Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-35

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Huddinge IF P12:2-2 Hans Olof Andersson 087795790 0707287862 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
IFK Haninge H1 Lina Öhling Vit/Vit/Vit
Rågsveds IF Hag 2 Jimmy Kyrk 0722823250 Gul/Grön/Gul
Skogås-Trångsunds FF Röd Linn Johansson Röd/Blå/Blå
Stureby SK 3 Carl Jonas Stam 0706178094 Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 6 Jens Jungklo 0706358571 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF Grön Linda Strömqvist Meuzelaar Röd/Röd/Svart
Tullinge BK Blå Stefan Anders Erik Thelberg Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Martin Hasselqvist 0707140560 0707140560 Grön/Grön/Grön
Vendelsö IK 2 Jimmy Hanikat Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Röd Daniella Rosengrip 0735258581 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Röd Henrik Lundberg 0707629161 vit/marinblå/vita
Ösmo GIF FK vit Teresia Devenyi Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 17:25 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Röd - Ösmo GIF FK vit Nytorps Mosse IP 125
2021-04-23 18:00 (Inst.) Sörskogens IF Grön - Vendelsö IK 2 Sörskogens BP 125
2021-04-24 12:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Röd - Stureby SK 3 Älvsjö IP 51
2021-04-24 12:00 (Inst.) Huddinge IF P12:2-2 - Stuvsta IF 6 Källbrinksskolans IP 2
2021-04-25 12:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Västerhaninge IF Röd Brantbrinks IP 225
2021-04-25 13:00 (Inst.) Tullinge BK Blå - Rågsveds IF Hag 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Vendelsö IK 2 - Älvsjö AIK FF Röd Haningevallen 115
2021-05-01 11:00 (Inst.) Stuvsta IF 6 - Sörskogens IF Grön Stuvsta IP 2
2021-05-01 11:00 (Inst.) Stureby SK 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd Stureby Skola BP 126
2021-05-01 11:00 (Inst.) Västerhaninge IF Röd - IFK Haninge H1 Hanvedens IP 215
2021-05-01 13:00 (Inst.) Rågsveds IF Hag 2 - Huddinge IF P12:2-2 Rågsveds BP 15
2021-05-02 10:00 (Inst.) Ösmo GIF FK vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Ösmo IP 126
2021-05-07 17:25 Skogås-Trångsunds FF Röd - Vendelsö IK 2 Nytorps Mosse IP 125
2021-05-07 19:00 Sörskogens IF Grön - Rågsveds IF Hag 2 Sörskogens BP 125
2021-05-08 11:00 Älvsjö AIK FF Röd - Stuvsta IF 6 Älvsjö IP 51
2021-05-08 12:00 Huddinge IF P12:2-2 - Tullinge BK Blå Källbrinksskolans IP 2
2021-05-09 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stureby SK 3 Brantbrinks IP 225
2021-05-09 13:00 IFK Haninge H1 - Ösmo GIF FK vit Torvalla IP 216
2021-05-21 17:30 Ösmo GIF FK vit - Västerhaninge IF Röd Ösmo IP 126
2021-05-22 10:00 Vendelsö IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Haningevallen 115
2021-05-22 11:00 Stureby SK 3 - IFK Haninge H1 Stureby Skola BP 126
2021-05-22 13:00 Rågsveds IF Hag 2 - Älvsjö AIK FF Röd Rågsveds BP 15
2021-05-22 13:00 Stuvsta IF 6 - Skogås-Trångsunds FF Röd Stuvsta IP 2
2021-05-23 13:00 Tullinge BK Blå - Sörskogens IF Grön Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-05-28 18:00 Sörskogens IF Grön - Huddinge IF P12:2-2 Sörskogens BP 125
2021-05-28 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Rågsveds IF Hag 2 Nytorps Mosse IP 125
2021-05-29 11:00 Västerhaninge IF Röd - Stureby SK 3 Hanvedens IP 215
2021-05-29 12:00 Älvsjö AIK FF Röd - Tullinge BK Blå Älvsjö IP 51
2021-05-30 11:00 IFK Haninge H1 - Vendelsö IK 2 Torvalla IP 216
2021-05-30 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stuvsta IF 6 Brantbrinks IP 225
Juni
2021-06-05 10:00 Stuvsta IF 6 - IFK Haninge H1 Stuvsta IP 2
2021-06-05 10:00 Stureby SK 3 - Ösmo GIF FK vit Stureby Skola BP 126
2021-06-05 11:00 Vendelsö IK 2 - Västerhaninge IF Röd Haningevallen 115
2021-06-05 12:00 Huddinge IF P12:2-2 - Älvsjö AIK FF Röd Källbrinksskolans IP 2
2021-06-05 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Rågsveds BP 15
2021-06-06 13:00 Tullinge BK Blå - Skogås-Trångsunds FF Röd Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-06-11 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Huddinge IF P12:2-2 Nytorps Mosse IP 125
2021-06-11 18:30 Ösmo GIF FK vit - Vendelsö IK 2 Ösmo IP 126
2021-06-12 11:00 Älvsjö AIK FF Röd - Sörskogens IF Grön Älvsjö IP 51
2021-06-12 11:00 Västerhaninge IF Röd - Stuvsta IF 6 Hanvedens IP 215
2021-06-13 11:00 IFK Haninge H1 - Rågsveds IF Hag 2 Torvalla IP 216
2021-06-13 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Tullinge BK Blå Brantbrinks IP 225
Augusti
2021-08-27 19:00 Sörskogens IF Grön - Skogås-Trångsunds FF Röd Sörskogens BP 125
2021-08-28 11:00 Huddinge IF P12:2-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinksskolans IP 2
2021-08-28 11:00 Stuvsta IF 6 - Ösmo GIF FK vit Stuvsta IP 2
2021-08-28 11:00 Vendelsö IK 2 - Stureby SK 3 Haningevallen 115
2021-08-28 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Västerhaninge IF Röd Rågsveds BP 15
2021-08-29 13:00 Tullinge BK Blå - IFK Haninge H1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
September
2021-09-03 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Älvsjö AIK FF Röd Nytorps Mosse IP 125
2021-09-03 18:30 Ösmo GIF FK vit - Rågsveds IF Hag 2 Ösmo IP 126
2021-09-04 11:00 Stureby SK 3 - Stuvsta IF 6 Stureby Skola BP 126
2021-09-04 11:00 Västerhaninge IF Röd - Tullinge BK Blå Hanvedens IP 215
2021-09-05 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Sörskogens IF Grön Brantbrinks IP 225
2021-09-05 12:00 IFK Haninge H1 - Huddinge IF P12:2-2 Torvalla IP 216
2021-09-10 18:00 Sörskogens IF Grön - IFK Haninge H1 Sörskogens BP 125
2021-09-11 Huddinge IF P12:2-2 - Västerhaninge IF Röd Källbrinksskolans IP 2
2021-09-11 11:00 Stuvsta IF 6 - Vendelsö IK 2 Stuvsta IP 2
2021-09-11 12:00 Älvsjö AIK FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Älvsjö IP 51
2021-09-11 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Stureby SK 3 Rågsveds BP 15
2021-09-12 12:00 Tullinge BK Blå - Ösmo GIF FK vit Trädgårdsstadsskolans BP 15
2021-09-17 18:30 Ösmo GIF FK vit - Huddinge IF P12:2-2 Ösmo IP 126
2021-09-18 10:00 Vendelsö IK 2 - Rågsveds IF Hag 2 Haningevallen 115
2021-09-18 11:00 Stureby SK 3 - Tullinge BK Blå Stureby Skola BP 126
2021-09-18 11:00 Västerhaninge IF Röd - Sörskogens IF Grön Hanvedens IP 215
2021-09-19 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Brantbrinks IP 225
2021-09-19 13:00 IFK Haninge H1 - Älvsjö AIK FF Röd Torvalla IP 216
2021-09-24 17:25 Skogås-Trångsunds FF Röd - IFK Haninge H1 Nytorps Mosse IP 125
2021-09-24 19:00 Sörskogens IF Grön - Ösmo GIF FK vit Sörskogens BP 125
2021-09-25 11:00 Älvsjö AIK FF Röd - Västerhaninge IF Röd Älvsjö IP 51
2021-09-25 12:00 Huddinge IF P12:2-2 - Stureby SK 3 Källbrinksskolans IP 2
2021-09-25 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Stuvsta IF 6 Rågsveds BP 15
2021-09-26 12:00 Tullinge BK Blå - Vendelsö IK 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
Oktober
2021-10-01 18:30 Ösmo GIF FK vit - Älvsjö AIK FF Röd Ösmo IP 126
2021-10-02 10:00 Vendelsö IK 2 - Huddinge IF P12:2-2 Haningevallen 115
2021-10-02 11:00 Stureby SK 3 - Sörskogens IF Grön Stureby Skola BP 126
2021-10-02 11:00 Västerhaninge IF Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Hanvedens IP 215
2021-10-02 14:00 Stuvsta IF 6 - Tullinge BK Blå Stuvsta IP 2
2021-10-03 IFK Haninge H1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Torvalla IP 216

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info