Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010- 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 6 Zoran Arsovski 0730699181 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Svart David Karvellas 0762555229 svart-röd/svart/svart
Bele Barkarby FF 1 Magnus Lennart Nord 0707620535 Svart/Svart/Svart/Vit
Hässelby SK FF Grön Hässelby SK FF Kansli Fredrik Meyer 0708755397 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 12 Daniel Hagman 0763447877 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 4 John Lilliehöök Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 4 Henrik Nylander 0704387902 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Järfälla FF 1 Jim Tore Bakerød röda/svarta/röda
Sollentuna FK 2 Linda Strindlund 0730372781 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Jenny Gustafsson Kullmer 0707263551 Blå-vit/Blå/Blå
Vasalund Stadshagens IF 2 Hans Lindén
Vasalunds IF Solna 1 Jan Larsson 0707607522 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Vit 3 Zandra Wasserman Brien Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:15 IF Brommapojkarna 12 - Spånga IS FK 1 Maltesholmsskolans BP 1
2020-04-18 13:45 Apollon Solna FK Svart - Ängby IF Vit 3 Huvudstafältet 12
2020-04-18 15:15 IFK Viksjö 4 - Järfälla FF 1 Viksjövallen 3
2020-04-18 15:15 Sollentuna FK 2 - Vasalund Stadshagens IF 2 Helenelunds IP 126
2020-04-19 17:45 IF Brommapojkarna 4 - Hässelby SK FF Grön Stora Mossens IP 3
2020-04-19 18:00 Bele Barkarby FF 1 - Vasalunds IF Solna 1 Strömvallen 2
2020-04-25 10:00 Järfälla FF 1 - IF Brommapojkarna 12 Tallbohovs IP 11
2020-04-25 12:30 Vasalunds IF Solna 1 - Apollon Solna FK Svart Huvudstafältet 12
2020-04-25 13:45 AIK FF 6 - IFK Viksjö 4 Huvudstafältet 11
2020-04-26 08:45 Ängby IF Vit 3 - Sollentuna FK 2 Ängby IP 2
2020-04-26 12:45 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 4 Nälsta BP 11
2020-04-26 16:00 Hässelby SK FF Grön - Bele Barkarby FF 1 Hässelby Villastads BP 1
Maj
2020-05-02 09:00 Sollentuna FK 2 - Vasalunds IF Solna 1 Helenelunds IP 126
2020-05-02 10:00 AIK FF 6 - Järfälla FF 1 Huvudstafältet 11
2020-05-02 13:45 Apollon Solna FK Svart - Hässelby SK FF Grön Huvudstafältet 12
2020-05-02 15:15 IFK Viksjö 4 - Vasalund Stadshagens IF 2 Viksjövallen 3
2020-05-03 09:00 IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 12 Stora Mossens IP 3
2020-05-03 18:00 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 1 Strömvallen 2
2020-05-09 10:00 Järfälla FF 1 - IF Brommapojkarna 4 Tallbohovs IP 11
2020-05-09 11:15 IF Brommapojkarna 12 - Bele Barkarby FF 1 Maltesholmsskolans BP 1
2020-05-10 08:45 Ängby IF Vit 3 - IFK Viksjö 4 Ängby IP 2
2020-05-10 15:15 Spånga IS FK 1 - Apollon Solna FK Svart Nälsta BP 11
2020-05-10 16:30 Hässelby SK FF Grön - Sollentuna FK 2 Hässelby Villastads BP 1
2020-05-10 16:30 Vasalund Stadshagens IF 2 - AIK FF 6 Kristinebergs IP 2
2020-05-16 09:00 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 4 Strömvallen 2
2020-05-16 11:30 Apollon Solna FK Svart - IF Brommapojkarna 12 Skytteholms IP 4
2020-05-16 12:30 AIK FF 6 - Ängby IF Vit 3 Huvudstafältet 11
2020-05-16 15:15 IFK Viksjö 4 - Vasalunds IF Solna 1 Viksjövallen 3
2020-05-16 15:15 Sollentuna FK 2 - Spånga IS FK 1 Helenelunds IP 126
2020-05-17 16:30 Vasalund Stadshagens IF 2 - Järfälla FF 1 Kristinebergs IP 2
2020-05-30 10:00 Järfälla FF 1 - Bele Barkarby FF 1 Tallbohovs IP 11
2020-05-30 11:15 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 2 Maltesholmsskolans BP 1
2020-05-30 13:45 Vasalunds IF Solna 1 - AIK FF 6 Huvudstafältet 12
2020-05-31 08:45 Ängby IF Vit 3 - Vasalund Stadshagens IF 2 Ängby IP 2
2020-05-31 16:00 Hässelby SK FF Grön - IFK Viksjö 4 Hässelby Villastads BP 1
2020-05-31 16:30 IF Brommapojkarna 4 - Apollon Solna FK Svart Stora Mossens IP 3
Juni
2020-06-06 09:00 Sollentuna FK 2 - IF Brommapojkarna 4 Helenelunds IP 126
2020-06-06 12:30 Apollon Solna FK Svart - Bele Barkarby FF 1 Skytteholms IP 4
2020-06-06 12:30 AIK FF 6 - Hässelby SK FF Grön Huvudstafältet 11
2020-06-06 12:45 Ängby IF Vit 3 - Järfälla FF 1 Ängby IP 2
2020-06-06 16:30 IFK Viksjö 4 - Spånga IS FK 1 Viksjövallen 3
2020-06-07 16:30 Vasalund Stadshagens IF 2 - Vasalunds IF Solna 1 Kristinebergs IP 2
Augusti
2020-08-22 09:00 Bele Barkarby FF 1 - Sollentuna FK 2 Strömvallen 2
2020-08-22 11:15 IF Brommapojkarna 12 - IFK Viksjö 4 Maltesholmsskolans BP 1
2020-08-22 11:15 Vasalunds IF Solna 1 - Ängby IF Vit 3 Huvudstafältet 12
2020-08-22 15:30 Hässelby SK FF Grön - Vasalund Stadshagens IF 2 Hässelby IP 22
2020-08-23 16:30 Spånga IS FK 1 - AIK FF 6 Nälsta BP 11
2020-08-29 14:00 Sollentuna FK 2 - Apollon Solna FK Svart Helenelunds IP 126
2020-08-29 15:00 Vasalunds IF Solna 1 - Järfälla FF 1 Huvudstafältet 12
2020-08-29 16:30 IFK Viksjö 4 - IF Brommapojkarna 4 Viksjövallen 3
2020-08-30 08:45 Ängby IF Vit 3 - Hässelby SK FF Grön Ängby IP 2
2020-08-30 11:00 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 12 Skytteholms IP 4
2020-08-30 16:30 Vasalund Stadshagens IF 2 - Spånga IS FK 1 Kristinebergs IP 2
September
2020-09-05 09:00 Bele Barkarby FF 1 - IFK Viksjö 4 Strömvallen 2
2020-09-05 10:00 Järfälla FF 1 - Sollentuna FK 2 Tallbohovs IP 11
2020-09-05 11:15 IF Brommapojkarna 12 - Vasalund Stadshagens IF 2 Maltesholmsskolans BP 1
2020-09-06 10:30 Järfälla FF 1 - Apollon Solna FK Svart Tallbohovs IP 11
2020-09-06 14:00 Spånga IS FK 1 - Ängby IF Vit 3 Nälsta BP 11
2020-09-06 16:00 Hässelby SK FF Grön - Vasalunds IF Solna 1 Hässelby Villastads BP 1
2020-09-06 17:45 IF Brommapojkarna 4 - AIK FF 6 Stora Mossens IP 3
2020-09-12 11:15 AIK FF 6 - Bele Barkarby FF 1 Huvudstafältet 11
2020-09-12 11:30 Ängby IF Vit 3 - IF Brommapojkarna 12 Ängby IP 2
2020-09-12 13:45 Vasalunds IF Solna 1 - Spånga IS FK 1 Huvudstafältet 12
2020-09-12 14:00 IFK Viksjö 4 - Apollon Solna FK Svart Viksjövallen 3
2020-09-12 15:30 Hässelby SK FF Grön - Järfälla FF 1 Hässelby IP 22
2020-09-13 09:00 Sollentuna FK 2 - IFK Viksjö 4 Helenelunds IP 126
2020-09-13 17:45 Vasalund Stadshagens IF 2 - IF Brommapojkarna 4 Kristinebergs IP 2
2020-09-19 11:15 IF Brommapojkarna 12 - Vasalunds IF Solna 1 Maltesholmsskolans BP 1
2020-09-19 13:45 Apollon Solna FK Svart - AIK FF 6 Huvudstafältet 12
2020-09-20 16:30 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF Grön Nälsta BP 11
2020-09-20 17:45 IF Brommapojkarna 4 - Ängby IF Vit 3 Stora Mossens IP 3
2020-09-20 18:00 Bele Barkarby FF 1 - Vasalund Stadshagens IF 2 Strömvallen 2
2020-09-23 20:00 Spånga IS FK 1 - Järfälla FF 1 Spånga IP 5 Hall
2020-09-26 11:30 Ängby IF Vit 3 - Bele Barkarby FF 1 Ängby IP 2
2020-09-26 13:45 Vasalunds IF Solna 1 - IF Brommapojkarna 4 Huvudstafältet 12
2020-09-26 15:30 Hässelby SK FF Grön - IF Brommapojkarna 12 Hässelby IP 22
2020-09-27 17:30 AIK FF 6 - Sollentuna FK 2 Skytteholms IP 4
2020-09-27 17:45 Vasalund Stadshagens IF 2 - Apollon Solna FK Svart Kristinebergs IP 2

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info