Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-39

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Marin Peter Lundin +46703337649 Svarta/svarta/röda
Gröndals IK Vit Victor Ståhl 0707945734 Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 31 grön Simon Betts Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 2 Anna Fougstedt 0709522657 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Svart Niklas Trosell 0703438587 Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Henrik Videnö 0708547084 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Martin Nervall Löfqvist +46709885709 Röd/Vit/Röd
Norsborg FC 1 Alan Yesilgül 0735000254 Ljusblå, Vit, Vit
Segeltorps IF 4 Daniel Gerges Blåvitt/blå/blå
Solberga BK P09 Magnus Asplund 0705552082 Orange/svart/Svart/Orange
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Vit 1 Robert Malmberg 0709154850 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:00 Segeltorps IF 4 - Gröndals IK Vit Segeltorps IP 2
2020-04-18 09:30 Norsborg FC 1 - Konyaspor Kultur och IF Kärsby IP 11
2020-04-18 11:30 IFK Stockholm FK Blå - Årsta FF 3 Vårbergs IP 22
2020-04-18 11:30 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 - Solberga BK P09 Aspuddens IP 12
2020-04-18 12:45 Hammarby IF FF 31 grön - Älvsjö AIK FF Vit 1 Kärrtorps IP 31
2020-04-19 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Hägersten SK Svart Bredängs BP 12
2020-04-19 17:45 Enskede IK Marin - Huddinge IF 2 Enskede IP 4
2020-04-25 12:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Norsborg FC 1 Älvsjö IP 4
2020-04-25 12:45 Solberga BK P09 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Solberga BP 11
2020-04-25 15:00 Gröndals IK Vit - Hammarby IF FF 31 grön Gröndals BP 11
2020-04-25 15:15 Hägersten SK Svart - Enskede IK Marin Hägerstensåsens BP 2
2020-04-25 15:15 Huddinge IF 2 - IFK Stockholm FK Blå Källbrinks IP 2
2020-04-26 11:15 Konyaspor Kultur och IF - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Alby BP 11
2020-04-26 14:40 Årsta FF 3 - Segeltorps IF 4 Bäckahagens BP 1
Maj
2020-05-02 09:30 Norsborg FC 1 - Gröndals IK Vit Kärsby IP 11
2020-05-02 11:30 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Aspuddens IP 12
2020-05-02 11:30 Hammarby IF FF 31 grön - Segeltorps IF 4 Kärrtorps IP 31
2020-05-02 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Hägersten SK Svart Vårbergs IP 22
2020-05-02 12:45 Huddinge IF 2 - Årsta FF 3 Källbrinks IP 2
2020-05-02 16:30 Enskede IK Marin - Solberga BK P09 Enskede IP 4
2020-05-03 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Konyaspor Kultur och IF Bredängs BP 12
2020-05-09 12:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Älvsjö IP 4
2020-05-09 12:45 Solberga BK P09 - IFK Stockholm FK Blå Solberga BP 11
2020-05-09 14:00 Gröndals IK Vit - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Gröndals BP 11
2020-05-09 14:00 Hägersten SK Svart - Huddinge IF 2 Hägerstensåsens BP 2
2020-05-10 10:00 Segeltorps IF 4 - Norsborg FC 1 Segeltorps IP 2
2020-05-10 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Enskede IK Marin Alby BP 11
2020-05-10 18:00 Årsta FF 3 - Hammarby IF FF 31 grön Bäckahagens BP 1
2020-05-15 18:45 Enskede IK Marin - Älvsjö AIK FF Vit 1 Enskede IP 4
2020-05-16 09:30 Norsborg FC 1 - Hammarby IF FF 31 grön Kärsby IP 11
2020-05-16 11:30 IFK Stockholm FK Blå - Konyaspor Kultur och IF Vårbergs IP 22
2020-05-16 11:30 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 - Segeltorps IF 4 Aspuddens IP 12
2020-05-16 14:00 Hägersten SK Svart - Årsta FF 3 Hägerstensåsens BP 2
2020-05-16 15:15 Huddinge IF 2 - Solberga BK P09 Källbrinks IP 2
2020-05-17 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Gröndals IK Vit Bredängs BP 12
2020-05-29 19:15 Segeltorps IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Segeltorps IP 2
2020-05-30 12:45 Hammarby IF FF 31 grön - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Kärrtorps IP 31
2020-05-30 12:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - IFK Stockholm FK Blå Älvsjö IP 4
2020-05-30 12:45 Solberga BK P09 - Hägersten SK Svart Solberga BP 11
2020-05-30 14:00 Gröndals IK Vit - Enskede IK Marin Gröndals BP 11
2020-05-31 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Huddinge IF 2 Alby BP 11
2020-05-31 14:40 Årsta FF 3 - Norsborg FC 1 Årstagårdens BP 116
Juni
2020-06-06 11:30 IFK Stockholm FK Blå - Gröndals IK Vit Vårbergs IP 22
2020-06-06 11:30 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 - Norsborg FC 1 Aspuddens IP 12
2020-06-06 14:00 Hägersten SK Svart - Konyaspor Kultur och IF Hägerstensåsens BP 2
2020-06-06 15:15 Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Källbrinks IP 2
2020-06-07 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Hammarby IF FF 31 grön Bredängs BP 12
2020-06-07 10:15 Solberga BK P09 - Årsta FF 3 Solberga BP 12
2020-06-07 17:45 Enskede IK Marin - Segeltorps IF 4 Enskede IP 4
Augusti
2020-08-22 09:30 Norsborg FC 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Kärsby IP 11
2020-08-22 11:30 Gröndals IK Vit - Huddinge IF 2 Gröndals BP 11
2020-08-22 11:30 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Hägersten SK Svart Älvsjö IP 4
2020-08-22 12:45 Hammarby IF FF 31 grön - Enskede IK Marin Kärrtorps IP 31
2020-08-23 10:00 Segeltorps IF 4 - IFK Stockholm FK Blå Segeltorps IP 2
2020-08-23 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Solberga BK P09 Alby BP 11
2020-08-23 14:40 Årsta FF 3 - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Årstagårdens BP 116
2020-08-29 10:15 Solberga BK P09 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Solberga BP 11
2020-08-29 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Hammarby IF FF 31 grön Vårbergs IP 22
2020-08-29 12:45 Hägersten SK Svart - Gröndals IK Vit Hägerstensåsens BP 2
2020-08-29 15:15 Huddinge IF 2 - Segeltorps IF 4 Källbrinks IP 2
2020-08-30 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Årsta FF 3 Alby BP 11
2020-08-30 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Bredängs BP 12
2020-08-30 15:15 Enskede IK Marin - Norsborg FC 1 Enskede IP 4
September
2020-09-04 19:15 Segeltorps IF 4 - Hägersten SK Svart Segeltorps IP 2
2020-09-05 09:30 Norsborg FC 1 - IFK Stockholm FK Blå Kärsby IP 11
2020-09-05 11:30 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 - Enskede IK Marin Aspuddens IP 12
2020-09-05 12:15 Gröndals IK Vit - Solberga BK P09 Gröndals BP 11
2020-09-05 12:45 Hammarby IF FF 31 grön - Huddinge IF 2 Gubbängens BP 11
2020-09-05 12:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Konyaspor Kultur och IF Älvsjö IP 4
2020-09-06 14:40 Årsta FF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Årstagårdens BP 116
2020-09-12 10:15 Solberga BK P09 - Segeltorps IF 4 Solberga BP 11
2020-09-12 12:45 IFK Stockholm FK Blå - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Vårbergs IP 22
2020-09-12 12:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Årsta FF 3 Älvsjö IP 4
2020-09-12 14:00 Hägersten SK Svart - Hammarby IF FF 31 grön Hägerstensåsens BP 2
2020-09-12 16:30 Enskede IK Marin - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Enskede IP 4
2020-09-13 10:15 Huddinge IF 2 - Norsborg FC 1 Källbrinks IP 2
2020-09-13 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Gröndals IK Vit Alby BP 11
2020-09-18 19:15 Segeltorps IF 4 - Konyaspor Kultur och IF Segeltorps IP 2
2020-09-19 09:30 Norsborg FC 1 - Hägersten SK Svart Kärsby IP 11
2020-09-19 11:30 IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 - Huddinge IF 2 Aspuddens IP 12
2020-09-19 11:30 Hammarby IF FF 31 grön - Solberga BK P09 Kärrtorps IP 31
2020-09-19 13:30 Gröndals IK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 1 Gröndals BP 11
2020-09-20 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - IFK Stockholm FK Blå Bredängs BP 12
2020-09-20 14:40 Årsta FF 3 - Enskede IK Marin Årstagårdens BP 116
2020-09-26 10:15 Solberga BK P09 - Norsborg FC 1 Solberga BP 11
2020-09-26 14:00 Gröndals IK Vit - Årsta FF 3 Gröndals BP 11
2020-09-26 14:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Segeltorps IF 4 Älvsjö IP 4
2020-09-26 15:15 Hägersten SK Svart - IFK Aspudden-Tellus P11 Röd1 Hägerstensåsens BP 2
2020-09-26 15:15 Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Källbrinks IP 2
2020-09-27 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Enskede IK Marin Vårbergs IP 22
2020-09-27 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Hammarby IF FF 31 grön Alby BP 11

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Box 6067
14106 Kungens Kurva

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: 0737893828
E-post: This is a mailto link

Se all info