Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-42

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Lila 2 Marcus Andersson +46761394751 Svarta/svarta/röda
Huddinge IF P12:7-2 Niklas Agerhem 0734417529 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
Hägersten SK Röd Jonathan Eriksson 0730777184 Gul/Svart/Svart
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Karin Westman Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Fredrik Hibell Röd/Vit/Röd
Segeltorps IF Alexander Pasaportis 0703288700 Blåvitt/blå/Blå
Solberga BK P12 Emanuel Marklund Orange/svart/Svart/Orange
Stuvsta IF 3 Anna Rostock Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 1 Mazen El-Sayeh 0738733333 0738733333 VIT/VIT/VIT
Sörskogens IF Vit Linda Strömqvist Meuzelaar Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Martin Hasselqvist 0707140560 0707140560 Grön/Grön/Grön
Vårby Gårds IF Röd Chrisye Sophian Zain 0707904868 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Blå 2 Sabina Nore 0704487611 vit/marinblå/vita
Örby IS Röd Kristoffer Rönnblom 0725613601 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 19:00 (Inst.) Sörskogens IF Vit - Segeltorps IF Sörskogens BP 125
2021-04-24 10:00 (Inst.) Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF P12:7-2 Sätra BP 21
2021-04-24 11:00 (Inst.) Vårby Gårds IF Röd - Örby IS Röd Vårbyparkens BP 125
2021-04-24 11:00 (Inst.) Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Stuvsta IF 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2021-04-24 11:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Solberga BK P12 Västberga IP 115
2021-04-25 11:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Blå 2 Brantbrinks IP 225
2021-04-25 12:00 (Inst.) Hägersten SK Röd - Enskede IK Lila 2 Hägerstensåsens BP 26
Maj
2021-05-01 11:00 (Inst.) Solberga BK P12 - Sörskogens IF Vit Solberga BP 125
2021-05-01 11:00 (Inst.) Segeltorps IF - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Segeltorps IP 3
2021-05-01 12:00 (Inst.) Enskede IK Lila 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Enskede IP 55
2021-05-01 13:00 (Inst.) Stuvsta IF 3 - Svensk-Palestinska FF 1 Stuvsta IP 2
2021-05-01 14:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Blå 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Älvsjö IP 52
2021-05-02 11:00 (Inst.) Huddinge IF P12:7-2 - Vårby Gårds IF Röd Glömstaskolans BP 15
2021-05-02 11:00 (Inst.) Örby IS Röd - Hägersten SK Röd Örby BP 16
2021-05-07 18:00 Sörskogens IF Vit - Enskede IK Lila 2 Sörskogens BP 125
2021-05-08 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Segeltorps IF Mälarhöjdens Skola BP 15
2021-05-08 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Stuvsta IF 3 Vårbyparkens BP 125
2021-05-08 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Sätra BP 21
2021-05-08 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Hägersten SK Röd Västberga IP 115
2021-05-09 11:00 Huddinge IF P12:7-2 - Örby IS Röd Glömstaskolans BP 15
2021-05-09 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Solberga BK P12 Brantbrinks IP 225
2021-05-22 11:00 Solberga BK P12 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Solberga BP 125
2021-05-22 11:00 Stuvsta IF 3 - Huddinge IF P12:7-2 Stuvsta IP 2
2021-05-22 12:00 Enskede IK Lila 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Enskede IP 55
2021-05-22 12:00 Segeltorps IF - Svensk-Palestinska FF 1 Segeltorps IP 3
2021-05-22 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Vårby Gårds IF Röd Älvsjö IP 52
2021-05-23 10:00 Örby IS Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Örby BP 16
2021-05-23 12:00 Hägersten SK Röd - Sörskogens IF Vit Hägerstensåsens BP 26
2021-05-28 19:00 Sörskogens IF Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Sörskogens BP 125
2021-05-29 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Enskede IK Lila 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2021-05-29 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Segeltorps IF Vårbyparkens BP 126
2021-05-29 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Solberga BK P12 Sätra BP 21
2021-05-29 13:00 Stuvsta IF 3 - Örby IS Röd Stuvsta IP 2
2021-05-30 11:00 Huddinge IF P12:7-2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Glömstaskolans BP 15
2021-05-30 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Hägersten SK Röd Brantbrinks IP 225
Juni
2021-06-05 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Västberga IP 115
2021-06-05 11:00 Solberga BK P12 - Vårby Gårds IF Röd Solberga BP 125
2021-06-05 12:00 Segeltorps IF - Huddinge IF P12:7-2 Segeltorps IP 3
2021-06-05 13:00 Enskede IK Lila 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Enskede IP 55
2021-06-05 15:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Stuvsta IF 3 Älvsjö IP 52
2021-06-06 11:00 Örby IS Röd - Sörskogens IF Vit Örby BP 16
2021-06-06 12:00 Hägersten SK Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Hägerstensåsens BP 26
2021-06-12 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Enskede IK Lila 2 Vårbyparkens BP 126
2021-06-12 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Hägersten SK Röd Sätra BP 21
2021-06-12 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Mälarhöjdens Skola BP 15
2021-06-12 11:00 Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF Stuvsta IP 2
2021-06-12 13:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Örby IS Röd Älvsjö IP 52
2021-06-13 11:00 Huddinge IF P12:7-2 - Solberga BK P12 Glömstaskolans BP 15
2021-06-13 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Sörskogens IF Vit Brantbrinks IP 225
Augusti
2021-08-27 18:00 Sörskogens IF Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Sörskogens BP 125
2021-08-28 10:00 Solberga BK P12 - Stuvsta IF 3 Solberga BP 125
2021-08-28 11:00 Segeltorps IF - Älvsjö AIK FF Blå 2 Segeltorps IP 3
2021-08-28 12:00 Enskede IK Lila 2 - Huddinge IF P12:7-2 Enskede IP 55
2021-08-29 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Svensk-Palestinska FF 1 Västberga IP 115
2021-08-29 11:00 Örby IS Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Örby BP 16
2021-08-29 12:00 Hägersten SK Röd - Vårby Gårds IF Röd Hägerstensåsens BP 26
September
2021-09-04 11:00 Vårby Gårds IF Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Vårbyparkens BP 126
2021-09-04 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Sörskogens IF Vit Sätra BP 21
2021-09-04 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Mälarhöjdens Skola BP 15
2021-09-04 11:00 Segeltorps IF - Örby IS Röd Segeltorps IP 3
2021-09-04 13:00 Stuvsta IF 3 - Enskede IK Lila 2 Stuvsta IP 2
2021-09-04 15:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Solberga BK P12 Älvsjö IP 52
2021-09-05 11:00 Huddinge IF P12:7-2 - Hägersten SK Röd Glömstaskolans BP 15
2021-09-10 19:00 Sörskogens IF Vit - Vårby Gårds IF Röd Sörskogens BP 125
2021-09-11 11:00 Solberga BK P12 - Segeltorps IF Solberga BP 125
2021-09-11 12:00 Enskede IK Lila 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Enskede IP 55
2021-09-12 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Svensk-Palestinska FF 1 Brantbrinks IP 225
2021-09-12 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Huddinge IF P12:7-2 Västberga IP 115
2021-09-12 11:00 Örby IS Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Örby BP 16
2021-09-12 12:00 Hägersten SK Röd - Stuvsta IF 3 Hägerstensåsens BP 26
2021-09-18 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Vårbyparkens BP 126
2021-09-18 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Sätra BP 21
2021-09-18 11:00 Solberga BK P12 - Örby IS Röd Solberga BP 125
2021-09-18 11:00 Segeltorps IF - Enskede IK Lila 2 Segeltorps IP 3
2021-09-18 13:00 Stuvsta IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Stuvsta IP 2
2021-09-18 15:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Hägersten SK Röd Älvsjö IP 52
2021-09-19 11:00 Huddinge IF P12:7-2 - Sörskogens IF Vit Glömstaskolans BP 15
2021-09-24 18:00 Sörskogens IF Vit - Stuvsta IF 3 Sörskogens BP 125
2021-09-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Västberga IP 115
2021-09-25 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Vårby Gårds IF Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
2021-09-25 12:00 Enskede IK Lila 2 - Solberga BK P12 Enskede IP 55
2021-09-26 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Huddinge IF P12:7-2 Brantbrinks IP 225
2021-09-26 10:00 Örby IS Röd - Svensk-Palestinska FF 1 Örby BP 16
2021-09-26 12:00 Hägersten SK Röd - Segeltorps IF Hägerstensåsens BP 26
Oktober
2021-10-02 11:00 Vårby Gårds IF Röd - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbyparkens BP 126
2021-10-02 11:00 Solberga BK P12 - Hägersten SK Röd Solberga BP 125
2021-10-02 12:00 Segeltorps IF - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Segeltorps IP 3
2021-10-02 12:00 Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stuvsta IP 2
2021-10-02 13:00 Enskede IK Lila 2 - Örby IS Röd Enskede IP 55
2021-10-02 15:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Sörskogens IF Vit Älvsjö IP 52
2021-10-03 10:00 Huddinge IF P12:7-2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Glömstaskolans BP 15

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info