Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009- 4

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK gul Samuel Skott GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 4 Erik Bilger 0706257842 Grön/Vit/Vit
Enebybergs IF 1 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF 2 Mikael Sievertz 0734496634 Grön/Svart/Svart
FC Djursholm 3 Elin Blix 0705488178 Röd/Röd/Röd
IF Brommapojkarna 17 Daniel Hagman 0763447877 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Stocksund Orange Håkan Ragnar Normark 0708899952 Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 1 Pär-Ola Wirenlind Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF 2 Martin Nissler Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 27 Mikael Stålblom 0702949211 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 7 Peter Gummesson 0725212202 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 41 Jenny Ekström 0704439698 Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Röd Linda Pousette 0707638977 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:00 Viggbyholms IK FF Röd - Erikslunds KF 2 Hägernäs IP 21
2020-04-18 12:30 IF Brommapojkarna 17 - Bällsta FF 4 Maltesholmsskolans BP 1
2020-04-18 16:30 Bollstanäs SK gul - IFK Stocksund Orange Bollstanäs IP 21
2020-04-19 10:15 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 41 Åkersberga IP 21
2020-04-19 11:15 Sollentuna FK 27 - FC Djursholm 3 Kärrdals BP 11
2020-04-19 15:15 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 7 Enebybergs IP 3
2020-04-25 11:30 Sollentuna FK 7 - IK Frej Täby FF 2 Norrvikens IP 115
2020-04-25 16:15 Bällsta FF 4 - Enebybergs IF 1 Bällstabergs BP 11
2020-04-26 10:00 Erikslunds KF 2 - IFK Österåker FK 1 Erikslund 11
2020-04-26 10:15 Täby FK 41 - Sollentuna FK 27 Kryssarvallen 12
2020-04-26 11:30 FC Djursholm 3 - Bollstanäs SK gul Djursholms IP 32
2020-04-26 12:45 IFK Stocksund Orange - IF Brommapojkarna 17 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Maj
2020-05-01 10:00 Bollstanäs SK gul - Täby FK 41 Bollstanäs IP 22
2020-05-01 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Sollentuna FK 27 Hägernäs IP 21
2020-05-02 10:15 IK Frej Täby FF 2 - Bällsta FF 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-05-02 12:30 IF Brommapojkarna 17 - FC Djursholm 3 Maltesholmsskolans BP 1
2020-05-03 10:00 Sollentuna FK 27 - Erikslunds KF 2 Kärrdals BP 11
2020-05-03 10:15 IFK Österåker FK 1 - Viggbyholms IK FF Röd Åkersberga IP 21
2020-05-03 15:15 Enebybergs IF 1 - IFK Stocksund Orange Enebybergs IP 3
2020-05-09 16:15 Bällsta FF 4 - Sollentuna FK 7 Bällstabergs BP 11
2020-05-10 10:00 Erikslunds KF 2 - Bollstanäs SK gul Erikslund 11
2020-05-10 11:30 Täby FK 41 - IF Brommapojkarna 17 Kryssarvallen 12
2020-05-10 11:30 FC Djursholm 3 - Enebybergs IF 1 Djursholms IP 32
2020-05-10 14:00 IFK Stocksund Orange - IK Frej Täby FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-15 18:00 Enebybergs IF 1 - Täby FK 41 Enebybergs IP 3
2020-05-16 11:30 IK Frej Täby FF 2 - FC Djursholm 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-05-16 11:30 Sollentuna FK 7 - IFK Stocksund Orange Norrvikens IP 115
2020-05-16 12:30 IF Brommapojkarna 17 - Erikslunds KF 2 Maltesholmsskolans BP 1
2020-05-17 10:30 Bollstanäs SK gul - Viggbyholms IK FF Röd Bollstanäs IP 21
2020-05-24 10:00 Sollentuna FK 27 - IFK Österåker FK 1 Kärrdals BP 11
2020-05-30 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - IF Brommapojkarna 17 Hägernäs IP 21
2020-05-31 09:00 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK gul Åkersberga IP 21
2020-05-31 10:00 Erikslunds KF 2 - Enebybergs IF 1 Erikslund 11
2020-05-31 10:15 Täby FK 41 - IK Frej Täby FF 2 Kryssarvallen 12
2020-05-31 12:45 FC Djursholm 3 - Sollentuna FK 7 Djursholms IP 32
2020-05-31 15:15 IFK Stocksund Orange - Bällsta FF 4 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2020-06-06 11:30 IK Frej Täby FF 2 - Erikslunds KF 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-06-06 12:30 IF Brommapojkarna 17 - IFK Österåker FK 1 Maltesholmsskolans BP 1
2020-06-06 16:15 Bällsta FF 4 - FC Djursholm 3 Bällstabergs BP 11
2020-06-06 16:30 Bollstanäs SK gul - Sollentuna FK 27 Bollstanäs IP 21
2020-06-07 09:00 Sollentuna FK 7 - Täby FK 41 Norrvikens IP 115
2020-06-07 15:15 Enebybergs IF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Enebybergs IP 3
Augusti
2020-08-21 18:30 Sollentuna FK 27 - IF Brommapojkarna 17 Kärrdals BP 11
2020-08-22 09:00 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 21
2020-08-22 11:30 Viggbyholms IK FF Röd - IK Frej Täby FF 2 Hägernäs IP 21
2020-08-22 12:45 Täby FK 41 - Bällsta FF 4 Kryssarvallen 12
2020-08-23 10:00 Erikslunds KF 2 - Sollentuna FK 7 Erikslund 11
2020-08-23 11:30 FC Djursholm 3 - IFK Stocksund Orange Djursholms IP 32
2020-08-29 10:15 IK Frej Täby FF 2 - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-08-29 11:30 Sollentuna FK 7 - Viggbyholms IK FF Röd Norrvikens IP 115
2020-08-29 12:30 IF Brommapojkarna 17 - Bollstanäs SK gul Maltesholmsskolans BP 1
2020-08-30 09:00 Bällsta FF 4 - Erikslunds KF 2 Bällstabergs BP 12
2020-08-30 14:00 IFK Stocksund Orange - Täby FK 41 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-30 15:15 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 27 Enebybergs IP 3
September
2020-09-05 11:30 Viggbyholms IK FF Röd - Bällsta FF 4 Hägernäs IP 21
2020-09-05 12:45 Täby FK 41 - FC Djursholm 3 Kryssarvallen 12
2020-09-05 15:15 Bollstanäs SK gul - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 21
2020-09-06 09:00 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 7 Åkersberga IP 21
2020-09-06 10:00 Sollentuna FK 27 - IK Frej Täby FF 2 Kärrdals BP 11
2020-09-06 10:00 Erikslunds KF 2 - IFK Stocksund Orange Erikslund 11
2020-09-11 18:00 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 17 Enebybergs IP 3
2020-09-12 11:30 IK Frej Täby FF 2 - Bollstanäs SK gul Vikingavallen/Täby IP 21
2020-09-12 14:30 Bällsta FF 4 - IFK Österåker FK 1 Bällstabergs BP 11
2020-09-13 10:00 Sollentuna FK 7 - Sollentuna FK 27 Kärrdals BP 11
2020-09-13 12:45 FC Djursholm 3 - Erikslunds KF 2 Djursholms IP 32
2020-09-13 14:00 IFK Stocksund Orange - Viggbyholms IK FF Röd Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-18 18:30 Viggbyholms IK FF Röd - FC Djursholm 3 Hägernäs IP 21
2020-09-19 12:30 IF Brommapojkarna 17 - IK Frej Täby FF 2 Maltesholmsskolans BP 1
2020-09-19 12:30 Sollentuna FK 27 - Bällsta FF 4 Kärrdals BP 11
2020-09-20 10:00 Erikslunds KF 2 - Täby FK 41 Erikslund 11
2020-09-20 10:15 IFK Österåker FK 1 - IFK Stocksund Orange Åkersberga IP 21
2020-09-20 10:30 Bollstanäs SK gul - Sollentuna FK 7 Bollstanäs IP 21
2020-09-26 11:30 IK Frej Täby FF 2 - Enebybergs IF 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-09-26 11:30 Sollentuna FK 7 - IF Brommapojkarna 17 Edsbergs Sportfält 215
2020-09-26 16:15 Bällsta FF 4 - Bollstanäs SK gul Bällstabergs BP 11
2020-09-27 12:45 Täby FK 41 - Viggbyholms IK FF Röd Kryssarvallen 12
2020-09-27 12:45 FC Djursholm 3 - IFK Österåker FK 1 Djursholms IP 32
2020-09-27 12:45 IFK Stocksund Orange - Sollentuna FK 27 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info