Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-27

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 13 Martin Christensson 0709599006 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Svart 4 Jan Erik Backe 0705959510 Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Vit Joel Hofgren 0730513783 Grön//Svart//Svart/
Hammarby IF FF 3 vit Catrine Viidas Vit/Grön/Vit
Huddinge IF P09:5-2 Marcus Bågenvik 0730261942 Gul med svarta detaljer/Svart/gul
Rågsveds IF 2 Sangar Maolod 0739184768 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Daniel Carlberg 0705320171 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF Vit Daniel Gerges 0707468317 Blåvitt/Blå/Blå
Stuvsta IF 2 Erik Lagerström 0725154002 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 1 Per Nicklas Bergsjö Röd/Röd/Svart
Tullinge BK Vit Ulf Lövgren +46702505775 Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Peter Duhlin Grön/Grön/Grön
Tungelsta IF Orange Sandra Karlsson 0739634349 Orange/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Blå 2 Kristoffer Mobäck 0761641700 vit/marinblå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) Huddinge IF P09:5-2 - Stuvsta IF 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-04-24 11:00 (Inst.) Sörskogens IF 1 - Tullinge BK Vit Sörskogens BP 11
2021-04-24 11:30 (Inst.) Hammarby IF FF 3 vit - Grödinge SK Vit Kärrtorps IP 32
2021-04-24 11:30 (Inst.) Tungelsta IF Orange - Enskede IK Svart 4 Tungelsta IP 11
2021-04-25 13:15 (Inst.) Boo FF 13 - Rågsveds IF 2 Boovallen 22
2021-04-25 14:30 (Inst.) Älvsjö AIK FF Blå 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 4
2021-04-25 17:00 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Segeltorps IF Vit Brantbrinks IP 22
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Rönninge Salem Fotboll 2 - Sörskogens IF 1 Berga IP 11
2021-05-01 11:30 (Inst.) Rågsveds IF 2 - Hammarby IF FF 3 vit Hagsätra IP 11
2021-05-01 12:30 (Inst.) Segeltorps IF Vit - Huddinge IF P09:5-2 Segeltorps IP 2
2021-05-01 12:45 (Inst.) Stuvsta IF 2 - Tungelsta IF Orange Stuvsta IP 11
2021-05-01 13:15 (Inst.) Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2 Broängsplan 12
2021-05-01 15:15 (Inst.) Enskede IK Svart 4 - Boo FF 13 Enskede IP 4
2021-05-02 14:15 (Inst.) Tullinge BK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Trädgårdsstadsskolans BP 1
2021-05-07 19:00 Hammarby IF FF 3 vit - Enskede IK Svart 4 Bäckahagens BP 1
2021-05-08 10:00 Huddinge IF P09:5-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Källbrinksskolans IP 1
2021-05-08 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge BK Vit Berga IP 11
2021-05-08 12:15 Sörskogens IF 1 - Grödinge SK Vit Sörskogens BP 11
2021-05-08 12:45 Tungelsta IF Orange - Segeltorps IF Vit Tungelsta IP 11
2021-05-09 14:30 Boo FF 13 - Stuvsta IF 2 Boovallen 22
2021-05-09 15:45 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Rågsveds IF 2 Älvsjö IP 4
2021-05-21 17:00 Tullinge BK Vit - Huddinge IF P09:5-2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2021-05-21 18:45 Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF 3 vit Stuvsta IP 11
2021-05-22 10:15 Rågsveds IF 2 - Sörskogens IF 1 Hagsätra IP 11
2021-05-22 13:15 Grödinge SK Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Broängsplan 12
2021-05-22 13:45 Segeltorps IF Vit - Boo FF 13 Segeltorps IP 2
2021-05-22 15:15 Enskede IK Svart 4 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Enskede IP 4
2021-05-23 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Tungelsta IF Orange Brantbrinks IP 22
2021-05-29 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Rågsveds IF 2 Berga IP 11
2021-05-29 11:00 Sörskogens IF 1 - Enskede IK Svart 4 Sörskogens BP 11
2021-05-29 12:45 Hammarby IF FF 3 vit - Segeltorps IF Vit Kärrtorps IP 32
2021-05-29 12:45 Tungelsta IF Orange - Huddinge IF P09:5-2 Tungelsta IP 11
2021-05-29 13:15 Grödinge SK Vit - Tullinge BK Vit Broängsplan 12
2021-05-30 11:45 Boo FF 13 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Fisksätra IP 12
2021-05-30 15:45 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Stuvsta IF 2 Älvsjö IP 4
Juni
2021-06-04 18:45 Stuvsta IF 2 - Sörskogens IF 1 Stuvsta IP 11
2021-06-05 10:15 Rågsveds IF 2 - Grödinge SK Vit Hagsätra IP 11
2021-06-05 12:30 Segeltorps IF Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2 Segeltorps IP 2
2021-06-05 15:00 Huddinge IF P09:5-2 - Boo FF 13 Källbrinksskolans IP 1
2021-06-05 15:15 Enskede IK Svart 4 - Rönninge Salem Fotboll 2 Enskede IP 4
2021-06-06 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Hammarby IF FF 3 vit Brantbrinks IP 22
2021-06-06 14:15 Tullinge BK Vit - Tungelsta IF Orange Trädgårdsstadsskolans BP 1
2021-06-12 09:00 Rågsveds IF 2 - Tullinge BK Vit Hagsätra IP 11
2021-06-12 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 2 Berga IP 11
2021-06-12 13:15 Grödinge SK Vit - Enskede IK Svart 4 Broängsplan 12
2021-06-12 14:45 Sörskogens IF 1 - Segeltorps IF Vit Sörskogens BP 11
2021-06-13 12:00 Boo FF 13 - Tungelsta IF Orange Boovallen 22
2021-06-13 12:45 Hammarby IF FF 3 vit - Huddinge IF P09:5-2 Kärrtorps IP 32
2021-06-13 14:30 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Älvsjö IP 4
Augusti
2021-08-27 18:45 Stuvsta IF 2 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 11
2021-08-28 11:15 Huddinge IF P09:5-2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-08-28 11:30 Tungelsta IF Orange - Hammarby IF FF 3 vit Tungelsta IP 11
2021-08-28 15:00 Segeltorps IF Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 2
2021-08-29 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Sörskogens IF 1 Brantbrinks IP 22
2021-08-29 14:00 Enskede IK Svart 4 - Rågsveds IF 2 Bäckahagens BP 1
2021-08-29 14:15 Tullinge BK Vit - Boo FF 13 Trädgårdsstadsskolans BP 1
September
2021-09-04 10:15 Rågsveds IF 2 - Stuvsta IF 2 Hagsätra IP 11
2021-09-04 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Berga IP 11
2021-09-04 12:15 Sörskogens IF 1 - Huddinge IF P09:5-2 Sörskogens BP 11
2021-09-04 13:15 Grödinge SK Vit - Segeltorps IF Vit Broängsplan 12
2021-09-04 16:30 Hammarby IF FF 3 vit - Boo FF 13 Kärrtorps IP 32
2021-09-05 13:15 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Tungelsta IF Orange Älvsjö IP 4
2021-09-05 19:00 Enskede IK Svart 4 - Tullinge BK Vit Enskede IP 4
2021-09-10 17:30 Stuvsta IF 2 - Enskede IK Svart 4 Stuvsta IP 11
2021-09-11 11:30 Tungelsta IF Orange - Sörskogens IF 1 Tungelsta IP 11
2021-09-11 13:45 Segeltorps IF Vit - Rågsveds IF 2 Segeltorps IP 2
2021-09-12 12:00 Boo FF 13 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Boovallen 22
2021-09-12 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Grödinge SK Vit Brantbrinks IP 22
2021-09-12 14:15 Tullinge BK Vit - Hammarby IF FF 3 vit Trädgårdsstadsskolans BP 1
2021-09-12 18:00 Huddinge IF P09:5-2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Prästboda BP 11
2021-09-18 Sörskogens IF 1 - Boo FF 13 Sörskogens BP 11
2021-09-18 10:15 Stuvsta IF 2 - Tullinge BK Vit Stuvsta IP 11
2021-09-18 10:15 Rågsveds IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Hagsätra IP 11
2021-09-18 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tungelsta IF Orange Berga IP 11
2021-09-18 13:15 Grödinge SK Vit - Huddinge IF P09:5-2 Broängsplan 12
2021-09-18 14:00 Enskede IK Svart 4 - Segeltorps IF Vit Enskede IP 4
2021-09-19 13:15 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Hammarby IF FF 3 vit Älvsjö IP 4
2021-09-25 12:45 Tungelsta IF Orange - Grödinge SK Vit Tungelsta IP 11
2021-09-25 15:00 Huddinge IF P09:5-2 - Rågsveds IF 2 Källbrinksskolans IP 1
2021-09-25 16:15 Segeltorps IF Vit - Stuvsta IF 2 Segeltorps IP 2
2021-09-25 16:30 Hammarby IF FF 3 vit - Sörskogens IF 1 Kärrtorps IP 32
2021-09-26 12:00 Boo FF 13 - Rönninge Salem Fotboll 2 Boovallen 22
2021-09-26 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Enskede IK Svart 4 Brantbrinks IP 22
2021-09-26 14:15 Tullinge BK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
Oktober
2021-10-01 17:30 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stuvsta IP 11
2021-10-02 10:15 Rågsveds IF 2 - Tungelsta IF Orange Hagsätra IP 11
2021-10-02 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Hammarby IF FF 3 vit Berga IP 11
2021-10-02 11:15 Segeltorps IF Vit - Tullinge BK Vit Segeltorps IP 2
2021-10-02 12:45 Enskede IK Svart 4 - Huddinge IF P09:5-2 Enskede IP 4
2021-10-02 13:15 Grödinge SK Vit - Boo FF 13 Broängsplan 12
2021-10-02 14:45 Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Sörskogens BP 11

Postadress:
IFK Stockholm FK - Fotboll
Pettersson Soto, Idholmsvägen 8
12747 Skärholmen

Besöksadress:
Vårbergsvägen 55
12743 Skärholmen

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kansli@ifkstockholmf...

Se all info