Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-36

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Vit Sofia Heigis Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF P12:5-2 Patrik Jonas Olsson Gul med svarta detaljer/Svart/gul
IFK Tumba FK Blå Sedat Mert 0735615974 Vit/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 5 Izla Shabo Gul/Svart/Gul
Skogås-Trångsunds FF Lila Stefan Söderglöd +46722193885 Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 5 Jens Jungklo 0706358571 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF Röd Linda Strömqvist Meuzelaar Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Martin Hasselqvist 0707140560 0707140560 Grön/Grön/Grön
Vendelsö IK 4 Jimmy Hanikat Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Blå Daniella Rosengrip 0735258581 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Orange 1 Martin Ålenius vit/marinblå/vita
Ösmo GIF FK svart Teresia Devenyi Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 5 - Ösmo GIF FK svart Berga IP 126
2021-04-24 09:00 (Inst.) Vendelsö IK 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Haningevallen 116
2021-04-24 12:00 (Inst.) IFK Tumba FK Blå - Skogås-Trångsunds FF Lila Storvretens BP 225
2021-04-25 10:00 (Inst.) Västerhaninge IF Blå - Älvsjö AIK FF Orange 1 Hanvedens IP 216
2021-04-25 11:00 (Inst.) Huddinge IF P12:5-2 - Sörskogens IF Röd Glömstaskolans BP 15
2021-04-30 17:25 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Lila - Västerhaninge IF Blå Nytorps Mosse IP 116
2021-04-30 18:00 (Inst.) Sörskogens IF Röd - Grödinge SK Vit Sörskogens BP 125
Maj
2021-05-01 11:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Orange 1 - Huddinge IF P12:5-2 Älvsjö IP 51
2021-05-01 12:00 (Inst.) Stuvsta IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 5 Stuvsta IP 2
2021-05-02 11:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - IFK Tumba FK Blå Brantbrinks IP 225
2021-05-02 11:00 (Inst.) Ösmo GIF FK svart - Vendelsö IK 4 Ösmo IP 126
2021-05-08 11:00 IFK Tumba FK Blå - Vendelsö IK 4 Storvretens BP 225
2021-05-08 12:00 Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF Orange 1 Broängsplan 116
2021-05-08 13:00 Stuvsta IF 5 - Ösmo GIF FK svart Stuvsta IP 2
2021-05-09 10:00 Huddinge IF P12:5-2 - Skogås-Trångsunds FF Lila Glömstaskolans BP 15
2021-05-09 10:00 Västerhaninge IF Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Hanvedens IP 216
2021-05-21 18:00 Sörskogens IF Röd - Rönninge Salem Fotboll 5 Sörskogens BP 125
2021-05-21 18:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Grödinge SK Vit Nytorps Mosse IP 116
2021-05-21 18:30 Ösmo GIF FK svart - IFK Tumba FK Blå Ösmo IP 126
2021-05-22 09:00 Vendelsö IK 4 - Västerhaninge IF Blå Haningevallen 116
2021-05-23 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF P12:5-2 Brantbrinks IP 225
2021-05-29 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Älvsjö AIK FF Orange 1 Berga IP 126
2021-05-29 11:00 Stuvsta IF 5 - Sörskogens IF Röd Stuvsta IP 2
2021-05-29 12:00 Grödinge SK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Broängsplan 116
2021-05-30 10:00 Huddinge IF P12:5-2 - Vendelsö IK 4 Glömstaskolans BP 15
2021-05-30 10:00 Västerhaninge IF Blå - IFK Tumba FK Blå Hanvedens IP 216
Juni
2021-06-04 18:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Rönninge Salem Fotboll 5 Nytorps Mosse IP 116
2021-06-04 18:30 Ösmo GIF FK svart - Västerhaninge IF Blå Ösmo IP 126
2021-06-05 09:00 Vendelsö IK 4 - Grödinge SK Vit Haningevallen 116
2021-06-05 12:00 IFK Tumba FK Blå - Huddinge IF P12:5-2 Storvretens BP 225
2021-06-05 12:00 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Stuvsta IF 5 Älvsjö IP 51
2021-06-11 18:00 Sörskogens IF Röd - Ösmo GIF FK svart Sörskogens BP 125
2021-06-12 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Berga IP 126
2021-06-12 12:00 Grödinge SK Vit - IFK Tumba FK Blå Broängsplan 116
2021-06-12 13:00 Stuvsta IF 5 - Skogås-Trångsunds FF Lila Stuvsta IP 2
2021-06-13 10:00 Huddinge IF P12:5-2 - Västerhaninge IF Blå Glömstaskolans BP 15
Augusti
2021-08-27 18:30 Ösmo GIF FK svart - Huddinge IF P12:5-2 Ösmo IP 126
2021-08-28 09:00 Vendelsö IK 4 - Rönninge Salem Fotboll 5 Haningevallen 116
2021-08-28 11:00 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Sörskogens IF Röd Älvsjö IP 51
2021-08-29 10:00 Västerhaninge IF Blå - Grödinge SK Vit Hanvedens IP 216
2021-08-29 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stuvsta IF 5 Brantbrinks IP 225
September
2021-09-03 19:00 Sörskogens IF Röd - Skogås-Trångsunds FF Lila Sörskogens BP 125
2021-09-04 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - IFK Tumba FK Blå Berga IP 126
2021-09-04 12:00 Grödinge SK Vit - Huddinge IF P12:5-2 Broängsplan 116
2021-09-04 12:00 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Ösmo GIF FK svart Älvsjö IP 51
2021-09-04 12:00 Stuvsta IF 5 - Vendelsö IK 4 Stuvsta IP 2
2021-09-10 17:25 Skogås-Trångsunds FF Lila - Älvsjö AIK FF Orange 1 Nytorps Mosse IP 116
2021-09-10 18:30 Ösmo GIF FK svart - Grödinge SK Vit Ösmo IP 126
2021-09-11 11:00 IFK Tumba FK Blå - Stuvsta IF 5 Storvretens BP 225
2021-09-12 10:00 Västerhaninge IF Blå - Rönninge Salem Fotboll 5 Hanvedens IP 216
2021-09-12 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Sörskogens IF Röd Brantbrinks IP 225
2021-09-17 17:25 Skogås-Trångsunds FF Lila - Ösmo GIF FK svart Nytorps Mosse IP 116
2021-09-17 18:00 Sörskogens IF Röd - Vendelsö IK 4 Sörskogens BP 125
2021-09-18 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Huddinge IF P12:5-2 Berga IP 126
2021-09-18 12:00 Stuvsta IF 5 - Västerhaninge IF Blå Stuvsta IP 2
2021-09-18 13:00 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Älvsjö IP 51
2021-09-25 09:00 Vendelsö IK 4 - Älvsjö AIK FF Orange 1 Haningevallen 116
2021-09-25 12:00 Grödinge SK Vit - Rönninge Salem Fotboll 5 Broängsplan 116
2021-09-25 12:00 IFK Tumba FK Blå - Sörskogens IF Röd Storvretens BP 225
2021-09-26 11:00 Huddinge IF P12:5-2 - Stuvsta IF 5 Glömstaskolans BP 15
2021-09-26 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Skogås-Trångsunds FF Lila Brantbrinks IP 225
Oktober
2021-10-01 17:25 Skogås-Trångsunds FF Lila - Vendelsö IK 4 Nytorps Mosse IP 116
2021-10-01 19:00 Sörskogens IF Röd - Västerhaninge IF Blå Sörskogens BP 125
2021-10-02 11:00 Stuvsta IF 5 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 2
2021-10-02 12:00 Älvsjö AIK FF Orange 1 - IFK Tumba FK Blå Älvsjö IP 51
2021-10-03 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Ösmo GIF FK svart Brantbrinks IP 225

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info