Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-40

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Orange Anders Heurlin 0701110000 Svarta/svarta/röda
Huddinge IF 8 Jennika Maria Lind Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Vit Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
Rågsveds IF Vit Carl Johan Owe Svensson Gul/Grön/Gul
Segeltorps IF 1 Jakob Sillén 0708278652 Blåvitt/blå/blå
Stureby SK 2 Hans Lindström Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Mikael Carlsson 0736402687 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 3 Henrik Sundesten Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Yones Strand 0739898867 Grön/Grön/Grön
Årsta FF 4 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Gul 2 Stefan Hjelm vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Turkos 2 Sara Nylund vit/blå/vita
Örby IS Röd Cristian Yevenes Duenas 0704928927 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 - Huddinge IF 8 Västberga IP 115
2020-04-18 12:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Rågsveds IF Vit Älvsjö IP 51
2020-04-18 12:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 1 Stuvsta IP 2
2020-04-18 12:00 Stureby SK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stureby Skola BP 126
2020-04-19 10:00 Enskede IK Orange - IFK Stockholm FK Vit Enskede IP 56
2020-04-19 11:00 Örby IS Röd - Sörskogens IF 3 Örby BP 16
2020-04-19 14:00 Årsta FF 4 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Årstagårdens BP 126
2020-04-24 18:00 Sörskogens IF 3 - Enskede IK Orange Sörskogens BP 125
2020-04-25 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Örby IS Röd Älvsjö IP 52
2020-04-25 10:00 IFK Stockholm FK Vit - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Vårbergs IP 215
2020-04-25 11:00 Segeltorps IF 1 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Segeltorps IP 3
2020-04-25 13:00 Rågsveds IF Vit - Årsta FF 4 Rågsveds BP 15
2020-04-26 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 226
2020-04-26 11:00 Huddinge IF 8 - Stureby SK 2 Glömstaskolans BP 15
Maj
2020-05-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 - Enskede IK Orange Västberga IP 115
2020-05-02 12:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Älvsjö IP 51
2020-05-02 12:00 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 8 Stuvsta IP 2
2020-05-02 12:00 Stureby SK 2 - IFK Stockholm FK Vit Stureby Skola BP 126
2020-05-02 15:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Sörskogens IF 3 Älvsjö IP 52
2020-05-03 11:00 Örby IS Röd - Rågsveds IF Vit Örby BP 16
2020-05-03 14:00 Årsta FF 4 - Segeltorps IF 1 Årstagårdens BP 126
2020-05-08 19:00 Sörskogens IF 3 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Sörskogens BP 125
2020-05-09 10:00 Rågsveds IF Vit - Älvsjö AIK FF Gul 2 Rågsveds BP 15
2020-05-09 11:00 IFK Stockholm FK Vit - Stuvsta IF 1 Vårbergs IP 215
2020-05-09 12:00 Segeltorps IF 1 - Örby IS Röd Segeltorps IP 3
2020-05-10 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Årsta FF 4 Brantbrinks IP 226
2020-05-10 11:00 Huddinge IF 8 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Glömstaskolans BP 15
2020-05-10 12:00 Enskede IK Orange - Stureby SK 2 Enskede IP 56
2020-05-16 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Segeltorps IF 1 Älvsjö IP 52
2020-05-16 10:00 Rågsveds IF Vit - Sörskogens IF 3 Rågsveds BP 15
2020-05-16 12:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - IFK Stockholm FK Vit Älvsjö IP 51
2020-05-16 12:00 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Orange Stuvsta IP 2
2020-05-16 12:00 Stureby SK 2 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Stureby Skola BP 126
2020-05-17 11:00 Örby IS Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Örby BP 16
2020-05-17 14:00 Årsta FF 4 - Huddinge IF 8 Årstagårdens BP 126
2020-05-29 19:00 Sörskogens IF 3 - Stureby SK 2 Sörskogens BP 125
2020-05-30 10:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 - Stuvsta IF 1 Västberga IP 115
2020-05-30 10:00 IFK Stockholm FK Vit - Årsta FF 4 Vårbergs IP 215
2020-05-30 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Gul 2 Brantbrinks IP 226
2020-05-30 12:00 Segeltorps IF 1 - Rågsveds IF Vit Segeltorps IP 3
2020-05-31 10:00 Enskede IK Orange - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Enskede IP 56
2020-05-31 11:00 Huddinge IF 8 - Örby IS Röd Glömstaskolans BP 15
Juni
2020-06-06 10:00 Rågsveds IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Rågsveds BP 15
2020-06-06 12:00 Stuvsta IF 1 - Stureby SK 2 Stuvsta IP 2
2020-06-06 12:00 Segeltorps IF 1 - Sörskogens IF 3 Segeltorps IP 3
2020-06-07 11:00 Örby IS Röd - IFK Stockholm FK Vit Örby BP 16
2020-06-07 12:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Älvsjö IP 51
2020-06-07 14:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Huddinge IF 8 Älvsjö IP 52
2020-06-07 16:00 Årsta FF 4 - Enskede IK Orange Årstagårdens BP 126
Augusti
2020-08-21 19:00 Sörskogens IF 3 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 125
2020-08-22 09:00 IFK Stockholm FK Vit - Älvsjö AIK FF Gul 2 Vårbergs IP 215
2020-08-22 11:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 - Årsta FF 4 Västberga IP 115
2020-08-22 12:00 Stureby SK 2 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Stureby Skola BP 126
2020-08-23 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Segeltorps IF 1 Brantbrinks IP 226
2020-08-23 12:00 Huddinge IF 8 - Rågsveds IF Vit Glömstaskolans BP 15
2020-08-23 13:00 Enskede IK Orange - Örby IS Röd Enskede IP 56
2020-08-29 10:00 Rågsveds IF Vit - IFK Stockholm FK Vit Rågsveds BP 15
2020-08-29 11:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 8 Segeltorps IP 3
2020-08-29 12:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 51
2020-08-29 13:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Enskede IK Orange Älvsjö IP 52
2020-08-30 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Sörskogens IF 3 Brantbrinks IP 226
2020-08-30 11:00 Örby IS Röd - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Örby BP 16
2020-08-30 16:00 Årsta FF 4 - Stureby SK 2 Årstagårdens BP 126
September
2020-09-04 19:00 Sörskogens IF 3 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Sörskogens BP 125
2020-09-05 10:00 Stuvsta IF 1 - Årsta FF 4 Stuvsta IP 2
2020-09-05 10:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Västberga IP 115
2020-09-05 10:00 IFK Stockholm FK Vit - Segeltorps IF 1 Vårbergs IP 215
2020-09-05 12:00 Stureby SK 2 - Örby IS Röd Stureby Skola BP 126
2020-09-06 10:00 Enskede IK Orange - Rågsveds IF Vit Enskede IP 56
2020-09-06 12:00 Huddinge IF 8 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Glömstaskolans BP 15
2020-09-12 11:00 Segeltorps IF 1 - Enskede IK Orange Segeltorps IP 3
2020-09-12 11:00 Rågsveds IF Vit - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Rågsveds BP 15
2020-09-12 15:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Stureby SK 2 Älvsjö IP 52
2020-09-13 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - IFK Stockholm FK Vit Brantbrinks IP 226
2020-09-13 10:00 Örby IS Röd - Stuvsta IF 1 Örby BP 16
2020-09-13 11:00 Huddinge IF 8 - Sörskogens IF 3 Glömstaskolans BP 15
2020-09-13 16:00 Årsta FF 4 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Årstagårdens BP 126
2020-09-18 18:00 Sörskogens IF 3 - Årsta FF 4 Sörskogens BP 125
2020-09-19 09:00 IFK Stockholm FK Vit - Huddinge IF 8 Vårbergs IP 215
2020-09-19 11:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Stuvsta IP 2
2020-09-19 11:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 - Segeltorps IF 1 Västberga IP 115
2020-09-19 12:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Örby IS Röd Älvsjö IP 51
2020-09-19 12:00 Stureby SK 2 - Rågsveds IF Vit Stureby Skola BP 126
2020-09-20 10:00 Enskede IK Orange - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Enskede IP 56
2020-09-26 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Älvsjö IP 52
2020-09-26 10:00 IFK Stockholm FK Vit - Sörskogens IF 3 Vårbergs IP 215
2020-09-26 11:00 Segeltorps IF 1 - Stureby SK 2 Segeltorps IP 3
2020-09-26 11:00 Rågsveds IF Vit - Stuvsta IF 1 Rågsveds BP 15
2020-09-27 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 Brantbrinks IP 226
2020-09-27 10:00 Örby IS Röd - Årsta FF 4 Örby BP 16
2020-09-27 11:00 Huddinge IF 8 - Enskede IK Orange Glömstaskolans BP 15

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info