Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-27

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Grön 2 Lena Olsson Svarta/svarta/röda
FC Vantör P10 Henok Welday-Tesfay Svart/Svart/Svart
Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Tobias Hildeland 0859082537 0704076010 Blå/blå/blå
Hammarby IF FF 23 vit Leonard Liu 0703500018 0703500018 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF P10:2-1 Björn Särnbrink 0707146733 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
Segeltorps IF Vit Andreas Sjölander 0727186725 Blåvitt/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Svart Peter Granberg Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 6 Daniel Welander 0707863636 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 3 Kai Van Ingen Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stefan Jigell Grön/Grön/Grön
Vendelsö IK 2 David Bollhem 0730717894 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Vit Petra Borssén 0739871185 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 12:45 (Inst.) Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Hammarby IF FF 23 vit Bäckahagens BP 1
2021-04-25 10:00 (Inst.) Västerhaninge IF Vit - Vendelsö IK 2 Hanvedens IP 226
2021-04-25 11:15 (Inst.) FC Vantör P10 - Sörskogens IF 3 Rågsveds BP 1
2021-04-25 12:30 (Inst.) Huddinge IF P10:2-1 - Stuvsta IF 6 Källbrinksskolans IP 1
2021-04-25 15:15 (Inst.) Enskede IK Grön 2 - Segeltorps IF Vit Enskede IP 4
2021-04-30 18:00 (Inst.) Segeltorps IF Vit - Skogås-Trångsunds FF Svart Segeltorps IP 2
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) Stuvsta IF 6 - Enskede IK Grön 2 Stuvsta IP 12
2021-05-01 10:00 (Inst.) Vendelsö IK 2 - Huddinge IF P10:2-1 Vendelsömalmsskolan 12
2021-05-01 14:45 (Inst.) Sörskogens IF 3 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Sörskogens BP 11
2021-05-01 15:15 (Inst.) Hammarby IF FF 23 vit - Västerhaninge IF Vit Kärrtorps IP 31
2021-05-02 14:15 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - FC Vantör P10 Brantbrinks IP 22
2021-05-08 08:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Stuvsta IF 6 Nytorps Mosse IP 126
2021-05-08 11:00 Västerhaninge IF Vit - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Hanvedens IP 226
2021-05-09 11:15 Huddinge IF P10:2-1 - Hammarby IF FF 23 vit Källbrinksskolans IP 1
2021-05-09 17:45 Enskede IK Grön 2 - Vendelsö IK 2 Enskede IP 4
2021-05-09 18:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Sörskogens IF 3 Brantbrinks IP 22
2021-05-21 18:00 Segeltorps IF Vit - FC Vantör P10 Segeltorps IP 2
2021-05-22 11:30 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Huddinge IF P10:2-1 Bäckahagens BP 1
2021-05-22 13:30 Sörskogens IF 3 - Västerhaninge IF Vit Sörskogens BP 11
2021-05-22 13:45 Vendelsö IK 2 - Skogås-Trångsunds FF Svart Vendelsömalmsskolan 11
2021-05-22 15:15 Hammarby IF FF 23 vit - Enskede IK Grön 2 Kärrtorps IP 31
2021-05-29 08:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Hammarby IF FF 23 vit Nytorps Mosse IP 126
2021-05-30 10:00 FC Vantör P10 - Stuvsta IF 6 Rågsveds BP 1
2021-05-30 11:15 Huddinge IF P10:2-1 - Västerhaninge IF Vit Källbrinksskolans IP 1
2021-05-30 14:00 Enskede IK Grön 2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Enskede IP 4
2021-05-30 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Segeltorps IF Vit Brantbrinks IP 22
Juni
2021-06-05 09:00 Stuvsta IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stuvsta IP 12
2021-06-05 12:30 Vendelsö IK 2 - FC Vantör P10 Vendelsömalmsskolan 12
2021-06-05 12:45 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Svart Bäckahagens BP 1
2021-06-05 13:30 Sörskogens IF 3 - Huddinge IF P10:2-1 Sörskogens BP 11
2021-06-06 10:00 Västerhaninge IF Vit - Enskede IK Grön 2 Hanvedens IP 226
2021-06-12 08:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Västerhaninge IF Vit Nytorps Mosse IP 126
2021-06-12 16:15 Segeltorps IF Vit - Sörskogens IF 3 Segeltorps IP 2
2021-06-13 10:00 FC Vantör P10 - Hammarby IF FF 23 vit Rågsveds BP 1
2021-06-13 15:15 Enskede IK Grön 2 - Huddinge IF P10:2-1 Enskede IP 4
2021-06-13 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Vendelsö IK 2 Brantbrinks IP 22
Augusti
2021-08-28 10:15 Stuvsta IF 6 - Segeltorps IF Vit Stuvsta IP 12
2021-08-28 12:45 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - FC Vantör P10 Bäckahagens BP 1
2021-08-28 13:30 Sörskogens IF 3 - Enskede IK Grön 2 Sörskogens BP 11
2021-08-28 15:15 Hammarby IF FF 23 vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Kärrtorps IP 31
2021-08-29 11:15 Huddinge IF P10:2-1 - Skogås-Trångsunds FF Svart Källbrinksskolans IP 1
September
2021-09-04 08:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Enskede IK Grön 2 Nytorps Mosse IP 126
2021-09-04 09:00 Stuvsta IF 6 - Sörskogens IF 3 Stuvsta IP 12
2021-09-04 16:15 Segeltorps IF Vit - Vendelsö IK 2 Segeltorps IP 2
2021-09-05 10:00 FC Vantör P10 - Västerhaninge IF Vit Rågsveds BP 1
2021-09-05 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Brantbrinks IP 22
2021-09-11 13:30 Sörskogens IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Svart Sörskogens BP 11
2021-09-11 13:45 Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 6 Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-11 16:30 Hammarby IF FF 23 vit - Segeltorps IF Vit Kärrtorps IP 31
2021-09-12 10:00 Västerhaninge IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Hanvedens IP 226
2021-09-12 12:30 Huddinge IF P10:2-1 - FC Vantör P10 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-17 18:00 Segeltorps IF Vit - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Segeltorps IP 2
2021-09-18 09:00 Stuvsta IF 6 - Hammarby IF FF 23 vit Stuvsta IP 12
2021-09-18 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Huddinge IF P10:2-1 Brantbrinks IP 22
2021-09-18 12:30 Vendelsö IK 2 - Sörskogens IF 3 Vendelsömalmsskolan 11
2021-09-19 10:00 FC Vantör P10 - Enskede IK Grön 2 Rågsveds BP 1
2021-09-25 08:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - FC Vantör P10 Nytorps Mosse IP 126
2021-09-25 12:45 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Stuvsta IF 6 Bäckahagens BP 1
2021-09-25 16:30 Enskede IK Grön 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Enskede IP 4
2021-09-25 16:30 Hammarby IF FF 23 vit - Vendelsö IK 2 Kärrtorps IP 31
2021-09-26 10:00 Västerhaninge IF Vit - Segeltorps IF Vit Hanvedens IP 226
Oktober
2021-10-02 09:00 Stuvsta IF 6 - Västerhaninge IF Vit Stuvsta IP 12
2021-10-02 12:30 Vendelsö IK 2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Vendelsömalmsskolan 11
2021-10-02 12:45 Hammarby IF FF 23 vit - Sörskogens IF 3 Kärrtorps IP 31
2021-10-02 16:15 Segeltorps IF Vit - Huddinge IF P10:2-1 Segeltorps IP 2
2021-10-03 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Skogås-Trångsunds FF Svart Brantbrinks IP 22

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info