Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2009-15

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Vit Peter Hall 0704203081 Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF F09-3 Fredrik Lange +46760282885 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
IFK Tumba FK Blå Elias Malko 0763295623 Vit/Blå/Blå
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Jeffrey John Stuart King 07033599305 Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 2 Björn Wivallius Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF Vit Tea Lund 0704837917 Blåvitt/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Svart Lotta Salomonsson 0732000492 Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 2 Eric Olof Holmén Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 1 Christian Gonzales Sifuentes 0853020832 0736898564 Röd/Röd/Svart
Vendelsö IK 2 Marie Söder 0709650360 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Robert Säfström 0730691432 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF 1 Magnus Backstad 0703588016 0703588016 vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 20:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF 1 - Segeltorps IF Vit Älvsjö IP 4
2021-04-24 09:00 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 2 - Västerhaninge IF Berga IP 11
2021-04-24 11:15 (Inst.) IFK Tumba FK Blå - Vendelsö IK 2 Storvretens BP 11
2021-04-24 12:00 (Inst.) Grödinge SK Vit - Sörskogens IF 1 Broängsplan 12
2021-04-24 13:45 (Inst.) Huddinge IF F09-3 - Skogås-Trångsunds FF Svart Källbrinksskolans IP 1
2021-04-25 11:15 (Inst.) Konyaspor Kultur och IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Alby BP 11
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Segeltorps IF Vit - Konyaspor Kultur och IF Segeltorps IP 2
2021-05-01 10:15 (Inst.) Stuvsta IF 2 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 11
2021-05-01 10:15 (Inst.) Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Bredängs BP 12
2021-05-01 11:00 (Inst.) Sörskogens IF 1 - Huddinge IF F09-3 Sörskogens BP 12
2021-05-01 13:30 (Inst.) Västerhaninge IF - IFK Tumba FK Blå Hanvedens IP 21
2021-05-02 10:45 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Svart - Älvsjö AIK FF 1 Nytorps Mosse IP 11
2021-05-07 20:00 Älvsjö AIK FF 1 - Sörskogens IF 1 Älvsjö IP 4
2021-05-08 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF Vit Berga IP 11
2021-05-08 11:15 IFK Tumba FK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Storvretens BP 11
2021-05-08 13:30 Västerhaninge IF - Vendelsö IK 2 Hanvedens IP 21
2021-05-08 16:30 Huddinge IF F09-3 - Stuvsta IF 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-05-09 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Skogås-Trångsunds FF Svart Alby BP 11
2021-05-22 10:00 Segeltorps IF Vit - IFK Tumba FK Blå Segeltorps IP 2
2021-05-22 10:15 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF 1 Stuvsta IP 11
2021-05-22 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Västerhaninge IF Bredängs BP 12
2021-05-22 11:00 Sörskogens IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Sörskogens BP 12
2021-05-22 11:15 Vendelsö IK 2 - Grödinge SK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-23 10:45 Skogås-Trångsunds FF Svart - Rönninge Salem Fotboll 2 Nytorps Mosse IP 11
2021-05-29 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sörskogens IF 1 Berga IP 11
2021-05-29 11:15 IFK Tumba FK Blå - Skogås-Trångsunds FF Svart Storvretens BP 11
2021-05-29 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Vendelsö IK 2 Bredängs BP 12
2021-05-29 13:30 Västerhaninge IF - Segeltorps IF Vit Hanvedens IP 21
2021-05-29 13:45 Huddinge IF F09-3 - Grödinge SK Vit Källbrinksskolans IP 1
2021-05-30 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Stuvsta IF 2 Alby BP 11
Juni
2021-06-05 10:00 Segeltorps IF Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Segeltorps IP 2
2021-06-05 10:00 Vendelsö IK 2 - Huddinge IF F09-3 Vendelsömalmsskolan 11
2021-06-05 10:15 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 11
2021-06-05 11:00 Sörskogens IF 1 - IFK Tumba FK Blå Sörskogens BP 12
2021-06-05 12:00 Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF 1 Broängsplan 12
2021-06-06 10:45 Skogås-Trångsunds FF Svart - Västerhaninge IF Nytorps Mosse IP 11
2021-06-12 10:00 Segeltorps IF Vit - Vendelsö IK 2 Segeltorps IP 2
2021-06-12 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Skogås-Trångsunds FF Svart Bredängs BP 12
2021-06-12 11:15 IFK Tumba FK Blå - Stuvsta IF 2 Storvretens BP 11
2021-06-12 13:30 Västerhaninge IF - Sörskogens IF 1 Hanvedens IP 21
2021-06-13 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Grödinge SK Vit Alby BP 11
2021-06-13 15:00 Älvsjö AIK FF 1 - Huddinge IF F09-3 Älvsjö IP 5
Augusti
2021-08-28 10:00 Vendelsö IK 2 - Älvsjö AIK FF 1 Vendelsömalmsskolan 11
2021-08-28 10:15 Stuvsta IF 2 - Västerhaninge IF Stuvsta IP 11
2021-08-28 11:00 Sörskogens IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Sörskogens BP 12
2021-08-28 12:00 Grödinge SK Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Broängsplan 12
2021-08-28 13:45 Huddinge IF F09-3 - Konyaspor Kultur och IF Källbrinksskolans IP 1
2021-08-29 10:45 Skogås-Trångsunds FF Svart - Segeltorps IF Vit Nytorps Mosse IP 11
September
2021-09-04 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF F09-3 Berga IP 11
2021-09-04 09:45 Skogås-Trångsunds FF Svart - Vendelsö IK 2 Nytorps Mosse IP 11
2021-09-04 10:00 Segeltorps IF Vit - Sörskogens IF 1 Segeltorps IP 2
2021-09-04 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Stuvsta IF 2 Bredängs BP 12
2021-09-04 11:15 IFK Tumba FK Blå - Grödinge SK Vit Storvretens BP 11
2021-09-05 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Älvsjö AIK FF 1 Alby BP 11
2021-09-10 20:00 Älvsjö AIK FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 4
2021-09-11 10:00 Vendelsö IK 2 - Konyaspor Kultur och IF Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-11 11:00 Sörskogens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Svart Sörskogens BP 12
2021-09-11 11:30 Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF Vit Stuvsta IP 11
2021-09-11 12:00 Grödinge SK Vit - Västerhaninge IF Broängsplan 12
2021-09-11 13:45 Huddinge IF F09-3 - IFK Tumba FK Blå Källbrinksskolans IP 1
2021-09-18 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Konyaspor Kultur och IF Berga IP 11
2021-09-18 09:45 Skogås-Trångsunds FF Svart - Stuvsta IF 2 Nytorps Mosse IP 11
2021-09-18 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Grödinge SK Vit Bredängs BP 12
2021-09-18 11:00 Sörskogens IF 1 - Vendelsö IK 2 Sörskogens BP 12
2021-09-18 11:15 IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF 1 Storvretens BP 11
2021-09-18 13:30 Västerhaninge IF - Huddinge IF F09-3 Hanvedens IP 21
2021-09-24 19:00 Älvsjö AIK FF 1 - Västerhaninge IF Älvsjö IP 5
2021-09-25 Västerhaninge IF - Konyaspor Kultur och IF Ribby BP 1
2021-09-25 09:00 Stuvsta IF 2 - Sörskogens IF 1 Stuvsta IP 11
2021-09-25 10:00 Vendelsö IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-25 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Huddinge IF F09-3 Bredängs BP 12
2021-09-25 12:00 Grödinge SK Vit - Segeltorps IF Vit Broängsplan 12
2021-09-26 10:15 Konyaspor Kultur och IF - IFK Tumba FK Blå Alby BP 11
Oktober
2021-10-02 09:00 Stuvsta IF 2 - Vendelsö IK 2 Stuvsta IP 11
2021-10-02 10:00 Segeltorps IF Vit - Huddinge IF F09-3 Segeltorps IP 2
2021-10-02 11:15 IFK Tumba FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Storvretens BP 11
2021-10-02 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF 1 Bredängs BP 12
2021-10-03 10:45 Skogås-Trångsunds FF Svart - Grödinge SK Vit Nytorps Mosse IP 11

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info