Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-26

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Grön Helena Löfgren 0735361265 Grön//Svart//Svart/
Hammarby IF FF 6 grön Fredrik Sellén 0724024433 0724024433 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF P11:1-2 Neramseen Khamou 0706329774 Gul med svarta detaljer/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 Mats Jutterström 0706625237 Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF Gul Tobias Tegnestrand 0706173391 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Thomas Åke Ahl 0704404493 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF Vit Jakob Sillén 0708278652 Blåvitt/Blå/Blå
Stureby SK 1 Kent Henrik Palo Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 4 Kristin Rosén 0736259260 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Henrik Sundesten Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Yones Strand 0739898867 Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Turkos 2 Sara Nylund vit/marinblå/vita
Örby IS Blå Cristian Yevenes Duenas 0704928927 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:45 (Inst.) Sörskogens IF 2 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Sörskogens BP 11
2021-04-24 09:00 (Inst.) Rågsveds IF Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 Hagsätra IP 12
2021-04-24 09:30 (Inst.) Grödinge SK Grön - Örby IS Blå Broängsplan 12
2021-04-24 10:15 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Brantbrinks IP 21
2021-04-24 10:15 (Inst.) Hammarby IF FF 6 grön - Huddinge IF P11:1-2 Kärrtorps IP 31
2021-04-24 12:15 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Stureby SK 1 Västberga IP 12
2021-04-25 13:45 (Inst.) Segeltorps IF Vit - Stuvsta IF 4 Segeltorps IP 2
2021-04-30 18:45 (Inst.) Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF Gul Stuvsta IP 12
Maj
2021-05-01 11:30 (Inst.) Stureby SK 1 - Segeltorps IF Vit Stureby Skola BP 11
2021-05-01 15:00 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 2 - Grödinge SK Grön Prästboda BP 115
2021-05-02 12:45 (Inst.) Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Hammarby IF FF 6 grön Älvsjö IP 5
2021-05-02 14:00 (Inst.) Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - Sörskogens IF 2 Bredängs BP 12
2021-05-02 14:45 (Inst.) Örby IS Blå - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Örby BP 1
2021-05-02 15:00 (Inst.) Huddinge IF P11:1-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinksskolans IP 1
2021-05-07 17:30 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 4 Sörskogens BP 11
2021-05-08 09:30 Grödinge SK Grön - Huddinge IF P11:1-2 Broängsplan 12
2021-05-08 10:15 Hammarby IF FF 6 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 Kärrtorps IP 31
2021-05-08 12:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Västberga IP 12
2021-05-08 12:45 Rågsveds IF Gul - Segeltorps IF Vit Hagsätra IP 12
2021-05-09 14:45 Örby IS Blå - Stureby SK 1 Örby BP 1
2021-05-09 17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Brantbrinks IP 21
2021-05-21 17:30 Stuvsta IF 4 - Hammarby IF FF 6 grön Stuvsta IP 12
2021-05-22 11:30 Stureby SK 1 - Rågsveds IF Gul Stureby Skola BP 11
2021-05-22 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Örby IS Blå Prästboda BP 115
2021-05-23 11:15 Segeltorps IF Vit - Sörskogens IF 2 Segeltorps IP 2
2021-05-23 11:30 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Grödinge SK Grön Älvsjö IP 5
2021-05-23 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Bredängs BP 12
2021-05-23 16:15 Huddinge IF P11:1-2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-05-29 09:30 Grödinge SK Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 Broängsplan 12
2021-05-29 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stureby SK 1 Prästboda BP 115
2021-05-29 17:45 Hammarby IF FF 6 grön - Segeltorps IF Vit Kärrtorps IP 31
2021-05-30 09:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Västberga IP 12
2021-05-30 13:30 Örby IS Blå - Huddinge IF P11:1-2 Örby BP 1
2021-05-30 13:45 Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF Gul Sörskogens BP 11
2021-05-30 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 4 Brantbrinks IP 21
Juni
2021-06-04 17:30 Stuvsta IF 4 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 12
2021-06-05 09:00 Rågsveds IF Gul - Hammarby IF FF 6 grön Hagsätra IP 12
2021-06-05 12:45 Stureby SK 1 - Sörskogens IF 2 Stureby Skola BP 11
2021-06-06 11:15 Segeltorps IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Segeltorps IP 2
2021-06-06 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Bredängs BP 12
2021-06-06 14:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Örby IS Blå Älvsjö IP 5
2021-06-06 16:15 Huddinge IF P11:1-2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-06-12 09:00 Hammarby IF FF 6 grön - Sörskogens IF 2 Kärrtorps IP 31
2021-06-12 09:30 Grödinge SK Grön - Segeltorps IF Vit Broängsplan 12
2021-06-12 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Prästboda BP 115
2021-06-13 09:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Stuvsta IF 4 Västberga IP 11
2021-06-13 13:30 Örby IS Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 Örby BP 1
2021-06-13 13:45 Huddinge IF P11:1-2 - Stureby SK 1 Källbrinksskolans IP 1
2021-06-13 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rågsveds IF Gul Brantbrinks IP 21
Augusti
2021-08-27 17:30 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 11
2021-08-27 17:30 Stuvsta IF 4 - Örby IS Blå Stuvsta IP 12
2021-08-28 12:45 Rågsveds IF Gul - Grödinge SK Grön Hagsätra IP 12
2021-08-28 12:45 Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 6 grön Stureby Skola BP 11
2021-08-29 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Bredängs BP 12
2021-08-29 11:30 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Huddinge IF P11:1-2 Älvsjö IP 5
2021-08-29 12:30 Segeltorps IF Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Segeltorps IP 2
September
2021-09-04 10:45 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 2 Broängsplan 12
2021-09-04 14:00 Örby IS Blå - Segeltorps IF Vit Örby BP 1
2021-09-04 15:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 4 Prästboda BP 115
2021-09-05 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hammarby IF FF 6 grön Brantbrinks IP 21
2021-09-05 12:45 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Rågsveds IF Gul Västberga IP 12
2021-09-05 14:00 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Stureby SK 1 Älvsjö IP 5
2021-09-05 15:00 Huddinge IF P11:1-2 - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-10 17:30 Sörskogens IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Sörskogens BP 11
2021-09-11 09:00 Hammarby IF FF 6 grön - Grödinge SK Grön Kärrtorps IP 31
2021-09-11 09:00 Stureby SK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stureby Skola BP 11
2021-09-11 12:45 Rågsveds IF Gul - Örby IS Blå Hagsätra IP 12
2021-09-12 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Bredängs BP 12
2021-09-12 12:30 Segeltorps IF Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 2
2021-09-12 14:30 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF P11:1-2 Stuvsta IP 12
2021-09-18 10:45 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Broängsplan 12
2021-09-18 15:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Rågsveds IF Gul Prästboda BP 115
2021-09-19 12:45 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Hammarby IF FF 6 grön Västberga IP 12
2021-09-19 12:45 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 5
2021-09-19 13:45 Huddinge IF P11:1-2 - Segeltorps IF Vit Källbrinksskolans IP 1
2021-09-19 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - Stureby SK 1 Bredängs BP 12
2021-09-19 14:45 Örby IS Blå - Sörskogens IF 2 Örby BP 1
2021-09-24 17:30 Stuvsta IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 Stuvsta IP 12
2021-09-24 18:45 Sörskogens IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Sörskogens BP 11
2021-09-25 09:00 Hammarby IF FF 6 grön - Örby IS Blå Kärrtorps IP 31
2021-09-25 12:45 Rågsveds IF Gul - Huddinge IF P11:1-2 Hagsätra IP 12
2021-09-25 14:00 Stureby SK 1 - Grödinge SK Grön Stureby Skola BP 11
2021-09-26 13:45 Segeltorps IF Vit - Älvsjö AIK FF Turkos 2 Segeltorps IP 2
2021-09-26 17:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Brantbrinks IP 21
Oktober
2021-10-02 13:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Hammarby IF FF 6 grön Prästboda BP 115
2021-10-03 09:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Grödinge SK Grön Västberga IP 12
2021-10-03 11:30 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Rågsveds IF Gul Älvsjö IP 5
2021-10-03 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - Segeltorps IF Vit Bredängs BP 12
2021-10-03 14:30 Stuvsta IF 4 - Stureby SK 1 Stuvsta IP 12
2021-10-03 14:45 Örby IS Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Örby BP 1
2021-10-03 15:00 Huddinge IF P11:1-2 - Sörskogens IF 2 Källbrinksskolans IP 1

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info