Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Vantör P2010 Henok Welday-Tesfay Svart/Svart/Svart
Hammarby IF FF 23 grön Leonard Liu 0703500018 0703500018 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 5 vit Pernilla Kapell 0723006454 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF P10:4-2 Stefan Lindblom 0703165966 Gul med svarta detaljer/Svart/Gul
Hägersten SK Svart Eric Entrena 0707589296 Gul/Svart/Gul
Konyaspor Kultur och IF Grön William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF 3 Mustafa Ali Amen Al-Bahash Gul/Grön/Gul
Segeltorps IF Marinblå Andreas Sjölander 0727186725 Blåvitt/Blå/Blå
Svensk-Palestinska FF 1 Barham Jafar VIT/VIT/VIT
Sörskogens IF 4 Kai Van Ingen Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stefan Jigell Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 11:30 (Inst.) Rågsveds IF 3 - Hammarby IF FF 5 vit Hagsätra IP 12
2021-04-24 12:15 (Inst.) Sörskogens IF 4 - Konyaspor Kultur och IF Grön Sörskogens BP 11
2021-04-24 14:00 (Inst.) Hägersten SK Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Hägerstensåsens BP 2
2021-04-25 11:15 (Inst.) Huddinge IF P10:4-2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Källbrinksskolans IP 1
2021-04-25 17:45 (Inst.) Hammarby IF FF 23 grön - Svensk-Palestinska FF 1 Kärrtorps IP 31
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Rågsveds IF 3 Bredängs BP 11
2021-05-01 11:30 (Inst.) Svensk-Palestinska FF 1 - Hägersten SK Svart Sätra BP 11
2021-05-01 16:15 (Inst.) Segeltorps IF Marinblå - FC Vantör P2010 Segeltorps IP 2
2021-05-02 09:00 (Inst.) Hammarby IF FF 5 vit - Sörskogens IF 4 Kärrtorps IP 32
2021-05-02 10:00 (Inst.) Konyaspor Kultur och IF Grön - Hammarby IF FF 23 grön Alby BP 11
2021-05-08 11:30 Rågsveds IF 3 - Huddinge IF P10:4-2 Hagsätra IP 12
2021-05-08 13:30 Sörskogens IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Sörskogens BP 11
2021-05-08 15:15 Hägersten SK Svart - Konyaspor Kultur och IF Grön Hägerstensåsens BP 2
2021-05-09 11:15 FC Vantör P2010 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Rågsveds BP 1
2021-05-09 17:45 Hammarby IF FF 23 grön - Hammarby IF FF 5 vit Kärrtorps IP 31
2021-05-22 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 23 grön Bredängs BP 11
2021-05-22 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - FC Vantör P2010 Sätra BP 11
2021-05-23 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Hägersten SK Svart Kärrtorps IP 32
2021-05-23 11:15 Huddinge IF P10:4-2 - Sörskogens IF 4 Källbrinksskolans IP 1
2021-05-23 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Segeltorps IF Marinblå Brantbrinks IP 21
2021-05-29 12:15 Sörskogens IF 4 - Rågsveds IF 3 Sörskogens BP 11
2021-05-29 15:00 Segeltorps IF Marinblå - Svensk-Palestinska FF 1 Segeltorps IP 2
2021-05-29 15:15 Hägersten SK Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Hägerstensåsens BP 2
2021-05-30 11:15 FC Vantör P2010 - Konyaspor Kultur och IF Grön Rågsveds BP 1
2021-05-30 14:00 Hammarby IF FF 23 grön - Huddinge IF P10:4-2 Kärrtorps IP 31
Juni
2021-06-05 11:30 Rågsveds IF 3 - Hammarby IF FF 23 grön Hagsätra IP 12
2021-06-05 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sätra BP 11
2021-06-06 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - FC Vantör P2010 Kärrtorps IP 32
2021-06-06 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Segeltorps IF Marinblå Alby BP 11
2021-06-06 11:15 Huddinge IF P10:4-2 - Hägersten SK Svart Källbrinksskolans IP 1
2021-06-12 13:45 Segeltorps IF Marinblå - Hammarby IF FF 5 vit Segeltorps IP 2
2021-06-12 15:15 Hägersten SK Svart - Rågsveds IF 3 Hägerstensåsens BP 2
2021-06-13 11:15 FC Vantör P2010 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Rågsveds BP 1
2021-06-13 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Konyaspor Kultur och IF Grön Brantbrinks IP 21
2021-06-13 16:30 Hammarby IF FF 23 grön - Sörskogens IF 4 Kärrtorps IP 31
Augusti
2021-08-28 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Kärrtorps IP 32
2021-08-28 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Segeltorps IF Marinblå Bredängs BP 11
2021-08-28 12:15 Sörskogens IF 4 - Hägersten SK Svart Sörskogens BP 11
2021-08-28 15:00 Huddinge IF P10:4-2 - FC Vantör P2010 Källbrinksskolans IP 1
2021-08-29 09:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Svensk-Palestinska FF 1 Alby BP 11
September
2021-09-04 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Hammarby IF FF 5 vit Sätra BP 11
2021-09-04 12:30 Segeltorps IF Marinblå - Huddinge IF P10:4-2 Segeltorps IP 2
2021-09-04 15:15 Hägersten SK Svart - Hammarby IF FF 23 grön Hägerstensåsens BP 2
2021-09-05 11:15 FC Vantör P2010 - Rågsveds IF 3 Rågsveds BP 1
2021-09-05 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Brantbrinks IP 21
2021-09-11 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Konyaspor Kultur och IF Grön Kärrtorps IP 32
2021-09-11 11:30 Rågsveds IF 3 - Segeltorps IF Marinblå Hagsätra IP 12
2021-09-11 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Bredängs BP 11
2021-09-11 12:15 Sörskogens IF 4 - FC Vantör P2010 Sörskogens BP 11
2021-09-12 10:00 Huddinge IF P10:4-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Källbrinksskolans IP 1
2021-09-18 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF P10:4-2 Sätra BP 11
2021-09-18 13:45 Segeltorps IF Marinblå - Sörskogens IF 4 Segeltorps IP 2
2021-09-19 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rågsveds IF 3 Brantbrinks IP 21
2021-09-19 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Alby BP 11
2021-09-19 11:15 FC Vantör P2010 - Hammarby IF FF 23 grön Rågsveds BP 1
2021-09-25 11:00 Sörskogens IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 11
2021-09-25 11:30 Hägersten SK Svart - FC Vantör P2010 Hägerstensåsens BP 2
2021-09-25 11:30 Rågsveds IF 3 - Svensk-Palestinska FF 1 Hagsätra IP 12
2021-09-25 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 5 vit Bredängs BP 11
2021-09-25 14:00 Hammarby IF FF 23 grön - Segeltorps IF Marinblå Kärrtorps IP 31
2021-09-26 11:15 Huddinge IF P10:4-2 - Konyaspor Kultur och IF Grön Källbrinksskolans IP 1
Oktober
2021-10-02 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Sörskogens IF 4 Sätra BP 11
2021-10-02 15:00 Segeltorps IF Marinblå - Hägersten SK Svart Segeltorps IP 2
2021-10-03 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Huddinge IF P10:4-2 Kärrtorps IP 32
2021-10-03 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hammarby IF FF 23 grön Brantbrinks IP 21
2021-10-03 10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Rågsveds IF 3 Alby BP 11

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info