Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Marin 2 Moa Elisabeth Lund +46706965605 Svarta/svarta/röda
Huddinge IF 1 Neramseen Khamou 0706329774 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Huddinge IF 9 Jennika Maria Lind Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Högdalens AIS 2 Linda Gustafsson Röd/svart/svart
IFK Stockholm FK Röd Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
Rågsveds IF Vit 1 Carl Johan Owe Svensson Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 3 Natalie Rindevall Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 4 Tine Sundlöf 0707518676 Blåvitt/blå/blå
Stureby SK 3 Markus Olov Lundin 0707943861 Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 3 Kristin Rosén 0736259260 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Henrik Sundesten Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Yones Strand 0739898867 Grön/Grön/Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Yones Strand 0739898867 Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Svart 1 Pether Byström vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:00 Sörskogens IF 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Sörskogens BP 125
2020-04-18 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Huddinge IF 1 Vårbergs IP 215
2020-04-18 10:00 Stuvsta IF 3 - Högdalens AIS 2 Stuvsta IP 2
2020-04-18 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Enskede IK Marin 2 Berga IP 125
2020-04-18 12:00 Segeltorps IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Segeltorps IP 3
2020-04-19 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stureby SK 3 Brantbrinks IP 226
2020-04-19 12:00 Huddinge IF 9 - Rågsveds IF Vit 1 Glömstaskolans BP 15
2020-04-25 11:00 Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 4 Källbrinksskolans IP 2
2020-04-25 11:00 Rågsveds IF Vit 1 - Stuvsta IF 3 Rågsveds BP 16
2020-04-25 12:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 51
2020-04-25 14:00 Stureby SK 3 - Huddinge IF 9 Stureby Skola BP 126
2020-04-26 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Brantbrinks IP 226
2020-04-26 10:00 Högdalens AIS 2 - Sörskogens IF 2 Bäckahagens BP 15
2020-04-26 12:00 Enskede IK Marin 2 - IFK Stockholm FK Röd Enskede IP 56
Maj
2020-05-02 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 3 Vårbergs IP 215
2020-05-02 11:00 Stuvsta IF 3 - Stureby SK 3 Stuvsta IP 2
2020-05-02 12:00 Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF Vit 1 Sörskogens BP 125
2020-05-02 13:00 Segeltorps IF 4 - Enskede IK Marin 2 Segeltorps IP 3
2020-05-03 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Huddinge IF 1 Brantbrinks IP 226
2020-05-03 10:00 Högdalens AIS 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Bäckahagens BP 15
2020-05-03 12:00 Huddinge IF 9 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Glömstaskolans BP 15
2020-05-09 09:15 Stureby SK 3 - Sörskogens IF 2 Stureby Skola BP 126
2020-05-09 10:00 Rågsveds IF Vit 1 - Högdalens AIS 2 Rågsveds BP 16
2020-05-09 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Segeltorps IF 4 Berga IP 125
2020-05-09 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - IFK Stockholm FK Röd Älvsjö IP 51
2020-05-10 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 3 Brantbrinks IP 226
2020-05-10 10:00 Huddinge IF 1 - Huddinge IF 9 Sörskogens BP 126
2020-05-10 13:00 Enskede IK Marin 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Enskede IP 56
2020-05-15 18:00 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 125
2020-05-16 10:00 Stuvsta IF 3 - Huddinge IF 1 Stuvsta IP 2
2020-05-16 11:00 Segeltorps IF 4 - IFK Stockholm FK Röd Segeltorps IP 3
2020-05-16 11:00 Rågsveds IF Vit 1 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Rågsveds BP 16
2020-05-17 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 226
2020-05-17 10:00 Högdalens AIS 2 - Stureby SK 3 Bäckahagens BP 15
2020-05-17 12:00 Huddinge IF 9 - Enskede IK Marin 2 Glömstaskolans BP 15
2020-05-30 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Vårbergs IP 215
2020-05-30 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Högdalens AIS 2 Brantbrinks IP 226
2020-05-30 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 9 Berga IP 125
2020-05-30 11:00 Stureby SK 3 - Rågsveds IF Vit 1 Stureby Skola BP 126
2020-05-30 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Segeltorps IF 4 Älvsjö IP 51
2020-05-31 09:00 Huddinge IF 1 - Sörskogens IF 2 Sörskogens BP 126
2020-05-31 11:00 Enskede IK Marin 2 - Stuvsta IF 3 Enskede IP 56
Juni
2020-06-05 18:00 Sörskogens IF 2 - Enskede IK Marin 2 Sörskogens BP 125
2020-06-06 10:00 Rågsveds IF Vit 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Rågsveds BP 16
2020-06-06 11:00 Stuvsta IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 3 Stuvsta IP 2
2020-06-06 14:00 Stureby SK 3 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Stureby Skola BP 126
2020-06-07 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Segeltorps IF 4 Brantbrinks IP 226
2020-06-07 10:00 Högdalens AIS 2 - Huddinge IF 1 Bäckahagens BP 15
2020-06-07 11:00 Huddinge IF 9 - IFK Stockholm FK Röd Glömstaskolans BP 15
Augusti
2020-08-22 11:00 Segeltorps IF 4 - Huddinge IF 9 Segeltorps IP 3
2020-08-22 11:00 IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 3 Vårbergs IP 215
2020-08-22 12:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Sörskogens IF 2 Berga IP 125
2020-08-22 12:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Älvsjö IP 51
2020-08-22 13:00 Enskede IK Marin 2 - Högdalens AIS 2 Enskede IP 56
2020-08-23 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stureby SK 3 Brantbrinks IP 226
2020-08-23 11:00 Huddinge IF 1 - Rågsveds IF Vit 1 Sörskogens BP 125
2020-08-28 18:00 Sörskogens IF 2 - IFK Stockholm FK Röd Sörskogens BP 125
2020-08-29 11:00 Rågsveds IF Vit 1 - Enskede IK Marin 2 Rågsveds BP 16
2020-08-29 11:15 Stureby SK 3 - Huddinge IF 1 Stureby Skola BP 126
2020-08-29 12:00 Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF 4 Stuvsta IP 2
2020-08-30 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Svart 1 Brantbrinks IP 226
2020-08-30 10:00 Högdalens AIS 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Bäckahagens BP 15
2020-08-30 11:00 Huddinge IF 9 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Glömstaskolans BP 15
September
2020-09-05 09:00 IFK Stockholm FK Röd - Högdalens AIS 2 Vårbergs IP 215
2020-09-05 12:00 Segeltorps IF 4 - Sörskogens IF 2 Segeltorps IP 3
2020-09-05 12:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Rågsveds IF Vit 1 Berga IP 125
2020-09-05 12:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Huddinge IF 9 Älvsjö IP 51
2020-09-06 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stuvsta IF 3 Brantbrinks IP 226
2020-09-06 09:00 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 126
2020-09-06 12:00 Enskede IK Marin 2 - Stureby SK 3 Enskede IP 56
2020-09-11 18:00 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Sörskogens BP 125
2020-09-12 11:00 Stureby SK 3 - Rönninge Salem Fotboll 3 Stureby Skola BP 126
2020-09-12 11:00 Rågsveds IF Vit 1 - IFK Stockholm FK Röd Rågsveds BP 16
2020-09-12 12:00 Stuvsta IF 3 - Huddinge IF 9 Stuvsta IP 2
2020-09-13 08:00 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Sörskogens BP 125
2020-09-13 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Marin 2 Brantbrinks IP 226
2020-09-13 10:00 Högdalens AIS 2 - Segeltorps IF 4 Bäckahagens BP 15
2020-09-19 10:00 IFK Stockholm FK Röd - Stureby SK 3 Vårbergs IP 215
2020-09-19 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Berga IP 125
2020-09-19 12:00 Segeltorps IF 4 - Rågsveds IF Vit 1 Segeltorps IP 3
2020-09-19 13:00 Enskede IK Marin 2 - Huddinge IF 1 Enskede IP 56
2020-09-19 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Stuvsta IF 3 Älvsjö IP 51
2020-09-20 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Högdalens AIS 2 Brantbrinks IP 226
2020-09-20 12:00 Huddinge IF 9 - Sörskogens IF 2 Glömstaskolans BP 15
2020-09-25 18:00 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 3 Sörskogens BP 125
2020-09-26 10:00 Rågsveds IF Vit 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Rågsveds BP 16
2020-09-26 11:00 Stureby SK 3 - Segeltorps IF 4 Stureby Skola BP 126
2020-09-26 13:00 Enskede IK Marin 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Enskede IP 56
2020-09-27 10:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Sörskogens BP 125
2020-09-27 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Stockholm FK Röd Brantbrinks IP 226
2020-09-27 10:00 Högdalens AIS 2 - Huddinge IF 9 Bäckahagens BP 15

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info