Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Tomas Inci 0739534004 Gul/Röd/Röd/Röd
Boo FF 7 Ninni Wibeck 0705454959 Vinröd/Svart/Svarta
Essinge IK 1 Niclas Holm Svart/Svart/Svart
Hammarby IF FF 11 vit Stefan Bergh 0727401745 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 24 grön Johan Westerlund Vit/Grön/Vit
Huddinge IF P09:5-1 Marcus Bågenvik 0730261942 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
Hägersten SK Gul Kalle Dahlin 08393948 0736527177 Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Árni Vigfússon 0737500606 Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Marie Ramsay Röd/Vit/Röd
Segeltorps IF Jenny Roos 0722161759 Blåvitt/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Erik Lagerström 0725154002 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 3 Per Nicklas Bergsjö Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Peter Duhlin Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Vit 3 Torbjörn Wallin 0761253263 vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Segeltorps IF Västberga IP 12
2021-04-24 11:15 (Inst.) Arameisk-Syrianska IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Brunna IP 22
2021-04-24 11:30 (Inst.) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Bredängs BP 12
2021-04-25 09:30 (Inst.) Boo FF 7 - Hägersten SK Gul Boovallen 22
2021-04-25 10:15 (Inst.) Essinge IK 1 - Hammarby IF FF 24 grön Essinge IP 12
2021-04-25 11:30 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Huddinge IF P09:5-1 Brantbrinks IP 21
2021-04-25 17:45 (Inst.) Hammarby IF FF 11 vit - Sörskogens IF 3 Kärrtorps IP 32
2021-04-30 18:45 (Inst.) Älvsjö AIK FF Vit 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Älvsjö IP 4
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Hägersten SK Gul - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Hägerstensåsens BP 2
2021-05-01 11:15 (Inst.) Segeltorps IF - Arameisk-Syrianska IF 1 Segeltorps IP 2
2021-05-01 11:30 (Inst.) Stuvsta IF 1 - Essinge IK 1 Stuvsta IP 11
2021-05-01 12:15 (Inst.) Sörskogens IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 11
2021-05-02 14:00 (Inst.) Huddinge IF P09:5-1 - Boo FF 7 Fisksätra IP 11
2021-05-02 16:30 (Inst.) Hammarby IF FF 24 grön - Hammarby IF FF 11 vit Kärrtorps IP 32
2021-05-08 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Huddinge IF P09:5-1 Västberga IP 12
2021-05-09 10:15 Essinge IK 1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Essinge IP 12
2021-05-09 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Bredängs BP 12
2021-05-09 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hammarby IF FF 24 grön Brantbrinks IP 21
2021-05-09 12:00 Boo FF 7 - Sörskogens IF 3 Boovallen 22
2021-05-09 14:30 Hägersten SK Gul - Segeltorps IF Hägerstensåsens BP 2
2021-05-09 17:45 Hammarby IF FF 11 vit - Stuvsta IF 1 Kärrtorps IP 32
2021-05-21 18:45 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Hammarby IF FF 11 vit Älvsjö IP 4
2021-05-22 11:00 Sörskogens IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Sörskogens BP 11
2021-05-22 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Essinge IK 1 Brunna IP 22
2021-05-22 11:15 Huddinge IF P09:5-1 - Hägersten SK Gul Källbrinksskolans IP 1
2021-05-22 11:15 Segeltorps IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Segeltorps IP 2
2021-05-22 11:30 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stuvsta IP 11
2021-05-23 19:00 Hammarby IF FF 24 grön - Boo FF 7 Kärrtorps IP 32
2021-05-29 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF FF 24 grön Västberga IP 12
2021-05-29 12:30 Huddinge IF P09:5-1 - Segeltorps IF Källbrinksskolans IP 1
2021-05-30 10:15 Essinge IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Essinge IP 12
2021-05-30 10:45 Boo FF 7 - Stuvsta IF 1 Stavsborgs BP 12
2021-05-30 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 3 Brantbrinks IP 21
2021-05-30 14:30 Hägersten SK Gul - Sörskogens IF 3 Hägerstensåsens BP 2
2021-05-30 16:30 Hammarby IF FF 11 vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Kärrtorps IP 32
Juni
2021-06-04 18:45 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Boo FF 7 Älvsjö IP 4
2021-06-05 11:00 Sörskogens IF 3 - Huddinge IF P09:5-1 Sörskogens BP 11
2021-06-05 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Brunna IP 22
2021-06-05 11:15 Segeltorps IF - Essinge IK 1 Segeltorps IP 2
2021-06-05 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 11 vit Bredängs BP 12
2021-06-05 12:45 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Stuvsta IP 11
2021-06-05 14:00 Hammarby IF FF 24 grön - Hägersten SK Gul Kärrtorps IP 32
2021-06-12 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Västberga IP 12
2021-06-12 12:15 Sörskogens IF 3 - Segeltorps IF Sörskogens BP 11
2021-06-12 12:30 Huddinge IF P09:5-1 - Hammarby IF FF 24 grön Källbrinksskolans IP 1
2021-06-13 10:45 Boo FF 7 - Arameisk-Syrianska IF 1 Boovallen 22
2021-06-13 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Brantbrinks IP 21
2021-06-13 13:15 Hägersten SK Gul - Stuvsta IF 1 Hägerstensåsens BP 2
2021-06-13 16:30 Hammarby IF FF 11 vit - Essinge IK 1 Kärrtorps IP 32
Augusti
2021-08-28 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Brunna IP 22
2021-08-28 11:30 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF P09:5-1 Stuvsta IP 11
2021-08-28 12:30 Segeltorps IF - Hammarby IF FF 11 vit Segeltorps IP 2
2021-08-28 15:15 Hammarby IF FF 24 grön - Sörskogens IF 3 Kärrtorps IP 32
2021-08-29 10:15 Essinge IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Essinge IP 12
2021-08-29 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Boo FF 7 Bredängs BP 12
2021-08-29 17:00 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Hägersten SK Gul Älvsjö IP 4
September
2021-09-04 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Västberga IP 12
2021-09-04 12:30 Huddinge IF P09:5-1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-04 15:15 Hammarby IF FF 24 grön - Segeltorps IF Kärrtorps IP 32
2021-09-05 10:45 Boo FF 7 - Essinge IK 1 Boovallen 22
2021-09-05 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hammarby IF FF 11 vit Brantbrinks IP 21
2021-09-05 14:30 Hägersten SK Gul - Arameisk-Syrianska IF 1 Hägerstensåsens BP 2
2021-09-10 18:45 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Sörskogens IF 3 Älvsjö IP 4
2021-09-10 18:45 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 24 grön Stuvsta IP 11
2021-09-11 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF P09:5-1 Brunna IP 22
2021-09-11 12:30 Segeltorps IF - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Segeltorps IP 2
2021-09-12 10:15 Essinge IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Essinge IP 12
2021-09-12 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hägersten SK Gul Bredängs BP 12
2021-09-12 19:00 Hammarby IF FF 11 vit - Boo FF 7 Kärrtorps IP 32
2021-09-18 09:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF Stuvsta IP 11
2021-09-18 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF FF 11 vit Västberga IP 12
2021-09-18 11:00 Sörskogens IF 3 - Arameisk-Syrianska IF 1 Sörskogens BP 11
2021-09-18 12:30 Huddinge IF P09:5-1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-19 10:45 Boo FF 7 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Boovallen 22
2021-09-19 14:30 Hägersten SK Gul - Essinge IK 1 Hägerstensåsens BP 2
2021-09-19 16:30 Hammarby IF FF 24 grön - Älvsjö AIK FF Vit 3 Kärrtorps IP 32
2021-09-19 18:00 Sörskogens IF 3 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 11
2021-09-24 18:45 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 4
2021-09-25 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sörskogens IF 3 Bredängs BP 12
2021-09-25 12:30 Segeltorps IF - Boo FF 7 Segeltorps IP 2
2021-09-25 14:00 Hammarby IF FF 11 vit - Hägersten SK Gul Kärrtorps IP 32
2021-09-26 10:15 Essinge IK 1 - Huddinge IF P09:5-1 Essinge IP 12
2021-09-26 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Brantbrinks IP 21
2021-09-26 12:30 Arameisk-Syrianska IF 1 - Hammarby IF FF 24 grön Brunna IP 22
Oktober
2021-10-01 18:45 Stuvsta IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Stuvsta IP 11
2021-10-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Boo FF 7 Västberga IP 12
2021-10-02 12:15 Sörskogens IF 3 - Essinge IK 1 Sörskogens BP 11
2021-10-02 12:30 Huddinge IF P09:5-1 - Hammarby IF FF 11 vit Källbrinksskolans IP 1
2021-10-03 13:15 Hägersten SK Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Hägerstensåsens BP 2
2021-10-03 17:00 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Segeltorps IF Älvsjö IP 4
2021-10-03 19:00 Hammarby IF FF 24 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kärrtorps IP 32

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info