Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Grön Pierre Åström Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF 4 Andreas Björkman 0735407740 0735407740 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Stockholm FK Gul Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
IFK Tumba FK Vit Sedat Mert 0735615974 Vit/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 3 Aleksandar Djorovic Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 6 Jade Magnusson 0737058990 Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 4 Damir Zadravec Mörk 0723698233 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Linda Strömqvist Meuzelaar Röd/Röd/Svart
Tullinge BK 1 Per Franzén 0705787839 Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Martin Hasselqvist 0707140560 0707140560 Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Gul Lena Åkerblom 0704247760 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 19:00 Sörskogens IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Sörskogens BP 125
2020-04-17 19:00 Segeltorps IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Segeltorps IP 3
2020-04-18 09:00 Älvsjö AIK FF Gul - Grödinge SK Grön Älvsjö IP 51
2020-04-19 11:00 Huddinge IF 4 - IFK Stockholm FK Gul Källbrinksskolans IP 2
2020-04-24 18:00 Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF 6 Stuvsta IP 2
2020-04-25 10:00 IFK Tumba FK Vit - Huddinge IF 4 Storvretens BP 225
2020-04-25 10:00 IFK Stockholm FK Gul - Älvsjö AIK FF Gul Vårbergs IP 216
2020-04-26 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Sörskogens IF 2 Brantbrinks IP 226
2020-04-26 13:00 Grödinge SK Grön - Tullinge BK 1 Broängsplan 115
Maj
2020-05-02 12:00 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 4 Sörskogens BP 126
2020-05-02 16:00 Älvsjö AIK FF Gul - IFK Tumba FK Vit Älvsjö IP 51
2020-05-03 11:00 Huddinge IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 3 Sörskogens BP 126
2020-05-03 12:00 Tullinge BK 1 - IFK Stockholm FK Gul Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-05-09 10:00 IFK Tumba FK Vit - Tullinge BK 1 Storvretens BP 225
2020-05-09 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Gul Berga IP 126
2020-05-09 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Grödinge SK Grön Vårbergs IP 216
2020-05-10 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Huddinge IF 4 Brantbrinks IP 226
2020-05-15 19:00 Sörskogens IF 2 - Segeltorps IF 6 Sörskogens BP 125
2020-05-16 16:00 Älvsjö AIK FF Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Älvsjö IP 51
2020-05-17 10:00 Huddinge IF 4 - Stuvsta IF 4 Sörskogens BP 126
2020-05-17 12:00 Tullinge BK 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-05-17 14:00 Grödinge SK Grön - IFK Tumba FK Vit Broängsplan 115
2020-05-29 18:00 Stuvsta IF 4 - Älvsjö AIK FF Gul Stuvsta IP 2
2020-05-30 10:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Grödinge SK Grön Berga IP 126
2020-05-30 10:00 IFK Tumba FK Vit - IFK Stockholm FK Gul Storvretens BP 225
2020-05-30 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Tullinge BK 1 Brantbrinks IP 226
Juni
2020-06-06 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Rönninge Salem Fotboll 3 Vårbergs IP 216
2020-06-07 11:00 Huddinge IF 4 - Segeltorps IF 6 Sörskogens BP 125
2020-06-07 12:00 Tullinge BK 1 - Stuvsta IF 4 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-06-07 14:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Broängsplan 115
Augusti
2020-08-21 17:00 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 4 Sörskogens BP 125
2020-08-22 09:00 Segeltorps IF 6 - Älvsjö AIK FF Gul Segeltorps IP 3
2020-08-22 12:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Tumba FK Vit Berga IP 126
2020-08-22 14:00 Stuvsta IF 4 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 2
2020-08-23 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - IFK Stockholm FK Gul Brantbrinks IP 226
2020-08-29 11:00 IFK Tumba FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Storvretens BP 225
2020-08-29 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Stuvsta IF 4 Vårbergs IP 216
2020-08-29 15:00 Älvsjö AIK FF Gul - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 51
2020-08-30 12:00 Tullinge BK 1 - Segeltorps IF 6 Trädgårdsstadsskolans BP 15
September
2020-09-04 17:00 Sörskogens IF 2 - Tullinge BK 1 Sörskogens BP 125
2020-09-04 18:00 Segeltorps IF 6 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 3
2020-09-05 14:00 Stuvsta IF 4 - IFK Tumba FK Vit Stuvsta IP 2
2020-09-06 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 226
2020-09-12 09:00 Älvsjö AIK FF Gul - Huddinge IF 4 Älvsjö IP 51
2020-09-12 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Stuvsta IF 4 Berga IP 126
2020-09-12 11:00 IFK Stockholm FK Gul - Segeltorps IF 6 Vårbergs IP 216
2020-09-13 13:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 2 Broängsplan 115
2020-09-18 17:00 Sörskogens IF 2 - IFK Stockholm FK Gul Sörskogens BP 125
2020-09-19 09:00 Segeltorps IF 6 - IFK Tumba FK Vit Segeltorps IP 3
2020-09-19 14:00 Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Stuvsta IP 2
2020-09-20 10:00 Huddinge IF 4 - Tullinge BK 1 Sörskogens BP 126
2020-09-26 10:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Segeltorps IF 6 Berga IP 126
2020-09-26 10:00 IFK Tumba FK Vit - Sörskogens IF 2 Storvretens BP 225
2020-09-27 12:00 Tullinge BK 1 - Älvsjö AIK FF Gul Trädgårdsstadsskolans BP 15
2020-09-27 13:00 Grödinge SK Grön - Huddinge IF 4 Broängsplan 115

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info