Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2012-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Grön Åsa Linné Rubbestad Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF F12-2 Joakim Barkman 0708991662 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
IFK Tumba FK Vit Isabelle Ecer Vit/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 1 Sebastian Strand 0733542317 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF Vit Ylva Brännström Almquist 0706014114 Blåvitt/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Stefan Granath 0704185758 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 3 Patrik Andersson Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Johan Malmgren Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Stuvsta IP 2
2021-04-24 09:00 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF Vit Berga IP 125
2021-04-24 10:00 (Inst.) Huddinge IF F12-2 - Sörskogens IF 3 Källbrinksskolans IP 2
2021-04-24 11:00 (Inst.) IFK Tumba FK Vit - Grödinge SK Grön Storvretens BP 225
2021-04-30 19:00 (Inst.) Sörskogens IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sörskogens BP 126
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Segeltorps IF Vit - Stuvsta IF 1 Segeltorps IP 3
2021-05-01 12:00 (Inst.) Grödinge SK Grön - Huddinge IF F12-2 Broängsplan 115
2021-05-02 09:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - IFK Tumba FK Vit Brantbrinks IP 225
2021-05-08 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Grödinge SK Grön Berga IP 125
2021-05-08 10:00 Stuvsta IF 1 - Sörskogens IF 3 Stuvsta IP 2
2021-05-08 11:00 Segeltorps IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Segeltorps IP 3
2021-05-08 15:00 Huddinge IF F12-2 - IFK Tumba FK Vit Källbrinksskolans IP 2
2021-05-21 19:00 Sörskogens IF 3 - Segeltorps IF Vit Sörskogens BP 126
2021-05-22 11:00 IFK Tumba FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Storvretens BP 225
2021-05-22 12:00 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 1 Broängsplan 115
2021-05-23 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF F12-2 Brantbrinks IP 225
2021-05-28 18:00 Sörskogens IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Sörskogens BP 126
2021-05-29 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF F12-2 Berga IP 125
2021-05-29 10:00 Stuvsta IF 1 - IFK Tumba FK Vit Stuvsta IP 2
2021-05-29 11:00 Segeltorps IF Vit - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 3
Juni
2021-06-05 11:00 Huddinge IF F12-2 - Stuvsta IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2021-06-05 11:00 IFK Tumba FK Vit - Segeltorps IF Vit Storvretens BP 225
2021-06-05 12:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 3 Broängsplan 115
2021-06-06 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Rönninge Salem Fotboll 1 Brantbrinks IP 225
2021-06-08 18:00 IFK Tumba FK Vit - Sörskogens IF 3 Storvretens BP 225
2021-06-12 10:00 Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 2
2021-06-12 11:00 Segeltorps IF Vit - Huddinge IF F12-2 Segeltorps IP 3
2021-06-12 12:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Broängsplan 115
Augusti
2021-08-21 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Berga IP 125
2021-08-21 10:00 Huddinge IF F12-2 - Segeltorps IF Vit Källbrinksskolans IP 2
2021-08-21 11:00 IFK Tumba FK Vit - Sörskogens IF 3 Storvretens BP 225
2021-08-22 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Grödinge SK Grön Brantbrinks IP 225
2021-08-27 18:00 Sörskogens IF 3 - Grödinge SK Grön Sörskogens BP 126
2021-08-28 09:00 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF F12-2 Stuvsta IP 2
2021-08-28 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Berga IP 125
2021-08-28 10:00 Segeltorps IF Vit - IFK Tumba FK Vit Segeltorps IP 3
September
2021-09-04 11:00 IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 1 Storvretens BP 225
2021-09-04 12:00 Grödinge SK Grön - Segeltorps IF Vit Broängsplan 115
2021-09-04 15:00 Huddinge IF F12-2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinksskolans IP 2
2021-09-05 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Sörskogens IF 3 Brantbrinks IP 225
2021-09-11 09:00 Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 2
2021-09-11 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Tumba FK Vit Berga IP 125
2021-09-11 10:00 Huddinge IF F12-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Källbrinksskolans IP 2
2021-09-11 10:00 Segeltorps IF Vit - Sörskogens IF 3 Segeltorps IP 3
2021-09-17 18:00 Sörskogens IF 3 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 126
2021-09-18 11:00 IFK Tumba FK Vit - Huddinge IF F12-2 Storvretens BP 225
2021-09-18 12:00 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Broängsplan 115
2021-09-19 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Segeltorps IF Vit Brantbrinks IP 225
2021-09-25 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Sörskogens IF 3 Berga IP 125
2021-09-25 10:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF Vit Stuvsta IP 2
2021-09-25 10:00 Huddinge IF F12-2 - Grödinge SK Grön Källbrinksskolans IP 2
2021-09-25 11:00 IFK Tumba FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Storvretens BP 225
Oktober
2021-10-01 19:00 Sörskogens IF 3 - Huddinge IF F12-2 Sörskogens BP 126
2021-10-02 10:00 Segeltorps IF Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Segeltorps IP 3
2021-10-02 12:00 Grödinge SK Grön - IFK Tumba FK Vit Broängsplan 115
2021-10-03 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 225

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info