Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2010- 4

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 3 Malin Andersson 0704836573 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 8 Petra Östring 0706592650 Vinröd/Svart/Svarta
FoC Farsta FF Röd Jonas Conny Gröndal 0707653355 Röd/Svart/Svart
Hanvikens SK Röd Viktoria Sammland 0736295678 Röd/Röd/Vita
Järla IF FK Röd Eva Elisabeth Löhr 0761728612 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Saltsjöbadens IF Blå Olga Ekstam 0761226737 Blå/Vit/Blå/Blå
Segeltorps IF Vit Issa Sener 0707639948 Blåvitt/Blå/Blå
Sköndals IK FK 3 Ulf Anders Klas Olofsson Marinblå/Marinblå/Marinblå
Sörskogens IF Svart Linda Cecilia Johnsson 0730555148 Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Gustav Ohlén Grön/Grön/Grön
Tyresö FF Röd Fredrik Benson Gul/Röd/Röda
Värmdö IF Vit Anders Ragnar Wiggerud 0703722049 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Blå Hannes Carl Borg Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Järla IF FK Röd Brantbrinks IP 22
2021-04-24 10:15 (Inst.) Värmdö IF Vit - Sörskogens IF Svart Värmdövallen 226
2021-04-24 14:30 (Inst.) Saltsjöbadens IF Blå - Västerhaninge IF Blå Saltsjöbadens IP 2
2021-04-24 16:15 (Inst.) Segeltorps IF Vit - Boo FF 8 Segeltorps IP 2
2021-04-25 09:30 (Inst.) Boo FF 3 - FoC Farsta FF Röd Boovallen 115
2021-04-25 14:00 (Inst.) Tyresö FF Röd - Hanvikens SK Röd Tyresövallen 225
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Järla IF FK Röd - Segeltorps IF Vit Nacka IP 215
2021-05-01 13:30 (Inst.) Sörskogens IF Svart - Saltsjöbadens IF Blå Sörskogens BP 12
2021-05-02 10:00 (Inst.) Västerhaninge IF Blå - Sköndals IK FK 3 Hanvedens IP 225
2021-05-02 10:45 (Inst.) Boo FF 8 - Boo FF 3 Boovallen 115
2021-05-02 14:00 (Inst.) Hanvikens SK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Trollbäckens IP 3
2021-05-02 15:15 (Inst.) FoC Farsta FF Röd - Värmdö IF Vit Farsta IP 12
2021-05-08 10:15 Värmdö IF Vit - Boo FF 8 Värmdövallen 226
2021-05-08 12:30 Sköndals IK FK 3 - Sörskogens IF Svart Sandåkra BP 11
2021-05-08 14:30 Saltsjöbadens IF Blå - FoC Farsta FF Röd Saltsjöbadens IP 2
2021-05-08 15:00 Segeltorps IF Vit - Hanvikens SK Röd Segeltorps IP 2
2021-05-09 13:15 Boo FF 3 - Järla IF FK Röd Boovallen 115
2021-05-09 17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Tyresö FF Röd Brantbrinks IP 22
2021-05-22 13:30 Sörskogens IF Svart - Västerhaninge IF Blå Sörskogens BP 12
2021-05-23 11:00 Värmdö IF Vit - Järla IF FK Röd Värmdövallen 11
2021-05-23 12:00 Boo FF 8 - Saltsjöbadens IF Blå Boovallen 115
2021-05-23 14:00 Tyresö FF Röd - Segeltorps IF Vit Tyresövallen 225
2021-05-23 14:00 Hanvikens SK Röd - Boo FF 3 Trollbäckens IP 3
2021-05-23 14:00 FoC Farsta FF Röd - Sköndals IK FK 3 Farsta IP 12
2021-05-29 10:15 Värmdö IF Vit - Hanvikens SK Röd Värmdövallen 226
2021-05-29 11:00 Västerhaninge IF Blå - FoC Farsta FF Röd Hanvedens IP 225
2021-05-29 13:15 Saltsjöbadens IF Blå - Järla IF FK Röd Saltsjöbadens IP 2
2021-05-29 13:45 Sköndals IK FK 3 - Boo FF 8 Sandåkra BP 11
2021-05-29 13:45 Segeltorps IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Segeltorps IP 2
2021-05-30 10:45 Boo FF 3 - Tyresö FF Röd Boovallen 115
Juni
2021-06-05 09:00 Järla IF FK Röd - Sköndals IK FK 3 Nacka IP 215
2021-06-06 09:30 Boo FF 8 - Västerhaninge IF Blå Boovallen 115
2021-06-06 14:00 Tyresö FF Röd - Värmdö IF Vit Tyresövallen 225
2021-06-06 14:00 Hanvikens SK Röd - Saltsjöbadens IF Blå Trollbäckens IP 3
2021-06-06 14:00 FoC Farsta FF Röd - Sörskogens IF Svart Farsta IP 12
2021-06-06 17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Boo FF 3 Brantbrinks IP 22
2021-06-12 11:00 Västerhaninge IF Blå - Järla IF FK Röd Hanvedens IP 225
2021-06-12 12:30 Sköndals IK FK 3 - Hanvikens SK Röd Sandåkra BP 11
2021-06-12 13:30 Sörskogens IF Svart - Boo FF 8 Sörskogens BP 12
2021-06-12 14:30 Saltsjöbadens IF Blå - Tyresö FF Röd Saltsjöbadens IP 2
2021-06-13 10:45 Boo FF 3 - Segeltorps IF Vit Boovallen 115
2021-06-13 15:00 Värmdö IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Värmdövallen 225
Augusti
2021-08-27 19:15 Segeltorps IF Vit - Värmdö IF Vit Segeltorps IP 2
2021-08-28 10:15 Järla IF FK Röd - Sörskogens IF Svart Nacka IP 215
2021-08-29 09:30 Boo FF 8 - FoC Farsta FF Röd Boovallen 115
2021-08-29 12:45 Tyresö FF Röd - Sköndals IK FK 3 Tyresövallen 225
2021-08-29 14:00 Hanvikens SK Röd - Västerhaninge IF Blå Trollbäckens IP 3
2021-08-29 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Saltsjöbadens IF Blå Brantbrinks IP 22
September
2021-09-04 10:15 Värmdö IF Vit - Boo FF 3 Värmdövallen 226
2021-09-04 11:00 Sörskogens IF Svart - Hanvikens SK Röd Sörskogens BP 12
2021-09-04 12:30 Sköndals IK FK 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sandåkra BP 11
2021-09-05 10:00 Västerhaninge IF Blå - Tyresö FF Röd Hanvedens IP 225
2021-09-05 14:00 Saltsjöbadens IF Blå - Segeltorps IF Vit Segeltorps IP 2
2021-09-05 14:00 FoC Farsta FF Röd - Järla IF FK Röd Farsta IP 12
2021-09-10 19:15 Segeltorps IF Vit - Sköndals IK FK 3 Segeltorps IP 2
2021-09-11 09:00 Järla IF FK Röd - Boo FF 8 Nacka IP 215
2021-09-12 12:45 Tyresö FF Röd - Sörskogens IF Svart Tyresövallen 225
2021-09-12 14:00 Hanvikens SK Röd - FoC Farsta FF Röd Trollbäckens IP 3
2021-09-12 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Västerhaninge IF Blå Brantbrinks IP 22
2021-09-12 14:45 Boo FF 3 - Saltsjöbadens IF Blå Saltsjöbadens IP 2
2021-09-18 10:00 Västerhaninge IF Blå - Segeltorps IF Vit Hanvedens IP 225
2021-09-18 12:30 Sköndals IK FK 3 - Boo FF 3 Sandåkra BP 11
2021-09-18 13:30 Sörskogens IF Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 12
2021-09-19 10:45 Boo FF 8 - Hanvikens SK Röd Boovallen 115
2021-09-19 12:45 FoC Farsta FF Röd - Tyresö FF Röd Farsta IP 12
2021-09-19 14:45 Saltsjöbadens IF Blå - Värmdö IF Vit Saltsjöbadens IP 2
2021-09-24 19:15 Segeltorps IF Vit - Sörskogens IF Svart Segeltorps IP 2
2021-09-25 10:15 Värmdö IF Vit - Sköndals IK FK 3 Värmdövallen 226
2021-09-26 12:00 Boo FF 3 - Västerhaninge IF Blå Boovallen 115
2021-09-26 14:00 Tyresö FF Röd - Boo FF 8 Tyresövallen 225
2021-09-26 14:00 Hanvikens SK Röd - Järla IF FK Röd Trollbäckens IP 3
2021-09-26 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - FoC Farsta FF Röd Brantbrinks IP 22
Oktober
2021-10-02 10:15 Järla IF FK Röd - Tyresö FF Röd Nacka IP 215
2021-10-02 13:30 Sörskogens IF Svart - Boo FF 3 Sörskogens BP 12
2021-10-02 13:45 Sköndals IK FK 3 - Saltsjöbadens IF Blå Sandåkra BP 11
2021-10-03 10:00 Västerhaninge IF Blå - Värmdö IF Vit Hanvedens IP 225
2021-10-03 13:15 Boo FF 8 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Boovallen 115
2021-10-03 14:00 FoC Farsta FF Röd - Segeltorps IF Vit Farsta IP 12

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info