätra SK - Årsta FF 1 Sätra BP 12
2021-05-29 11:30 Nynäshamns IF FK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Kvarnängens IP 21
2021-05-30 10:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Solberga BK F10 Älvsjö IP 4
2021-05-30 11:30 Hanvikens SK Gul - Hägersten SK Svart Trollbäckens IP 3
Omgång 6
2021-06-05 10:15 Hägersten SK Svart - Sätra SK Hägerstensåsens BP 2
2021-06-05 11:30 Ösmo GIF FK - Sörskogens IF Röd Ösmo IP 11
2021-06-05 11:30 Tungelsta IF 1 - Nynäshamns IF FK 2 Tungelsta IP 11
2021-06-06 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 21
2021-06-07 19:00 Årsta FF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Bäckahagens BP 1
Omgång 7
2021-06-12 10:15 Solberga BK F10 - Tungelsta IF 1 Solberga BP 11
2021-06-12 11:30 Stuvsta IF 1 - Nynäshamns IF FK 2 Stuvsta IP 11
2021-06-12 12:15 Sörskogens IF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 12
2021-06-12 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Hägersten SK Svart Älvsjö IP 4
2021-06-13 11:30 Hanvikens SK Gul - Ösmo GIF FK Trollbäckens IP 3
Omgång 8
2021-08-28 10:15 Tungelsta IF 1 - Stuvsta IF 1 Tungelsta IP 11
2021-08-28 11:30 Nynäshamns IF FK 2 - Sörskogens IF Röd Kvarnängens IP 21
2021-08-28 11:30 Ösmo GIF FK - Sätra SK Ösmo IP 11
2021-08-29 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hanvikens SK Gul Brantbrinks IP 21
2021-08-29 13:20 Årsta FF 1 - Solberga BK F10 Årstagårdens BP 116
Omgång 9
2021-09-04 10:15 Solberga BK F10 - Hägersten SK Svart Solberga BP 11
2021-09-04 11:30 Sätra SK - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sätra BP 12
2021-09-04 13:30 Sörskogens IF Röd - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 12
2021-09-04 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Ösmo GIF FK Älvsjö IP 4
2021-09-05 13:20 Årsta FF 1 - Tungelsta IF 1 Årstagårdens BP 116
2021-09-14 18:45 Hanvikens SK Gul - Nynäshamns IF FK 2 Trollbäckens IP 3
Omgång 10
2021-09-11 10:15 Tungelsta IF 1 - Sörskogens IF Röd Tungelsta IP 11
2021-09-11 11:30 Nynäshamns IF FK 2 - Sätra SK Kvarnängens IP 21
2021-09-11 11:30 Hägersten SK Svart - Årsta FF 1 Hägerstensåsens BP 2
2021-09-11 16:00 Stuvsta IF 1 - Hanvikens SK Gul Glömstaskolans BP
2021-09-12 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 1 Brantbrinks IP 21
Omgång 11
2021-09-18 10:15 Solberga BK F10 - Ösmo GIF FK Solberga BP 11
2021-09-18 11:30 Sätra SK - Stuvsta IF 1 Sätra BP 12
2021-09-18 14:00 Hägersten SK Svart - Tungelsta IF 1 Hägerstensåsens BP 2
2021-09-18 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Nynäshamns IF FK 2 Älvsjö IP 4
2021-09-19 11:30 Hanvikens SK Gul - Sörskogens IF Röd Trollbäckens IP 3
Omgång 12
2021-09-24 18:45 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Stuvsta IP 11
2021-09-25 10:15 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Gul Tungelsta IP 11
2021-09-25 11:00 Sörskogens IF Röd - Sätra SK Sörskogens BP 12
2021-09-25 11:30 Ösmo GIF FK - Årsta FF 1 Ösmo IP 11
2021-09-26 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Solberga BK F10 Brantbrinks IP 21
Omgång 13
2021-10-02 09:00 Sätra SK - Hanvikens SK Gul Sätra BP 12
2021-10-02 10:15 Solberga BK F10 - Nynäshamns IF FK 2 Solberga BP 11
2021-10-02 12:45 Hägersten SK Svart - Ösmo GIF FK Hägerstensåsens BP 2
2021-10-03 10:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Sörskogens IF Röd Älvsjö IP 4
2021-10-03 13:20 Årsta FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Årstagårdens BP 116

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info