Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Tomas Inci 0739534004 Gul/Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 26 grön Andreas Vanberg 0734054088 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 5 vit Maria Kerstin Billinger 0704387364 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 53 Marcus Bågenvik 0730261942 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Stockholm FK Vit Mikael Svanberg Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Camilla Qvick 0709185042 Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF Vit Luis Lopez Escalante Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll Gul Daniel Carlberg 0705320171 Gul/Svart/Gul
Stureby SK 1 Mikael Landberg 0704533505 Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Erik Lagerström 0730447487 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Peter Duhlin Grön/Grön/Grön
Vendelsö IK Blå Johan Willix 0708887843 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Vit 2 Robert Malmberg 0709154850 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Hammarby IF FF 5 vit Brunna IP 22
2020-04-18 11:30 Stureby SK 1 - Huddinge IF 53 Stureby Skola BP 11
2020-04-18 15:00 Vendelsö IK Blå - IFK Stockholm FK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2020-04-18 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Älvsjö IP 4
2020-04-19 12:00 Rönninge Salem Fotboll Gul - Hammarby IF FF 26 grön Salemsvallen 2
2020-04-19 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rågsveds IF Vit Brantbrinks IP 22
2020-04-24 18:00 Huddinge IF 53 - Vendelsö IK Blå Vendelsömalmsskolan 11
2020-04-25 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Kärrtorps IP 32
2020-04-25 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Vårbergs IP 22
2020-04-25 11:30 Rågsveds IF Vit - Älvsjö AIK FF Vit 2 Hagsätra IP 12
2020-04-26 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Bredängs BP 11
2020-04-26 15:15 Hammarby IF FF 26 grön - Stureby SK 1 Kärrtorps IP 31
Maj
2020-05-02 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF 53 Brunna IP 22
2020-05-02 11:00 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Vit Stuvsta IP 11
2020-05-02 11:30 Stureby SK 1 - Rönninge Salem Fotboll Gul Stureby Skola BP 11
2020-05-02 15:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Hammarby IF FF 5 vit Älvsjö IP 4
2020-05-02 16:15 Vendelsö IK Blå - Hammarby IF FF 26 grön Vendelsömalmsskolan 11
2020-05-03 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Stockholm FK Vit Brantbrinks IP 22
2020-05-09 11:15 Rönninge Salem Fotboll Gul - Vendelsö IK Blå Salemsvallen 2
2020-05-09 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 2 Vårbergs IP 22
2020-05-09 11:30 Rågsveds IF Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Hagsätra IP 12
2020-05-09 17:45 Hammarby IF FF 5 vit - Stuvsta IF 1 Kärrtorps IP 32
2020-05-10 12:45 Huddinge IF 53 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinks IP 2
2020-05-10 15:15 Hammarby IF FF 26 grön - Arameisk-Syrianska IF 1 Kärrtorps IP 31
2020-05-15 18:00 Vendelsö IK Blå - Stureby SK 1 Vendelsömalmsskolan 11
2020-05-16 09:45 Stuvsta IF 1 - IFK Stockholm FK Vit Stuvsta IP 11
2020-05-16 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Rönninge Salem Fotboll Gul Brunna IP 22
2020-05-17 09:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Huddinge IF 53 Älvsjö IP 4
2020-05-17 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 5 vit Bredängs BP 11
2020-05-17 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hammarby IF FF 26 grön Brantbrinks IP 22
2020-05-30 11:15 Rönninge Salem Fotboll Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Salemsvallen 2
2020-05-30 11:30 Stureby SK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Stureby Skola BP 11
2020-05-30 12:45 IFK Stockholm FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Vårbergs IP 22
2020-05-31 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Rågsveds IF Vit Kärrtorps IP 32
2020-05-31 12:45 Huddinge IF 53 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2020-05-31 14:00 Hammarby IF FF 26 grön - Älvsjö AIK FF Vit 2 Kärrtorps IP 31
Juni
2020-06-06 09:00 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 26 grön Stuvsta IP 11
2020-06-06 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Vendelsö IK Blå Brunna IP 22
2020-06-06 11:30 Rågsveds IF Vit - IFK Stockholm FK Vit Hagsätra IP 12
2020-06-06 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Rönninge Salem Fotboll Gul Långbro BP 1
2020-06-07 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Huddinge IF 53 Bredängs BP 11
2020-06-07 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stureby SK 1 Brantbrinks IP 22
Augusti
2020-08-22 11:15 Rönninge Salem Fotboll Gul - Stuvsta IF 1 Salemsvallen 2
2020-08-22 11:30 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Stureby Skola BP 11
2020-08-22 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Hammarby IF FF 5 vit Vårbergs IP 22
2020-08-23 10:00 Vendelsö IK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2020-08-23 11:30 Huddinge IF 53 - Rågsveds IF Vit Källbrinks IP 2
2020-08-23 19:00 Hammarby IF FF 26 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kärrtorps IP 31
2020-08-28 17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Brantbrinks IP 11
2020-08-28 18:45 Stuvsta IF 1 - Stureby SK 1 Stuvsta IP 11
2020-08-29 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Huddinge IF 53 Kärrtorps IP 32
2020-08-29 11:30 Rågsveds IF Vit - Hammarby IF FF 26 grön Hagsätra IP 12
2020-08-29 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Vendelsö IK Blå Älvsjö IP 4
2020-08-30 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Rönninge Salem Fotboll Gul Bredängs BP 11
September
2020-09-05 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Brunna IP 22
2020-09-05 11:15 Rönninge Salem Fotboll Gul - Rågsveds IF Vit Salemsvallen 2
2020-09-05 11:30 Stureby SK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Stureby Skola BP 11
2020-09-05 16:15 Vendelsö IK Blå - Stuvsta IF 1 Vendelsömalmsskolan 11
2020-09-06 11:30 Huddinge IF 53 - IFK Stockholm FK Vit Källbrinks IP 2
2020-09-06 14:00 Hammarby IF FF 26 grön - Hammarby IF FF 5 vit Skarpnäcks SF 31
2020-09-11 18:45 Stuvsta IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Stuvsta IP 11
2020-09-12 10:15 IFK Stockholm FK Vit - Hammarby IF FF 26 grön Vårbergs IP 22
2020-09-12 11:30 Rågsveds IF Vit - Stureby SK 1 Hagsätra IP 12
2020-09-12 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Älvsjö IP 4
2020-09-12 17:45 Hammarby IF FF 5 vit - Rönninge Salem Fotboll Gul Kärrtorps IP 32
2020-09-13 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Vendelsö IK Blå Bredängs BP 11
2020-09-19 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Brunna IP 22
2020-09-19 11:15 Rönninge Salem Fotboll Gul - IFK Stockholm FK Vit Salemsvallen 2
2020-09-19 16:15 Vendelsö IK Blå - Rågsveds IF Vit Vendelsömalmsskolan 11
2020-09-20 09:00 Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 5 vit Kärrtorps IP 22
2020-09-20 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 22
2020-09-20 17:45 Hammarby IF FF 26 grön - Huddinge IF 53 Kärrtorps IP 31
2020-09-26 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Vendelsö IK Blå Kärrtorps IP 32
2020-09-26 10:15 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Stuvsta IP 11
2020-09-26 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Stureby SK 1 Vårbergs IP 22
2020-09-26 11:30 Rågsveds IF Vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Hagsätra IP 12
2020-09-27 12:45 Huddinge IF 53 - Rönninge Salem Fotboll Gul Källbrinks IP 2
2020-09-27 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Bredängs BP 11

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info