Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-29

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 2 Benyamin Sauma 0765548220 Gul/Röd/Röd/Röd
Fittja IF 1 Kerem Corum 0729121316 Vit/Vit/Vit
Huddinge IF 7 Jan Magnus Hjelm 0707157656 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Svart Anders Toll 0708100530 Gul/svart/gul
IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 Björn Olof Jouchims 0761247038 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Oscar Jauregui Ayala Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF Grön William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Mälarhöjdens IK Fotboll blå Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 2 Christian Lindström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 4 Tomas Ziegler Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 4 Henrik Overödder 0707382396 Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 1 Barham Jafar VIT/VIT/VIT
Älvsjö AIK FF Röd 2 Lena Åkerblom 0704247760 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:30 Huddinge IF 7 - Arameisk-Syrianska IF 2 Källbrinks IP 2
2020-04-18 12:45 Hägersten SK Svart - Älvsjö AIK FF Röd 2 Hägerstensåsens BP 2
2020-04-19 10:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 - IFK Stockholm FK Blå Västberga IP 12
2020-04-19 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF 4 Salemsvallen 2
2020-04-19 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Svensk-Palestinska FF 1 Alby BP 11
2020-04-19 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll blå - Stuvsta IF 4 Bredängs BP 12
2020-04-25 10:00 Arameisk-Syrianska IF 2 - Konyaspor Kultur och IF Grön Brunna IP 22
2020-04-25 11:15 Fittja IF 1 - Hägersten SK Svart Fittja BP 12
2020-04-25 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll blå Sätra BP 12
2020-04-25 12:45 Stuvsta IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 12
2020-04-26 13:45 Segeltorps IF 4 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 Segeltorps IP 2
2020-04-26 18:15 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Huddinge IF 7 Älvsjö IP 4
Maj
2020-05-02 10:15 Huddinge IF 7 - Fittja IF 1 Källbrinks IP 2
2020-05-02 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Salemsvallen 2
2020-05-03 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Älvsjö AIK FF Röd 2 Alby BP 11
2020-05-03 11:15 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 - Stuvsta IF 4 Västberga IP 12
2020-05-03 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll blå - Arameisk-Syrianska IF 2 Bredängs BP 12
2020-05-03 11:45 Segeltorps IF 4 - IFK Stockholm FK Blå Segeltorps IP 2
2020-05-09 10:00 Arameisk-Syrianska IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Brunna IP 22
2020-05-09 11:15 Fittja IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Grön Fittja BP 12
2020-05-09 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 Sätra BP 12
2020-05-09 12:45 Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF 4 Stuvsta IP 11
2020-05-10 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Hägersten SK Svart Vårbergs IP 22
2020-05-10 18:15 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll blå Älvsjö IP 4
2020-05-16 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Salemsvallen 2
2020-05-16 12:45 Huddinge IF 7 - Hägersten SK Svart Källbrinks IP 2
2020-05-17 11:15 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 - Arameisk-Syrianska IF 2 Västberga IP 12
2020-05-17 11:15 Segeltorps IF 4 - Svensk-Palestinska FF 1 Segeltorps IP 2
2020-05-17 13:00 Stuvsta IF 4 - IFK Stockholm FK Blå Stuvsta IP 12
2020-05-17 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll blå - Fittja IF 1 Bredängs BP 12
2020-05-30 10:00 Arameisk-Syrianska IF 2 - Segeltorps IF 4 Brunna IP 22
2020-05-30 11:15 Fittja IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Fittja BP 12
2020-05-30 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 4 Sätra BP 12
2020-05-30 14:00 Hägersten SK Svart - Konyaspor Kultur och IF Grön Hägerstensåsens BP 2
2020-05-31 11:30 IFK Stockholm FK Blå - Huddinge IF 7 Vårbergs IP 22
2020-05-31 18:15 Älvsjö AIK FF Röd 2 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 Älvsjö IP 4
Juni
2020-06-06 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Stockholm FK Blå Sätra BP 12
2020-06-06 11:30 Stuvsta IF 4 - Arameisk-Syrianska IF 2 Stuvsta IP 12
2020-06-07 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Huddinge IF 7 Alby BP 11
2020-06-07 10:00 Segeltorps IF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Segeltorps IP 2
2020-06-07 11:15 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 - Fittja IF 1 Västberga IP 12
2020-06-07 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll blå - Hägersten SK Svart Bredängs BP 12
Augusti
2020-08-21 17:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 4
2020-08-22 10:00 Fittja IF 1 - Segeltorps IF 4 Fittja BP 12
2020-08-22 10:00 Arameisk-Syrianska IF 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Brunna IP 22
2020-08-22 12:45 Huddinge IF 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll blå Källbrinks IP 2
2020-08-22 15:15 Hägersten SK Svart - Rönninge Salem Fotboll 2 Hägerstensåsens BP 2
2020-08-23 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Konyaspor Kultur och IF Grön Vårbergs IP 22
2020-08-29 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Sätra BP 12
2020-08-29 10:00 Arameisk-Syrianska IF 2 - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 22
2020-08-29 12:45 Stuvsta IF 4 - Fittja IF 1 Stuvsta IP 12
2020-08-29 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 7 Salemsvallen 2
2020-08-30 11:15 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 - Hägersten SK Svart Västberga IP 12
2020-08-30 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll blå - Konyaspor Kultur och IF Grön Bredängs BP 12
September
2020-09-05 09:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Arameisk-Syrianska IF 2 Älvsjö IP 4
2020-09-05 10:00 Fittja IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Fittja BP 12
2020-09-05 12:45 Huddinge IF 7 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 Källbrinks IP 2
2020-09-05 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll blå Vårbergs IP 22
2020-09-05 14:00 Hägersten SK Svart - Segeltorps IF 4 Hägerstensåsens BP 2
2020-09-06 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Alby BP 11
2020-09-11 17:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - IFK Stockholm FK Blå Älvsjö IP 4
2020-09-12 10:00 Arameisk-Syrianska IF 2 - Fittja IF 1 Brunna IP 22
2020-09-12 12:45 Stuvsta IF 4 - Hägersten SK Svart Stuvsta IP 12
2020-09-13 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll blå Salemsvallen 2
2020-09-13 10:00 Segeltorps IF 4 - Huddinge IF 7 Segeltorps IP 2
2020-09-13 11:15 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 - Konyaspor Kultur och IF Grön Västberga IP 12
2020-09-19 09:00 Huddinge IF 7 - Stuvsta IF 4 Källbrinks IP 2
2020-09-19 10:00 Fittja IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Fittja BP 12
2020-09-19 12:45 Hägersten SK Svart - Svensk-Palestinska FF 1 Hägerstensåsens BP 2
2020-09-19 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Vårbergs IP 22
2020-09-20 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Segeltorps IF 4 Alby BP 11
2020-09-20 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll blå - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 Bredängs BP 12
2020-09-26 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF 7 Sätra BP 12
2020-09-26 10:00 Arameisk-Syrianska IF 2 - Hägersten SK Svart Brunna IP 22
2020-09-26 11:15 Fittja IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Fittja BP 12
2020-09-26 14:00 Stuvsta IF 4 - Konyaspor Kultur och IF Grön Stuvsta IP 12
2020-09-27 11:15 IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Västberga IP 12
2020-09-27 11:15 Segeltorps IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll blå Segeltorps IP 2

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info