Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009- 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 6 Stefan Strindér 0735499880 0735433880 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 2 Pelle Petrovic +46700576053 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Djursholm 2 Christian Edman Freudenthal 0705907637 Röd/Röd/Röd
IF Brommapojkarna 15 Björn Lander 0736731899 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 2 Henrik Sjödin Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 13 vit Fredrik Bergenstråhle 0739883301 blåvit randig/blå/blå
Stockholm Juniors FC 1 Stockholm Juniors FC(Föreningen) svart/svart/svart
Vasalund Stadshagens IF 1 Hjalmar Didrikson
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:15 Stockholm Juniors FC 1 - IFK Lidingö FK 13 vit Ekhagens BP 1
2020-04-19 10:15 Vasalund Stadshagens IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Kristinebergs IP 2
2020-04-19 11:30 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 2 Djursholms IP 32
2020-04-19 15:00 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 15 Huvudstafältet 11
2020-04-25 09:00 IFK Lidingö FK 13 vit - AIK FF 6 Hersby BP 1
2020-04-25 11:45 Djurgårdens IF FF 2 - Stockholm Juniors FC 1 Hjorthagens IP 2
2020-04-25 15:30 IF Brommapojkarna 2 - Vasalund Stadshagens IF 1 Stora Mossens IP 3
2020-04-26 14:00 IF Brommapojkarna 15 - FC Djursholm 2 Stora Mossens IP 2
Maj
2020-05-02 11:15 Stockholm Juniors FC 1 - Vasalund Stadshagens IF 1 Ekhagens BP 1
2020-05-03 11:30 FC Djursholm 2 - IFK Lidingö FK 13 vit Djursholms IP 32
2020-05-03 12:45 AIK FF 6 - Djurgårdens IF FF 2 Skytteholms IP 4
2020-05-03 12:45 IF Brommapojkarna 15 - IF Brommapojkarna 2 Stora Mossens IP 2
2020-05-09 09:00 IFK Lidingö FK 13 vit - IF Brommapojkarna 15 Hersby BP 1
2020-05-09 10:30 Djurgårdens IF FF 2 - FC Djursholm 2 Hjorthagens IP 2
2020-05-10 10:15 Vasalund Stadshagens IF 1 - AIK FF 6 Kristinebergs IP 2
2020-05-10 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Stockholm Juniors FC 1 Stora Mossens IP 3
2020-05-17 10:15 IF Brommapojkarna 15 - Djurgårdens IF FF 2 Stora Mossens IP 2
2020-05-17 14:00 FC Djursholm 2 - Vasalund Stadshagens IF 1 Djursholms IP 32
2020-05-17 15:00 AIK FF 6 - Stockholm Juniors FC 1 Huvudstafältet 11
2020-05-30 11:45 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK 13 vit Hjorthagens IP 2
2020-05-30 15:00 Stockholm Juniors FC 1 - FC Djursholm 2 Stockhagens IP 2
2020-05-30 16:45 IF Brommapojkarna 2 - AIK FF 6 Stora Mossens IP 3
2020-05-31 10:15 Vasalund Stadshagens IF 1 - IF Brommapojkarna 15 Kristinebergs IP 2
Juni
2020-06-06 09:00 IFK Lidingö FK 13 vit - Vasalund Stadshagens IF 1 Hersby BP 1
2020-06-06 15:30 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 2 Hjorthagens IP 2
2020-06-07 11:30 FC Djursholm 2 - AIK FF 6 Djursholms IP 32
2020-06-07 12:45 IF Brommapojkarna 15 - Stockholm Juniors FC 1 Stora Mossens IP 2
2020-06-14 17:30 IFK Lidingö FK 13 vit - IF Brommapojkarna 2 Bodal 1
Augusti
2020-08-15 11:15 Stockholm Juniors FC 1 - IF Brommapojkarna 15 Ekhagens BP 1
2020-08-16 16:15 AIK FF 6 - FC Djursholm 2 Huvudstafältet 11
2020-08-17 20:30 Vasalund Stadshagens IF 1 - IFK Lidingö FK 13 vit Breviks IP 1
2020-08-22 09:00 IFK Lidingö FK 13 vit - Djurgårdens IF FF 2 Hersby BP 1
2020-08-23 10:15 FC Djursholm 2 - Stockholm Juniors FC 1 Djursholms IP 32
2020-08-23 13:45 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2 Huvudstafältet 11
2020-08-23 14:00 IF Brommapojkarna 15 - Vasalund Stadshagens IF 1 Stora Mossens IP 2
2020-08-29 11:15 Stockholm Juniors FC 1 - AIK FF 6 Ekhagens BP 1
2020-08-29 11:45 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 15 Hjorthagens IP 2
2020-08-29 15:30 IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK 13 vit Stora Mossens IP 3
2020-08-30 09:00 Vasalund Stadshagens IF 1 - FC Djursholm 2 Kristinebergs IP 2
September
2020-09-05 11:15 Stockholm Juniors FC 1 - IF Brommapojkarna 2 Ekhagens BP 1
2020-09-06 12:45 FC Djursholm 2 - Djurgårdens IF FF 2 Djursholms IP 32
2020-09-06 15:00 AIK FF 6 - Vasalund Stadshagens IF 1 Huvudstafältet 11
2020-09-06 15:15 IF Brommapojkarna 15 - IFK Lidingö FK 13 vit Stora Mossens IP 2
2020-09-12 09:00 IFK Lidingö FK 13 vit - FC Djursholm 2 Hersby BP 1
2020-09-12 14:15 Djurgårdens IF FF 2 - AIK FF 6 Hjorthagens IP 2
2020-09-12 15:30 IF Brommapojkarna 2 - IF Brommapojkarna 15 Stora Mossens IP 3
2020-09-13 09:00 Vasalund Stadshagens IF 1 - Stockholm Juniors FC 1 Kristinebergs IP 2
2020-09-13 11:00 IF Brommapojkarna 2 - Djurgårdens IF FF 2 Vårbergs IP 21
2020-09-19 10:00 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 15 Djursholms IP 32
2020-09-19 11:15 Stockholm Juniors FC 1 - Djurgårdens IF FF 2 Ekhagens BP 1
2020-09-20 09:00 Vasalund Stadshagens IF 1 - IF Brommapojkarna 2 Kristinebergs IP 2
2020-09-20 15:00 AIK FF 6 - IFK Lidingö FK 13 vit Huvudstafältet 11
2020-09-26 09:15 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalund Stadshagens IF 1 Hjorthagens IP 2
2020-09-26 10:15 IFK Lidingö FK 13 vit - Stockholm Juniors FC 1 Hersby BP 1
2020-09-26 15:30 IF Brommapojkarna 2 - FC Djursholm 2 Stora Mossens IP 3
2020-09-27 11:30 IF Brommapojkarna 15 - AIK FF 6 Stora Mossens IP 2

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info