Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-28

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Botkyrka Academy FC U Botkyrka Academy FC (Föreningen) Svart, Svart, Svart
Enskede IK Röd 1 Peter Lantz 086054290 0707422103 Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Vit Kristian Kreivi 0709951233 Grön//Svart//Svart/
Hammarby IF FF 22 vit Amira Elkady Vit/Grön/Vit
Huddinge IF P10:4-3 Stefan Lindblom 0703165966 Gul med svarta detaljer/Svart/Gul
Rågsveds IF 4 Mustafa Ali Amen Al-Bahash Gul/Grön/Gul
Segeltorps IF Röd Andreas Sjölander 0727186725 Blåvitt/Blå/Blå
Stureby SK Blå Andreas Broström Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 5 Paloma Fuentes Leiva 0707107816 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Kai Van Ingen Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stefan Jigell Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Röd 1 Sophia Khayati +46768501211 vit/marinblå/vita
Örby IS 22 Oskar Kalmaru 0736330749 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Örby IS 22 - Segeltorps IF Röd Örby BP 1
2021-04-24 10:15 (Inst.) Rågsveds IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Hagsätra IP 12
2021-04-24 11:30 (Inst.) Stureby SK Blå - Botkyrka Academy FC U Stureby Skola BP 11
2021-04-24 13:30 (Inst.) Sörskogens IF 2 - Enskede IK Röd 1 Sörskogens BP 11
2021-04-24 14:30 (Inst.) Grödinge SK Vit - Hammarby IF FF 22 vit Broängsplan 12
2021-04-24 16:30 (Inst.) Älvsjö AIK FF Röd 1 - Huddinge IF P10:4-3 Älvsjö IP 4
Maj
2021-05-01 12:30 (Inst.) Botkyrka Academy FC U - Rågsveds IF 4 Tuna BP 1
2021-05-01 12:45 (Inst.) Hammarby IF FF 22 vit - Sörskogens IF 2 Kärrtorps IP 31
2021-05-02 10:00 (Inst.) Segeltorps IF Röd - Älvsjö AIK FF Röd 1 Segeltorps IP 2
2021-05-02 10:00 (Inst.) Huddinge IF P10:4-3 - Stureby SK Blå Källbrinksskolans IP 1
2021-05-02 15:15 (Inst.) Enskede IK Röd 1 - Stuvsta IF 5 Enskede IP 4
2021-05-02 15:30 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Grödinge SK Vit Brantbrinks IP 22
2021-05-08 09:00 Stuvsta IF 5 - Hammarby IF FF 22 vit Stuvsta IP 12
2021-05-08 11:30 Stureby SK Blå - Segeltorps IF Röd Stureby Skola BP 11
2021-05-08 14:30 Grödinge SK Vit - Rågsveds IF 4 Broängsplan 12
2021-05-08 14:45 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 11
2021-05-09 12:30 Huddinge IF P10:4-3 - Botkyrka Academy FC U Källbrinksskolans IP 1
2021-05-09 13:30 Örby IS 22 - Enskede IK Röd 1 Örby BP 1
2021-05-21 19:15 Segeltorps IF Röd - Huddinge IF P10:4-3 Segeltorps IP 2
2021-05-22 10:15 Rågsveds IF 4 - Sörskogens IF 2 Hagsätra IP 12
2021-05-22 12:30 Botkyrka Academy FC U - Grödinge SK Vit Tuna BP 1
2021-05-22 12:45 Hammarby IF FF 22 vit - Örby IS 22 Kärrtorps IP 31
2021-05-22 16:30 Enskede IK Röd 1 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Enskede IP 4
2021-05-23 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 5 Brantbrinks IP 22
2021-05-29 09:00 Örby IS 22 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Örby BP 1
2021-05-29 09:00 Stuvsta IF 5 - Rågsveds IF 4 Stuvsta IP 12
2021-05-29 10:15 Stureby SK Blå - Enskede IK Röd 1 Stureby Skola BP 11
2021-05-29 13:30 Sörskogens IF 2 - Grödinge SK Vit Sörskogens BP 11
2021-05-29 15:15 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Hammarby IF FF 22 vit Älvsjö IP 4
2021-05-29 16:15 Segeltorps IF Röd - Botkyrka Academy FC U Segeltorps IP 2
Juni
2021-06-05 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Röd 1 Brantbrinks IP 22
2021-06-05 10:15 Rågsveds IF 4 - Örby IS 22 Hagsätra IP 12
2021-06-05 12:30 Botkyrka Academy FC U - Sörskogens IF 2 Tuna BP 1
2021-06-05 13:15 Grödinge SK Vit - Stuvsta IF 5 Broängsplan 12
2021-06-05 14:00 Hammarby IF FF 22 vit - Stureby SK Blå Kärrtorps IP 31
2021-06-06 15:15 Enskede IK Röd 1 - Huddinge IF P10:4-3 Enskede IP 4
2021-06-11 18:00 Segeltorps IF Röd - Enskede IK Röd 1 Segeltorps IP 2
2021-06-12 09:00 Örby IS 22 - Grödinge SK Vit Örby BP 1
2021-06-12 09:00 Stuvsta IF 5 - Sörskogens IF 2 Stuvsta IP 12
2021-06-12 10:15 Stureby SK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stureby Skola BP 11
2021-06-12 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Rågsveds IF 4 Älvsjö IP 4
2021-06-12 15:00 Huddinge IF P10:4-3 - Hammarby IF FF 22 vit Källbrinksskolans IP 1
Augusti
2021-08-28 10:15 Rågsveds IF 4 - Stureby SK Blå Hagsätra IP 12
2021-08-28 12:30 Botkyrka Academy FC U - Stuvsta IF 5 Tuna BP 1
2021-08-28 14:00 Hammarby IF FF 22 vit - Segeltorps IF Röd Kärrtorps IP 31
2021-08-28 14:30 Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF Röd 1 Broängsplan 12
2021-08-28 14:45 Sörskogens IF 2 - Örby IS 22 Sörskogens BP 11
2021-08-29 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Huddinge IF P10:4-3 Brantbrinks IP 22
September
2021-09-04 11:30 Stureby SK Blå - Grödinge SK Vit Stureby Skola BP 11
2021-09-04 15:00 Segeltorps IF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Segeltorps IP 2
2021-09-04 15:15 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 4
2021-09-05 10:00 Huddinge IF P10:4-3 - Rågsveds IF 4 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-05 13:30 Örby IS 22 - Stuvsta IF 5 Örby BP 1
2021-09-05 16:30 Enskede IK Röd 1 - Botkyrka Academy FC U Enskede IP 4
2021-09-11 10:15 Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Stuvsta IP 12
2021-09-11 10:15 Rågsveds IF 4 - Segeltorps IF Röd Hagsätra IP 12
2021-09-11 12:30 Botkyrka Academy FC U - Örby IS 22 Tuna BP 1
2021-09-11 14:30 Grödinge SK Vit - Huddinge IF P10:4-3 Broängsplan 12
2021-09-11 14:45 Sörskogens IF 2 - Stureby SK Blå Sörskogens BP 11
2021-09-11 15:15 Hammarby IF FF 22 vit - Enskede IK Röd 1 Kärrtorps IP 31
2021-09-18 10:15 Stureby SK Blå - Stuvsta IF 5 Stureby Skola BP 11
2021-09-18 12:45 Hammarby IF FF 22 vit - Botkyrka Academy FC U Kärrtorps IP 31
2021-09-18 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Örby IS 22 Älvsjö IP 4
2021-09-18 15:00 Segeltorps IF Röd - Grödinge SK Vit Segeltorps IP 2
2021-09-19 10:00 Huddinge IF P10:4-3 - Sörskogens IF 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-19 15:15 Enskede IK Röd 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Enskede IP 4
2021-09-25 09:00 Örby IS 22 - Stureby SK Blå Örby BP 1
2021-09-25 10:15 Stuvsta IF 5 - Huddinge IF P10:4-3 Stuvsta IP 12
2021-09-25 10:15 Rågsveds IF 4 - Enskede IK Röd 1 Hagsätra IP 12
2021-09-25 12:15 Sörskogens IF 2 - Segeltorps IF Röd Sörskogens BP 11
2021-09-25 12:30 Botkyrka Academy FC U - Älvsjö AIK FF Röd 1 Tuna BP 1
2021-09-26 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hammarby IF FF 22 vit Brantbrinks IP 22
Oktober
2021-10-01 19:15 Segeltorps IF Röd - Stuvsta IF 5 Segeltorps IP 2
2021-10-02 10:15 Stureby SK Blå - Älvsjö AIK FF Röd 1 Stureby Skola BP 11
2021-10-03 10:00 Huddinge IF P10:4-3 - Örby IS 22 Källbrinksskolans IP 1
2021-10-03 12:45 Hammarby IF FF 22 vit - Rågsveds IF 4 Kärrtorps IP 31
2021-10-03 12:45 Enskede IK Röd 1 - Grödinge SK Vit Enskede IP 4
2021-10-03 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Botkyrka Academy FC U Brantbrinks IP 22

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info