Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Marin 1 Anders Corlin Svarta/svarta/röda
IFK Stockholm FK 4 Carlos Cardozo Perez 0762682349 Röd/Vit/Vit
Nackdala AIS 1 Joakim Andersson 0722414037 Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 5 Kaj Hanson 0706489180 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF Marinblå Ivan Sofijanovic 0704978731 Blåvitt/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Vit Sandra Jardeby 0725511716 Röd/Blå/Blå
Stureby SK 2 Hans Lindström Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 3 Oskar Olai Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 1 Henrik Sundesten Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Yones Strand 0739898867 Grön/Grön/Grön
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Lila 1 Henrik Jonsson vit/marinblå/vita
Örby IS Gul Cristian Yevenes Duenas 0704928927 Röd/Blå/Blå/Röd
Ösmo GIF FK svart Mattias Ekring Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:00 (Inst.) Skogås-Trångsunds FF Vit - Sörskogens IF 1 Nytorps Mosse IP 127
2021-04-24 09:00 (Inst.) Älvsjö AIK FF Lila 1 - Stuvsta IF 3 Älvsjö IP 4
2021-04-24 11:30 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Ösmo GIF FK svart Brantbrinks IP 22
2021-04-24 12:45 (Inst.) IFK Stockholm FK 4 - Enskede IK Marin 1 Vårbergs IP 22
2021-04-24 13:45 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 5 - Stureby SK 2 Prästboda BP 115
2021-04-24 14:00 (Inst.) Örby IS Gul - Nackdala AIS 1 Örby BP 1
2021-04-25 16:00 (Inst.) Årsta FF 3 - Segeltorps IF Marinblå Årstagårdens BP 115
2021-04-30 17:30 (Inst.) Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF Lila 1 Sörskogens BP 11
2021-04-30 17:30 (Inst.) Stuvsta IF 3 - Örby IS Gul Stuvsta IP 12
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) Ösmo GIF FK svart - Rönninge Salem Fotboll 5 Ösmo IP 11
2021-05-01 12:45 (Inst.) Stureby SK 2 - IFK Stockholm FK 4 Stureby Skola BP 11
2021-05-01 14:00 (Inst.) Nackdala AIS 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Tuna BP 1
2021-05-02 11:30 (Inst.) Enskede IK Marin 1 - Årsta FF 3 Enskede IP 4
2021-05-02 13:45 (Inst.) Segeltorps IF Marinblå - Skogås-Trångsunds FF Vit Segeltorps IP 2
2021-05-07 18:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Enskede IK Marin 1 Nytorps Mosse IP 127
2021-05-08 09:00 Älvsjö AIK FF Lila 1 - Segeltorps IF Marinblå Älvsjö IP 4
2021-05-08 09:00 IFK Stockholm FK 4 - Ösmo GIF FK svart Vårbergs IP 22
2021-05-08 13:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Prästboda BP 115
2021-05-08 14:00 Örby IS Gul - Sörskogens IF 1 Örby BP 1
2021-05-09 15:00 Stuvsta IF 3 - Nackdala AIS 1 Glömstaskolans BP
2021-05-09 16:00 Årsta FF 3 - Stureby SK 2 Årstagårdens BP 115
2021-05-21 18:45 Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 3 Sörskogens BP 11
2021-05-22 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - IFK Stockholm FK 4 Brantbrinks IP 22
2021-05-22 09:00 Ösmo GIF FK svart - Årsta FF 3 Ösmo IP 11
2021-05-22 11:00 Nackdala AIS 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Tuna BP 1
2021-05-22 12:45 Stureby SK 2 - Skogås-Trångsunds FF Vit Stureby Skola BP 11
2021-05-22 17:45 Enskede IK Marin 1 - Älvsjö AIK FF Lila 1 Enskede IP 4
2021-05-23 12:30 Segeltorps IF Marinblå - Örby IS Gul Segeltorps IP 2
2021-05-28 17:30 Älvsjö AIK FF Lila 1 - Stureby SK 2 Älvsjö IP 4
2021-05-28 17:30 Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF Marinblå Stuvsta IP 12
2021-05-28 18:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Ösmo GIF FK svart Nytorps Mosse IP 127
2021-05-28 18:45 Sörskogens IF 1 - Nackdala AIS 1 Sörskogens BP 11
2021-05-30 11:15 IFK Stockholm FK 4 - Rönninge Salem Fotboll 5 Vårbergs IP 22
2021-05-30 14:45 Örby IS Gul - Enskede IK Marin 1 Örby BP 1
2021-05-30 16:00 Årsta FF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Årstagårdens BP 115
Juni
2021-06-04 17:30 Enskede IK Marin 1 - Stuvsta IF 3 Enskede IP 4
2021-06-05 09:00 Ösmo GIF FK svart - Älvsjö AIK FF Lila 1 Ösmo IP 11
2021-06-05 09:00 Stureby SK 2 - Örby IS Gul Stureby Skola BP 11
2021-06-05 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Skogås-Trångsunds FF Vit Brantbrinks IP 21
2021-06-05 14:00 Nackdala AIS 1 - IFK Stockholm FK 4 Tuna BP 1
2021-06-05 15:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Årsta FF 3 Prästboda BP 115
2021-06-06 12:30 Segeltorps IF Marinblå - Sörskogens IF 1 Segeltorps IP 2
2021-06-11 17:30 Sörskogens IF 1 - Enskede IK Marin 1 Sörskogens BP 11
2021-06-11 18:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Rönninge Salem Fotboll 5 Nytorps Mosse IP 127
2021-06-13 12:30 Segeltorps IF Marinblå - Nackdala AIS 1 Segeltorps IP 2
2021-06-13 14:30 Stuvsta IF 3 - Stureby SK 2 Stuvsta IP 12
2021-06-13 14:45 Örby IS Gul - Ösmo GIF FK svart Örby BP 1
2021-06-13 16:00 Årsta FF 3 - IFK Stockholm FK 4 Årstagårdens BP 115
2021-06-13 18:15 Älvsjö AIK FF Lila 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Älvsjö IP 4
Augusti
2021-08-28 09:00 IFK Stockholm FK 4 - Skogås-Trångsunds FF Vit Vårbergs IP 22
2021-08-28 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Örby IS Gul Brantbrinks IP 22
2021-08-28 09:00 Ösmo GIF FK svart - Stuvsta IF 3 Ösmo IP 11
2021-08-28 09:00 Stureby SK 2 - Sörskogens IF 1 Stureby Skola BP 11
2021-08-28 13:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Älvsjö AIK FF Lila 1 Prästboda BP 115
2021-08-28 14:00 Nackdala AIS 1 - Årsta FF 3 Tuna BP 1
2021-08-29 09:00 Enskede IK Marin 1 - Segeltorps IF Marinblå Enskede IP 4
September
2021-09-03 18:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Årsta FF 3 Nytorps Mosse IP 127
2021-09-03 18:45 Sörskogens IF 1 - Ösmo GIF FK svart Sörskogens BP 11
2021-09-04 10:15 Enskede IK Marin 1 - Nackdala AIS 1 Enskede IP 4
2021-09-05 11:00 Örby IS Gul - Rönninge Salem Fotboll 5 Örby BP 1
2021-09-05 11:15 Segeltorps IF Marinblå - Stureby SK 2 Segeltorps IP 2
2021-09-05 14:30 Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Stuvsta IP 11
2021-09-05 18:15 Älvsjö AIK FF Lila 1 - IFK Stockholm FK 4 Älvsjö IP 4
2021-09-11 09:00 IFK Stockholm FK 4 - Örby IS Gul Vårbergs IP 22
2021-09-11 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Sörskogens IF 1 Brantbrinks IP 22
2021-09-11 09:00 Ösmo GIF FK svart - Segeltorps IF Marinblå Ösmo IP 11
2021-09-11 13:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Stuvsta IF 3 Prästboda BP 115
2021-09-11 14:00 Nackdala AIS 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Tuna BP 1
2021-09-12 13:30 Stureby SK 2 - Enskede IK Marin 1 Stureby Skola BP 11
2021-09-12 16:00 Årsta FF 3 - Älvsjö AIK FF Lila 1 Årstagårdens BP 115
2021-09-17 17:30 Älvsjö AIK FF Lila 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Älvsjö IP 4
2021-09-17 18:45 Sörskogens IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Sörskogens BP 11
2021-09-18 09:00 Enskede IK Marin 1 - Ösmo GIF FK svart Enskede IP 4
2021-09-18 12:45 Stureby SK 2 - Nackdala AIS 1 Stureby Skola BP 11
2021-09-18 14:00 Örby IS Gul - Årsta FF 3 Örby BP 1
2021-09-19 12:30 Segeltorps IF Marinblå - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Segeltorps IP 2
2021-09-19 14:30 Stuvsta IF 3 - IFK Stockholm FK 4 Stuvsta IP 11
2021-09-24 18:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Örby IS Gul Nytorps Mosse IP 127
2021-09-25 09:00 IFK Stockholm FK 4 - Sörskogens IF 1 Vårbergs IP 22
2021-09-25 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Enskede IK Marin 1 Brantbrinks IP 22
2021-09-25 09:00 Ösmo GIF FK svart - Stureby SK 2 Ösmo IP 11
2021-09-25 13:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Segeltorps IF Marinblå Prästboda BP 115
2021-09-25 14:00 Nackdala AIS 1 - Älvsjö AIK FF Lila 1 Tuna BP 1
2021-09-26 16:00 Årsta FF 3 - Stuvsta IF 3 Årstagårdens BP 115
Oktober
2021-10-01 17:30 Sörskogens IF 1 - Årsta FF 3 Sörskogens BP 11
2021-10-02 09:00 Ösmo GIF FK svart - Nackdala AIS 1 Ösmo IP 11
2021-10-02 09:15 Enskede IK Marin 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Enskede IP 21
2021-10-02 12:45 Stureby SK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Stureby Skola BP 11
2021-10-02 14:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Lila 1 Örby BP 1
2021-10-02 14:45 Stuvsta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Vit Glömstaskolans BP
2021-10-03 12:30 Segeltorps IF Marinblå - IFK Stockholm FK 4 Segeltorps IP 2

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info